Toll Free 1800.899.900

ویلاسازی

» » بهترین شرکت طراحی ویلا و ساخت ویلا

بهترین شرکت طراحی ویلا و ساخت ویلا

شرکت طراحی و ساخت ویلای زانا

شرکت زانا  دپارتمانهای فعال ذیل:

 • معماری ویلا .
 • معماری داخلی ویلا.
 • دکوراسیون ویلا.
 • مشاوره و ساخت ویلا .
 • محوطه سازی ویلا.
 •  هوشمند سازی ویلا.

 

طراحی و ساخت ویلا


  نمونه طراحی ویلا

نمونه طراحی ویلا را میتوان در رزومه شرکتها جستجو کرد و درخواست نمود تا حداقل یکی از پروژه های اجرایی در زمینه محوطه سازی ویلا و طراحی ویلا را مشاهده نمود .شرکت زانا در دپارتمان طراحی ویلا این امکان را ایجاد کرده تا مراجعه کنندگان جهت طراحی و اجرای ویلا بتوانند از نزدیک پروژه های اجرایی را دیده و بررسی نمایند .

طراحی و ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا کاملا یک تخصص خاص همراه با ذوق و سلیقه است .طراحی ویلا نیز کاملا باید توسط یک تیم حرفه ای صورت گیرد و بهتر است که شرکت و تیم هایی انتخاب شوند که مسئولیت طراحی را به عهده گرفته و طرح خود را اجرا نمایند .

طراحی و ساخت ویلا


اصول طراحی ویلا

اصول طراحی ویلا را میتوان در چند بخش خلاصه کرد :
 • توجه به اقلیم و محیط ویلا
 • توجه به زیبایی شناسی کارفرما و راهنمایی درست در جهت انتخاب سبک معماری ویلا
 • توجه به مساحت و برنامه فیزیکی ویلا
 • توجه به مسائل اقتصادی و بودجه تعریف شده توسط کار فرما


طراحی ویلا و باغ

در طراحی ویلا یک مسئله نباید فراموش شود و آنهم اینست که نباید هرگز طراحی ویلا را جدا از طراحی محیط و محوطه آن دانست و در واقع بخش مهم در طراحی ویلا همین بخش است .ویلا بدون باغ زیبا و محوطه دلچسب نیمی از زیبایی خود را نخواهد داشت .

  طراحی حیاط ویلا

 خدمات شرکت زانا در زمینه طراحی و ساخت ویلا 

ارائه دهنده خدمات ذیل می باشد .

 • طراحی نما ی ویلا و دکوراسیون داخلی ویلا
 • انجام طراحی های سازه ،تاسیسات برقی و مکانیکی ویلا
 • نظارت بر اجرای ساخت ویلا
 • مقاوم سازی سازه های ویلا
 • اجرای پروژه ویلاسازی  به صورت مدیریت پیمان
 • بازسازی نوین ویلا
 • مشاوره و تامین مبلمان و تجهیزات داخلی ویلا
 • مشاوره و تامین متریال و مصالح مناسب ویلا سازی
 • مشاوره و تامین و اجرای هوشمند سازی ویلا و محوطه ویلا  


در مورد ویلا سازی بیشتر بدانیم 

مطالب مرتبط 


بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

حیطه فعالیت شرکت زانا در زمینه معماری سبز

افزایش قیمت زمین و ملاحضات اقتصادی باعث به وجود آمدن رویکردهای جدید در صنعت ساختمان شده ،هدف امروزه استفاده بهینه و حداکثری از پتانسیل های ساختمان است یکی از این پتانسیل ها و فضاهایی که در گذشته کاربردی نبوده پشت بام ها و محوطه ساختمانها و حتی دیوارهای عمودی ساختمانها می باشد که میتوانند با رویکرد معماری سبز طراحی شوند .روف گاردن یک فضای بسار مهم در ساختمانهای امروزی است که با طراحی معماری سبز میتواند یک فضای کاملا کاربردی و مفرح برای ساختمان باشد ،محوطه با طراحی محوطه سبز و معماری سبز مناسب می تواند در افزایش کیفیت محیطی نقش مهمی بازی می کند .دیوارهای سبز با طراحی معماری سبز میتواند نتنها به عنوان عضو جداکننده عمل کند میتواند به عنوان یک دیوار سبز به ارزشهای معماری فضا افزوده و کیفیات زیست محیطی ساختمان را افزایش دهد .

مطالب مشابه

ویلاسازی

محوطه ویلا

محوطه سازی ویلا بخش مهمی از پروژه طراحی و اجرای ویلا می باشد. محوطه ویلا باید بر اساس اصول معماری منظر و با توجه به اقلیم منطقه ،مساحت زمین ویلا ،مسائل گیاه شناسی و اصول زیبایی شناسی منظر صورت بگیرد. فضاهای قرار گرفته در محوطه ویلا شامل: بافت و گونه های گیاهای مختلف ،فضاهای ورزشی ،استخر و آبنما ،فضای استراحت و آلاچیق و...می باشد .بخش اول در پروژه محوطه ویلا ،طراحی ویلا می باشد سپس اجرای صحیح و اصولی محوطه و باغ ویلا. اما بخش مهمتر نگه داری و حفاظت می باشد که لازم به بخش هوشمند سازی محوطه ویلا می باشد.

محوطه سازی، محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا

هوشمند سازی ویلا

بیشتر ویلاها در خارج از شهر و یا روستا ها قرار دارند و صاحبان ویلاها در آخر هفته ها و یا تعطیلات به ویلاهای خود سر میزنند. از جمله مشکلات ویلاداران : سرایداری ،حفاظت از ویلا ،آبیاری و نگه داری محوطه ،آماده سازی ویلا از نظر گرمایش و سرمایش قبل از حضور در ویلا ، هوشمند سازی مخصوص ویلا واضافه کردن گزینه های، های تکنولوژی در ساخت ویلا میتواند تمامی این مشکلات و دردسر ها را حل کند .به طور مثال با هوشمند سازی ویلا میتوانیم قبل از حضور در ویلا سیستم گرمایش را روشن کنیم .یا اینکه هر ورز در یک ساعت مشخص از راه دور باغ ویلای خود را آبیاری کنید.

 محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا، محوطه سازی حیاط، محوطه سازی باغ، ساخت و ساز ساختمانی، شرکت ساختمانی، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا در دوبخش ویلا هایی با اقامت دائمی و ویلا با اقامت موقت تقسیم می شوند. در ویلاهای دائمی طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت بیشتری دارد و فضاهای داخلی ویلا عملکرد کاملتری خواهند داشت. در نوع سبک دکوراسیون داخلی، سبک کلی طراحی معماری ویلا اهمیت بالایی دارد. در ویلاهایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند در صورت دوبلکس بودن بهتر است طبقه همکف نیز کلاسیک باشد و طبقات دیگر در سبک مدرن چیدمان فضایی ،نور پردازی ،مبلمان از عناصر قابل توجه دردکوراسیون داخلی ویلا می باشند.

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana