خانه ویلایی در اندونزی با مالکی سعودی

بوگور ، اندونزی
880 متر مربع
سال:
2019
معمار اصلی: جرارد تامبونان
تیم طراحی: Aleicia Vidya ، Josua Raharjo ، Dian Xu
مساحت: 545 متر مربع
شهر: بوگور

کشور: اندونزی

خانه ویلایی


خانه ویلایی گلف

توضیح ترکیبی انبوه از خانه خانه گلف با دیدو  منظر به سمت زمین گلف و تابش نور خورشید با زیبایی تمام در این خانه شکل گرفته . سایت خانه  در بوگور توسط مالک انتخاب شده است تا خاطرات خانه کودکی اش در عربستان را زنده کند . زمین گلف به مجموعه ای از مناظر آشنا از چشم اندازهای بیابانی تپه های شنی تبدیل می شود: آنها شیب تدریجی مشابهی دارند ، هرچند که رنگ های مختلفی دارند. مکانی ایده آل برای برنامه ریزی و ساختن فضایی زیباست..

طراحی خانه ویلایی مدرن

ویلای مدرن


 
ایده طراحی متریال ها در این خانه در حجم بالا به طور منحصر به فرد استفاده می شود و بنابراین ، به نظر می رسد جعبه بزرگی فلزی که برش لیزری شده بر روی حجم شیشه ای شناور است. اگرچه مالک اهل عربستان سعودی است ، اما نمی خواهد خانه دارای تزئیناتی شبیه فرهنگ سعودی باشد. بنابراین ، جعبه برش لیزری یک الگوی شخصی از یک خانه مدرن را ایجاد کرده است .
سلسله مراتب فضا یی این خانه  مدرن که برای یک زوج با دو فرزند طراحی شده است ، خانه ای گرم و صمیمی را به عنوان فضایی استقبال از خانواده بزرگ آنها در خود جای داده است. بنابراین در فضای داخلی ، سلسله مراتبی وجود دارد که در جهت ها و مناسبت های مختلف در هر سطح کاربرد دارد.

تقسیم یندی برنامه فیزیکی ویلا

برنامه نیمه خصوصی در طبقه همکف ، برنامه خصوصی در طبقه سوم و برنامه عمومی در طبقه اول.
نگارش:مهندس زهرا رستمی 
منبع اصلی :

اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها