Toll Free 1800.899.900

ویلاسازی

» » بهترین مشاوره طراحی ویلا

بهترین مشاوره طراحی ویلا

بهترین مشاوره طراحی ویلا در تهران

 اگر دنبال بهترین مشاوره طراحی ویلا در تهران هستید باید بگوییم که شما می توانید از خدمات طراحی ویلا ما استفاده کنید تا با میزان و سطح کیفیت کار ما آشنا شوید. فقط کافیست یکبار امتحان کنید.

بخش های مختلف مشاوره ویلا

 

مشاوره طراحی پلان ویلا

طراحی پلان ویلا بسیار مهم است و معماران و متخصصین می توانند بهترین پلانهای ویلایی را طراحی کنند ،پلان ویلایی دوبلکس، پلان ویلایی مدرن ، پلان ویلایی یک طبقه تمامی طراحی ها به صورت پلان ویلایی با نما و برش و پرسپکتیو برای کارفرمایان نمایش داده می شود .

مشاوره طراحی محوطه ویلا

محوطه ویلا بخش مهمی از پروژه طراحی ویلا میباشد که جذابیت بسیاری را به ویلا میبخشد مشاوره شرکت زانا در گزینه های زیر میباشد :محوطه سازی ویلا شمال ،پلان محوطه سازی ویلا ،طراحی محوطه باغ ،محوطه سازی در معماری اجرای محوطه سازی ،هزینه محوطه سازی ویلا ،محوطه سازی حیاط کوچک

 

مشاوره طراحی ویلا- با بهترین های ویلاسازی


 


مشاوره طراحی ویلای دوبلکس چگونه است ؟

ویلای دوبلکس متناسبترین نوع طراحی ویلا میباشد .که در آن اصول طراحی ویلا؛طراحی داخلی ویلا،سبک طراحی ویلا (طراحی ویلا مدرن،طراحی ویلای کلاسیک و...) و نحوره طراحی و ساخت ویلا مشاوره داده می شود.

طراحی ویلا ایرانی

بخش مهمی از یک طراحی معماری مربوط به فرهنگ و اجمعه شناسی است .در طراحی ویلا نیز در ایران باید با روحیات –فرهنگ  ایرانی توجه شود .توجه ب فرهنگ بخصوص در بخس معماری داخلی اهمیت زیادی دارد ازجمله موراد زیر :
  • توجه به سالن پذیرایی به عنوان یک فضای  جمعی و مهمانی ایرانی 
  • آشپزخانه ویلا .فضایی برای هنر نمایی کد بانوی ایرانی 
  • اتاق خواب ،حریم خصوصی ایرانی که توجه به جانمایی ،تهویه و نور ،آن توجه شود 
  • محوطه و حیاط ویلا ی ایرانی ،فضایی برا یتفریح و گپ و گفت خانواده ایرانی و دوستان 

 

 

مشاوره طراحی ویلا


 


آیا در مشاوره ها نمونه طراحی ویلا هم ارائه می شود ؟

نمونه های طراحی ویلا در مشاوره طراحی ویلا- با بهترین های ویلاسازی  میتوان در یافت و مشاهده نمود در مشاوره ویلا سازی و طراحی ویلا به کمک مشاوران می توان نمونه های موفق اجرایی را از نزدیک مشاهده نمون و بهتر در مورد مشاوره طراحی ویلا- با بهترین های ویلاسازی ،قضاوت نمود .

طراحی و ساخت ویلا در شمال

طراحی و ساخت ویلا در شمال بیشتر ین طرفدار را در بین ایرانی ها دارد بنابر این مشاوره طراحی ویلا- با بهترین های ویلاسازی ،در این بخش فعال بوده و نمونه های موفق زیادی را طراحی و اجرا نموده اند .

طراحی ویلا در کردان

طراحی ویلا در کردان در بین ساکنین ،تهران ،کرج و قزوین به دلیل نزدیکی به این منطقه ییلاقی و خوش آب و هوا ،محبوب می باشد . مشاوره طراحی ویلا- با بهترین های ویلاسازی در کردان نیز می توان همره شد و بهترنی مشاوره ا را دریافت نمود .به کمک مشاوران  شرکت زانا بهترین گزینه ها انتخاب خواهد شد .

ایده طراحی ویلا

ایده طراحی ویلا به کمک مشاوره طراحی ویلا- با بهترین های ویلاسازی  در سبک ها و رویکرد های مختلف سورت گرفته است ایده های طراحی ویلا میتواند بصورت گزینه های زیر صورت گیرد :
  • ایده طراحی ویلا با توجه به تاریخ و پیشنه ویلا سازی در منطقه (ویلای بومی )
  • ایده از اصول معماری ایرانی 
  • ایده از طبیعت و اقلیمی که ویلا در ان قرار دارد 
  • ایده های فرمی و هندسی 
  • ایده های مفهومی  و فلسفی

مشاوره هزینه طراحی ویلا

هزینه های طراحی ویلا بعداز طراحی توسط مهندسین و کارشناسان قابل متره و برآورد اولیه می باشد .بدون طراحی به طور تقریبی بر اساس متراژ هزینه ساخت ویلا مشخص می شود .جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد کارشناسی  شرکت زانا تماس بگیرید .

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

حیطه فعالیت شرکت زانا در زمینه معماری سبز

افزایش قیمت زمین و ملاحضات اقتصادی باعث به وجود آمدن رویکردهای جدید در صنعت ساختمان شده ،هدف امروزه استفاده بهینه و حداکثری از پتانسیل های ساختمان است یکی از این پتانسیل ها و فضاهایی که در گذشته کاربردی نبوده پشت بام ها و محوطه ساختمانها و حتی دیوارهای عمودی ساختمانها می باشد که میتوانند با رویکرد معماری سبز طراحی شوند .روف گاردن یک فضای بسار مهم در ساختمانهای امروزی است که با طراحی معماری سبز میتواند یک فضای کاملا کاربردی و مفرح برای ساختمان باشد ،محوطه با طراحی محوطه سبز و معماری سبز مناسب می تواند در افزایش کیفیت محیطی نقش مهمی بازی می کند .دیوارهای سبز با طراحی معماری سبز میتواند نتنها به عنوان عضو جداکننده عمل کند میتواند به عنوان یک دیوار سبز به ارزشهای معماری فضا افزوده و کیفیات زیست محیطی ساختمان را افزایش دهد .

مطالب مشابه

ویلاسازی

محوطه ویلا

محوطه سازی ویلا بخش مهمی از پروژه طراحی و اجرای ویلا می باشد. محوطه ویلا باید بر اساس اصول معماری منظر و با توجه به اقلیم منطقه ،مساحت زمین ویلا ،مسائل گیاه شناسی و اصول زیبایی شناسی منظر صورت بگیرد. فضاهای قرار گرفته در محوطه ویلا شامل: بافت و گونه های گیاهای مختلف ،فضاهای ورزشی ،استخر و آبنما ،فضای استراحت و آلاچیق و...می باشد .بخش اول در پروژه محوطه ویلا ،طراحی ویلا می باشد سپس اجرای صحیح و اصولی محوطه و باغ ویلا. اما بخش مهمتر نگه داری و حفاظت می باشد که لازم به بخش هوشمند سازی محوطه ویلا می باشد.

محوطه سازی، محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا

هوشمند سازی ویلا

بیشتر ویلاها در خارج از شهر و یا روستا ها قرار دارند و صاحبان ویلاها در آخر هفته ها و یا تعطیلات به ویلاهای خود سر میزنند. از جمله مشکلات ویلاداران : سرایداری ،حفاظت از ویلا ،آبیاری و نگه داری محوطه ،آماده سازی ویلا از نظر گرمایش و سرمایش قبل از حضور در ویلا ، هوشمند سازی مخصوص ویلا واضافه کردن گزینه های، های تکنولوژی در ساخت ویلا میتواند تمامی این مشکلات و دردسر ها را حل کند .به طور مثال با هوشمند سازی ویلا میتوانیم قبل از حضور در ویلا سیستم گرمایش را روشن کنیم .یا اینکه هر ورز در یک ساعت مشخص از راه دور باغ ویلای خود را آبیاری کنید.

 محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا، محوطه سازی حیاط، محوطه سازی باغ، ساخت و ساز ساختمانی، شرکت ساختمانی، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا در دوبخش ویلا هایی با اقامت دائمی و ویلا با اقامت موقت تقسیم می شوند. در ویلاهای دائمی طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت بیشتری دارد و فضاهای داخلی ویلا عملکرد کاملتری خواهند داشت. در نوع سبک دکوراسیون داخلی، سبک کلی طراحی معماری ویلا اهمیت بالایی دارد. در ویلاهایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند در صورت دوبلکس بودن بهتر است طبقه همکف نیز کلاسیک باشد و طبقات دیگر در سبک مدرن چیدمان فضایی ،نور پردازی ،مبلمان از عناصر قابل توجه دردکوراسیون داخلی ویلا می باشند.

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana