Toll Free 1800.899.900

طراحی دکوراسیون

سالن های زیبایی

دکوراسیون و معماری داخلی سالن های زیبایی

به احتمال زیاد برایتان پیش آمده بعداز یک هفته اقامت در یک هتل لوکس و شیک ، احساس خستگی یا بی حوصلگی می کنید .هیچ تعلق خاطری به آن فضا ندارید چراکه هیچ نشانه ای از شما در آن نیست ، هیچ نشان یا امضای شخصی .((آدمهای متفاوت ، با نگرش های متفاوت ، فضاهای متفاوت را می طلبند پر از تفاوت و متنوع بودن .مثل طبیعت که سر شار از تنوع است. )) جمله بالا یک شعار نیست یک واقعیت است شما یک زن هنرمند هستید که یک سالن زیبایی دارید .

دکوراسیون داخلی آرایشگاه


فضای کاری شما باید یک حس تعلق ایجاد کند .معماری داخلی سالن شما باید امضایی از شما و هنر و سلیقه شما را نمایش دهد .مشتریان شما همانگونه که به هنر شما اعتماد کرده و وارد سال شما می شوند و سالیان سال وفا دار به شما می مانند باید لحظات و احساسات خاصی را هم در سالن شما تجربه کنند.معماری ودکوراسیون شما باید خاص شما باشد .نباید تقلید ی و کپی باشد .مشتری شما باید حس فضایی خاص سالن شما را تجربه کند.

دکوراسیون سالن زیبایی لوکس

افتخارات شرکت زانا در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی سالن های زیبایی

زهرا رستمی در مجله ساختمان


در بهمن سال 98 پروژه سالن زیبایی بانو آرایی در بلوار فردوس تهران به عنوان یک دکوراسیون موفق در مجله ساختمان به چاپ رسید . نقاط قوت این پروژه مربوط به تضاد های زیبا و نورپردازی خاص و هوشمند سازی این سالن بود .طرح و مجری پروژه زهرا رستمی به همراه همکارانی چون مهندس حسین رجب پور ،مسعود بخشی پور و... خالق این پروژه موفق بودند.

سالن زیبایی


خدمات شرکت زانا در زمینه معماری داخلی سالن های زیبایی
*بازدیدرایگان از محل پروژه
*بررسی و ارائه راهکارهای طراحی
*عقد قرارداد طراحی
*ارائه نقشه های دوبعدی کل فضا و ارتباطات فضایی
*طراحی نور پردازی
*متره و برآورد هزینه اجرای پروژه
*ارائه جدول زمان بندی مدت انجام پروژه
مهندس رستمی
جواز ساخت ،  محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، محوطه سازی ویلا ، روف گاردن ، طراحی روف گاردن ، روف گاردن ، هزینه طراحی
مشاهده تمامی پروژه ها