Toll Free 1800.899.900

ویلاسازی

» » طراحی ویلا- را به متخصصین بسپارید

طراحی ویلا- را به متخصصین بسپارید

طراحی ویلا و باغ

,در پروژه های ویلا سازی دو بخش ویلا و محوطه و یا باغ دو بخش جدایی ناپذیر هستند که می بایست در طراحی آنها بصورت هماهنگ و یک تکنیک پیش رفت .
در طراحی ویلا موضوعات مختلفی که به طراحی ویلا- را به متخصصین بسپارید ،پیش روست ازجمله :
 • نقشه باغ ویلا
 • طراحی باغ و باغچه
 • طراحی باغ سنتی
 • طراحی خانه باغ
 • طراحی حیاط ویلا
 • طراحی محوطه باغ
 • طراحی محوطه ویلا
 • طراحی ویلا معماری

طراحی ویلا- را به متخصصین بسپارید


اصول طراحی ویلا

اصول طراحی ویلا برای هر ویلایی با موقعیت های مختلف متفاوت خواهد بود مساحت ویلا ،موقعیت جغرافیایی و خواسته های کارفرما و تخصص معمار تاثیر بسزایی در تعیین این اصول دارد .
ولی در کل :

 • توجه به پلان ویلا
 • معماری داخلی
 • نمای ویلا

متناسب اهمیت ویژه ای دارد .مطالعات طراحی ویلاقبل از اقدام با به طراحی پلان ویلا صورت می گیرد .با توجه به پلان وبرنامه فیزیکی ویلا موضوعات مختلف مورد توجه قرارمی گیرد .
ازجمله :اصول طراحی :
ویلا دوبلکس ،استانداردهای طراحی خانه ویلایی ،ضوابط طراحی ویلا.

طراحی ویلا و محوطه


طراحی ویلا دوبلکس

در طراحی ویلاهای دوبلکس نیز موضوعات و شرایط مختلف مطرح میشود :ویلای دوبلکس کوچک ،نقشه خانه ویلایی دوبلکس فویلای دوبلکس شیک ،پلان ویلایی دوبلکس 200 متری ،نقشه ویلا کوچک ،نمای ویلا دوبلکس

طراحی ویلا مدرن

از جمله موضوعات مورد توجه طراحی ویلا مدرن می باشد ویلاهای مدرن جذاب شیک و بروز تر هستند .پلان ویلای مدرن با دقت و با ارتباط فضایی مناسب باید طراحی شود .ویلای مدرن در ایران می تواند ریشه در اصول معماری سنتی ایرانی و با توجه به معماری جهان طراحی شود و رویکردی متفاوت ازطراحی ویلا کلاسیک .ویلاهای مدرن جهان ساده ولی کاربردی و همراه با تکنولوژی روز دنیا طراحی می شود .

طراحی حیاط ویلا


  مشاوره طراحی ویلا

قبل از هر اقدامی در مورد طراحی ویلا میتوانید با تماس و برگزاری جلسات کوتاه مدت مشاوره رایگان در مورد طراحی ویلا از شرکت زانا دریافت نمایید.طراحی ویلا- را به متخصصین بسپارید.

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

حیطه فعالیت شرکت زانا در زمینه معماری سبز

افزایش قیمت زمین و ملاحضات اقتصادی باعث به وجود آمدن رویکردهای جدید در صنعت ساختمان شده ،هدف امروزه استفاده بهینه و حداکثری از پتانسیل های ساختمان است یکی از این پتانسیل ها و فضاهایی که در گذشته کاربردی نبوده پشت بام ها و محوطه ساختمانها و حتی دیوارهای عمودی ساختمانها می باشد که میتوانند با رویکرد معماری سبز طراحی شوند .روف گاردن یک فضای بسار مهم در ساختمانهای امروزی است که با طراحی معماری سبز میتواند یک فضای کاملا کاربردی و مفرح برای ساختمان باشد ،محوطه با طراحی محوطه سبز و معماری سبز مناسب می تواند در افزایش کیفیت محیطی نقش مهمی بازی می کند .دیوارهای سبز با طراحی معماری سبز میتواند نتنها به عنوان عضو جداکننده عمل کند میتواند به عنوان یک دیوار سبز به ارزشهای معماری فضا افزوده و کیفیات زیست محیطی ساختمان را افزایش دهد .

مطالب مشابه

ویلاسازی

محوطه ویلا

محوطه سازی ویلا بخش مهمی از پروژه طراحی و اجرای ویلا می باشد. محوطه ویلا باید بر اساس اصول معماری منظر و با توجه به اقلیم منطقه ،مساحت زمین ویلا ،مسائل گیاه شناسی و اصول زیبایی شناسی منظر صورت بگیرد. فضاهای قرار گرفته در محوطه ویلا شامل: بافت و گونه های گیاهای مختلف ،فضاهای ورزشی ،استخر و آبنما ،فضای استراحت و آلاچیق و...می باشد .بخش اول در پروژه محوطه ویلا ،طراحی ویلا می باشد سپس اجرای صحیح و اصولی محوطه و باغ ویلا. اما بخش مهمتر نگه داری و حفاظت می باشد که لازم به بخش هوشمند سازی محوطه ویلا می باشد.

محوطه سازی، محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا

هوشمند سازی ویلا

بیشتر ویلاها در خارج از شهر و یا روستا ها قرار دارند و صاحبان ویلاها در آخر هفته ها و یا تعطیلات به ویلاهای خود سر میزنند. از جمله مشکلات ویلاداران : سرایداری ،حفاظت از ویلا ،آبیاری و نگه داری محوطه ،آماده سازی ویلا از نظر گرمایش و سرمایش قبل از حضور در ویلا ، هوشمند سازی مخصوص ویلا واضافه کردن گزینه های، های تکنولوژی در ساخت ویلا میتواند تمامی این مشکلات و دردسر ها را حل کند .به طور مثال با هوشمند سازی ویلا میتوانیم قبل از حضور در ویلا سیستم گرمایش را روشن کنیم .یا اینکه هر ورز در یک ساعت مشخص از راه دور باغ ویلای خود را آبیاری کنید.

 محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا، محوطه سازی حیاط، محوطه سازی باغ، ساخت و ساز ساختمانی، شرکت ساختمانی، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا در دوبخش ویلا هایی با اقامت دائمی و ویلا با اقامت موقت تقسیم می شوند. در ویلاهای دائمی طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت بیشتری دارد و فضاهای داخلی ویلا عملکرد کاملتری خواهند داشت. در نوع سبک دکوراسیون داخلی، سبک کلی طراحی معماری ویلا اهمیت بالایی دارد. در ویلاهایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند در صورت دوبلکس بودن بهتر است طبقه همکف نیز کلاسیک باشد و طبقات دیگر در سبک مدرن چیدمان فضایی ،نور پردازی ،مبلمان از عناصر قابل توجه دردکوراسیون داخلی ویلا می باشند.

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana