Toll Free 1800.899.900

ویلاسازی

» » محاسبه آنلاین هزینه ساخت ساختمان ویلا

محاسبه آنلاین هزینه ساخت ساختمان ویلا

بخش های مهم ساختمان سازی 

هزینه ها واقعا بخش مهمی از یک پروژه را تشکیل می دهند و این وضعیت با عدم ثبات هزینه ها در کشور ایران و شرایط کنونی بسیار سخت تر شده .شرکت زانا مدتهاست که بخش آنلاین و غیر حضوری خود را راه اندازی کرده و به مشتریان خود کمک می کند تا با دادن اطلاعات در مورد پروژه ویلا سازی خود و ساختمان سازی بصورت آنلاین و غیر حضوری براوردی از هزینه ساخت ساختمان خود را بدست آورند .پس یک تماس بگیرید و به کمک گروه فنی زانا براورد هزینه های خود را بدست آورید .
 

محاسبه آنلاین هزینه ساخت ساختمان ویلا


 نرم افزار محاسبه هزینه ساخت ساختمان

در تماس های تلفنی بسیار از ما سئوال می کنند آیا نرم افزاری موجود هست که بتوان محاسبات هزینه ساخت را انجام داد .در حرفه مهندسی مهندسینی هستند که به کمک نرم افزار هایی از جمله اکسل متره و براورد پروژه را انجام می دهند .این امر نیازمند تخصص ویژه می باشد .اگر قصد ساخت ساختمان دارید می توانید با تماس تلفنی و یا پیام رسان های اینترنتی اطلاعات پروژه رابرای شرکت زانا ارسال کرده و اطلاعات ساخت را در یافت کنید .

 

طراحی ویلا


برآورد هزینه ساخت ساختمان در 1400

در سال گذشته میانگین ساخت یک ساختمان در شهر تهران متری 5500 بوده در ماههای پایانی سال افزایش مصالح ساختمانی را نیز شاهد بودیم در سال جدید یعنی اکسل 1400 هنوز نمیتوان برآورد دقیقی از هزینه ساخت ارائه داد اما هر ماه بر اساس صورت وضعیت های ماهیانه گروه ساخت شرکت زانا می توانند بر اساس تاریخ روز به مشتریان ی که راهنمایی در زمینه هزینه ساخت می خواهند به روز بدانند ،برآورد هزینه ارائه دهند .
 

 چگونه برآورد دقیق از هزینه ساخت بدست آورید ؟

برای داشتن برآورد دقیق هزینه ها می توانید با بخش کارشناسی تماس گرفته و براورد دقیقی را از هزینه های پروژه خود بدست آورید .

هزینه های مهم در محاسبات  ساخت ویلا 

هزینه های مربوط به طراحی ویلا و اجرای ویلا :
هزینه های نقشه برداری زمین 
هزینه های مربوط به مجوز ها و مراحل اداری ویلا 
هزینه طراحی معماری ویلا 
هزینه طراحی و محاسبات 
هزینه های طراحی محوطه و نمای ویلا 
هزینه اجرای سازه 
هزینه دستمزد مهندسین 
هزینه ساخت که مربوط به مصالح و دستمزد می باشد 
هزینه های نظارت و اجرا 
 
 
 
 

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

حیطه فعالیت شرکت زانا در زمینه معماری سبز

افزایش قیمت زمین و ملاحضات اقتصادی باعث به وجود آمدن رویکردهای جدید در صنعت ساختمان شده ،هدف امروزه استفاده بهینه و حداکثری از پتانسیل های ساختمان است یکی از این پتانسیل ها و فضاهایی که در گذشته کاربردی نبوده پشت بام ها و محوطه ساختمانها و حتی دیوارهای عمودی ساختمانها می باشد که میتوانند با رویکرد معماری سبز طراحی شوند .روف گاردن یک فضای بسار مهم در ساختمانهای امروزی است که با طراحی معماری سبز میتواند یک فضای کاملا کاربردی و مفرح برای ساختمان باشد ،محوطه با طراحی محوطه سبز و معماری سبز مناسب می تواند در افزایش کیفیت محیطی نقش مهمی بازی می کند .دیوارهای سبز با طراحی معماری سبز میتواند نتنها به عنوان عضو جداکننده عمل کند میتواند به عنوان یک دیوار سبز به ارزشهای معماری فضا افزوده و کیفیات زیست محیطی ساختمان را افزایش دهد .

مطالب مشابه

ویلاسازی

محوطه ویلا

محوطه سازی ویلا بخش مهمی از پروژه طراحی و اجرای ویلا می باشد. محوطه ویلا باید بر اساس اصول معماری منظر و با توجه به اقلیم منطقه ،مساحت زمین ویلا ،مسائل گیاه شناسی و اصول زیبایی شناسی منظر صورت بگیرد. فضاهای قرار گرفته در محوطه ویلا شامل: بافت و گونه های گیاهای مختلف ،فضاهای ورزشی ،استخر و آبنما ،فضای استراحت و آلاچیق و...می باشد .بخش اول در پروژه محوطه ویلا ،طراحی ویلا می باشد سپس اجرای صحیح و اصولی محوطه و باغ ویلا. اما بخش مهمتر نگه داری و حفاظت می باشد که لازم به بخش هوشمند سازی محوطه ویلا می باشد.

محوطه سازی، محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا

هوشمند سازی ویلا

بیشتر ویلاها در خارج از شهر و یا روستا ها قرار دارند و صاحبان ویلاها در آخر هفته ها و یا تعطیلات به ویلاهای خود سر میزنند. از جمله مشکلات ویلاداران : سرایداری ،حفاظت از ویلا ،آبیاری و نگه داری محوطه ،آماده سازی ویلا از نظر گرمایش و سرمایش قبل از حضور در ویلا ، هوشمند سازی مخصوص ویلا واضافه کردن گزینه های، های تکنولوژی در ساخت ویلا میتواند تمامی این مشکلات و دردسر ها را حل کند .به طور مثال با هوشمند سازی ویلا میتوانیم قبل از حضور در ویلا سیستم گرمایش را روشن کنیم .یا اینکه هر ورز در یک ساعت مشخص از راه دور باغ ویلای خود را آبیاری کنید.

 محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا، محوطه سازی حیاط، محوطه سازی باغ، ساخت و ساز ساختمانی، شرکت ساختمانی، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا در دوبخش ویلا هایی با اقامت دائمی و ویلا با اقامت موقت تقسیم می شوند. در ویلاهای دائمی طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت بیشتری دارد و فضاهای داخلی ویلا عملکرد کاملتری خواهند داشت. در نوع سبک دکوراسیون داخلی، سبک کلی طراحی معماری ویلا اهمیت بالایی دارد. در ویلاهایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند در صورت دوبلکس بودن بهتر است طبقه همکف نیز کلاسیک باشد و طبقات دیگر در سبک مدرن چیدمان فضایی ،نور پردازی ،مبلمان از عناصر قابل توجه دردکوراسیون داخلی ویلا می باشند.

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana