Toll Free 1800.899.900

ویلاسازی

طراحی ویلا معماری

بامراحل یک پروژه ویلاسازی بیشتر آشنا شوید 

 اگر قصد ساخت یک ویلا را دارید باید بدانید چه مراحلی را طی خواهید کرد.مراحل یک پروژه طراحی ویلا از طراحی ویلا معماری آغاز می شود .

در زیر بطور مختصر توضیحاتی در مورد بخش اول ،طراحی ویلا معماری داده شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقالات ذیل را مطالعه کنید :

چگونه یک طراح مناسب برای ویلای خود بیابیم؟


چه طرحی برای ویلای ما مناسب است ؟

برای شروع طراحی معماری چه اطلاعاتی باید در اختیار طراح بگذاریم؟


چگونه از تخصص طراح معمار اطمینان حاصل کنیم ؟ 


هزینه های طراحی ویلا چگونه است ؟


برای پاسخ به سئوالات فوق و دریافت مشاوره با متخصصین شرکت زانا تماس بگیرید :

021-26711689    09125081981

طراحی پلان ویلا بخش مهم در طراحی معماری ویلا

در پروژه ساخت ویلا و طراحی ویلا مهمترین بخش طراحی پلان ویلاست که طبق اصول طراحی ویلا طراحی میشود در طراحی پلان ویلا به موارد زیر توجه می شود :

  • برنامه فیزیکی صحیح طبق خواسته های کار فرما
  • برقراری ارتباط درست بین فضاهای یک ویلا
  • توجه به دکوراسیون داخلی و اصول معماری داخلی ویلا


طراحی ویلا معماری


سبک طراحی ویلا تاثیر گزاردر معماری ویلا

در طراحی ویلا ،طراحی ویلا و باغ وطراحی ویلا دوبلکس طراحی ویلا مدرن پس از انجام  مطالعات طراحی ویلا
و مشخص شدن کانسپت طراحی ویلا پلان ویلای مدرن و یا کلاسیک و... بر اساس سبک مشخص شده طراحی میشود .سبک معماری ویلا تاثیر گزار در طراحی محوطه ویلا ،طراحی نمای ویلا و دکوراسیون داخلی ویلا خواهد بود .

پلان ویلا


 


 

مشاهده تصاویر ویلاهای مدرن 

ایده طراحی ویلا ، نکته های طلایی 

براستی بهترین ایده های طراحی ویلا چگونه ایجاد می شود ؟
سئوال مهمی است .ایده پردازی از تخیل ، دانش ، و مهمتر از همه تجربه یک معمار با تخصص بالا ایجاد می شود . یک معمار هوشمند در مذاکرات اولیه با شما به زیبایی شناسی شما پی می برد و سپس با بررسی اقلیم ،شرایط زمین ،مسائل اقتصادی ،محدودیت های ساخت ، طبیعت محیطی بهترین ایده جهت طراحی مناسبترین ویلا برای زمین شما ،دست می یابد .

هزینه طراحی ویلا چگونه مشخص می شود ؟؟

هزینه طراحی ویلا توسط شرکت و تیم طراحی مشخص می شود . هر ویلایی شرایط خاص خود را برای طراحی دارد .شرایط محیطی ، متراژ ویلا ، خواسته های کارفرما ،سبک طراحی ویلا از جمله عوامل تعیین کننده هزینه طراحی ویلا می باشند .

جهت تعیین هزینه دقیق طراحی ویلا

با کارشناسان شرکت زانا تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید .

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

حیطه فعالیت شرکت زانا در زمینه معماری سبز

افزایش قیمت زمین و ملاحضات اقتصادی باعث به وجود آمدن رویکردهای جدید در صنعت ساختمان شده ،هدف امروزه استفاده بهینه و حداکثری از پتانسیل های ساختمان است یکی از این پتانسیل ها و فضاهایی که در گذشته کاربردی نبوده پشت بام ها و محوطه ساختمانها و حتی دیوارهای عمودی ساختمانها می باشد که میتوانند با رویکرد معماری سبز طراحی شوند .روف گاردن یک فضای بسار مهم در ساختمانهای امروزی است که با طراحی معماری سبز میتواند یک فضای کاملا کاربردی و مفرح برای ساختمان باشد ،محوطه با طراحی محوطه سبز و معماری سبز مناسب می تواند در افزایش کیفیت محیطی نقش مهمی بازی می کند .دیوارهای سبز با طراحی معماری سبز میتواند نتنها به عنوان عضو جداکننده عمل کند میتواند به عنوان یک دیوار سبز به ارزشهای معماری فضا افزوده و کیفیات زیست محیطی ساختمان را افزایش دهد .

مطالب مشابه

ویلاسازی

محوطه ویلا

محوطه سازی ویلا بخش مهمی از پروژه طراحی و اجرای ویلا می باشد. محوطه ویلا باید بر اساس اصول معماری منظر و با توجه به اقلیم منطقه ،مساحت زمین ویلا ،مسائل گیاه شناسی و اصول زیبایی شناسی منظر صورت بگیرد. فضاهای قرار گرفته در محوطه ویلا شامل: بافت و گونه های گیاهای مختلف ،فضاهای ورزشی ،استخر و آبنما ،فضای استراحت و آلاچیق و...می باشد .بخش اول در پروژه محوطه ویلا ،طراحی ویلا می باشد سپس اجرای صحیح و اصولی محوطه و باغ ویلا. اما بخش مهمتر نگه داری و حفاظت می باشد که لازم به بخش هوشمند سازی محوطه ویلا می باشد.

محوطه سازی، محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا

هوشمند سازی ویلا

بیشتر ویلاها در خارج از شهر و یا روستا ها قرار دارند و صاحبان ویلاها در آخر هفته ها و یا تعطیلات به ویلاهای خود سر میزنند. از جمله مشکلات ویلاداران : سرایداری ،حفاظت از ویلا ،آبیاری و نگه داری محوطه ،آماده سازی ویلا از نظر گرمایش و سرمایش قبل از حضور در ویلا ، هوشمند سازی مخصوص ویلا واضافه کردن گزینه های، های تکنولوژی در ساخت ویلا میتواند تمامی این مشکلات و دردسر ها را حل کند .به طور مثال با هوشمند سازی ویلا میتوانیم قبل از حضور در ویلا سیستم گرمایش را روشن کنیم .یا اینکه هر ورز در یک ساعت مشخص از راه دور باغ ویلای خود را آبیاری کنید.

 محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا، محوطه سازی حیاط، محوطه سازی باغ، ساخت و ساز ساختمانی، شرکت ساختمانی، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا در دوبخش ویلا هایی با اقامت دائمی و ویلا با اقامت موقت تقسیم می شوند. در ویلاهای دائمی طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت بیشتری دارد و فضاهای داخلی ویلا عملکرد کاملتری خواهند داشت. در نوع سبک دکوراسیون داخلی، سبک کلی طراحی معماری ویلا اهمیت بالایی دارد. در ویلاهایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند در صورت دوبلکس بودن بهتر است طبقه همکف نیز کلاسیک باشد و طبقات دیگر در سبک مدرن چیدمان فضایی ،نور پردازی ،مبلمان از عناصر قابل توجه دردکوراسیون داخلی ویلا می باشند.

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana