Toll Free 1800.899.900

ویلاسازی

طراحی ویلا دوبلکس

یک ویلای دوست داشتنی داشته باشید

 از شلوغی شهر ها برای گذراندن لحظاتی خوش به دامان طبیعت پناه میبرید .داشتن یک مکانی زیبا و دلشین که تمامی نیاز های شما را در دامان طبیعت بر طرف کند ،حضور در طبیعت را لذت بخش تر خواهد کرد.
یک ویلای کوچک که مساحت کمی از باغ و محوطه را اشغال کرده باشد و در عین حال تمامی آنچه که یک ویلای جذاب باید داشته باشد را داراست .ویلاهای دوبلکس این امکان را برای شما ایجاد می کنند.با طراحی ویلای دوبلکس کوچک هم در دامان طبعت هستید و هم محوطه بزرگی خواهید داشت و هم یک ویلای کامل و جذاب .

 طراحی ویلا دوبلکس

ویلای دوبلکس کوچک

طراحی ویلای دوبلکس همان اصول طراحی ویلا را خواهد داشت .طراحی ویلا در برنامه فیزیکی و طراحی پلان ویلای دوبلکس توجه ویژه می شود .تقسیم فضاها در دو طبقه به صورت عمومی و خصوصی از خصوصیات طراحی ویلاهای دوبلکس می باشد .


نمای داخلی ویلا دوبلکس

بخش مهمی از طراحی ویلا طراحی نمای داخلی ویلای دوبلکس  ویا همان معماری داخلی ویلا و دکوراسیون داخلی ویلا می باشد.در این بخش به سبک کلی ویلا و عموامل زیبایی شناسی ،فرم و رنگ نیز توجه می شود .


 

ویلای دوبلکس


ویلای دوبلکس شیک

در طراحی ویلای میتوان طراحی را بسیار لوکس و ویلای دوبلکس شیک طراحی و اجرا کرد .اگر معماری داخلی ،طراحی نمای ویلا ،طراحی محوطه ویلا به صورت هماهنگ با هم طراحی شوند نتیجه آن بسیار لوکس و لاکچری خواهد بود .

پلان ویلایی دوبلکس 200 متری

در بیشتر پروژه ها ی طراحی ویلای دوبلکس ،مساحت 200 متر برای ویلای دوبلکس حداقل مناسبی در مساحت ویلا می باشد .دو طبقه تقریبا 100 متری که در طراحی پلان ویلا وطراحی داخلی ویلابه صورت مناسب طراحی پلان و توده بندی می شود .

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

حیطه فعالیت شرکت زانا در زمینه معماری سبز

افزایش قیمت زمین و ملاحضات اقتصادی باعث به وجود آمدن رویکردهای جدید در صنعت ساختمان شده ،هدف امروزه استفاده بهینه و حداکثری از پتانسیل های ساختمان است یکی از این پتانسیل ها و فضاهایی که در گذشته کاربردی نبوده پشت بام ها و محوطه ساختمانها و حتی دیوارهای عمودی ساختمانها می باشد که میتوانند با رویکرد معماری سبز طراحی شوند .روف گاردن یک فضای بسار مهم در ساختمانهای امروزی است که با طراحی معماری سبز میتواند یک فضای کاملا کاربردی و مفرح برای ساختمان باشد ،محوطه با طراحی محوطه سبز و معماری سبز مناسب می تواند در افزایش کیفیت محیطی نقش مهمی بازی می کند .دیوارهای سبز با طراحی معماری سبز میتواند نتنها به عنوان عضو جداکننده عمل کند میتواند به عنوان یک دیوار سبز به ارزشهای معماری فضا افزوده و کیفیات زیست محیطی ساختمان را افزایش دهد .

مطالب مشابه

ویلاسازی

محوطه ویلا

محوطه سازی ویلا بخش مهمی از پروژه طراحی و اجرای ویلا می باشد. محوطه ویلا باید بر اساس اصول معماری منظر و با توجه به اقلیم منطقه ،مساحت زمین ویلا ،مسائل گیاه شناسی و اصول زیبایی شناسی منظر صورت بگیرد. فضاهای قرار گرفته در محوطه ویلا شامل: بافت و گونه های گیاهای مختلف ،فضاهای ورزشی ،استخر و آبنما ،فضای استراحت و آلاچیق و...می باشد .بخش اول در پروژه محوطه ویلا ،طراحی ویلا می باشد سپس اجرای صحیح و اصولی محوطه و باغ ویلا. اما بخش مهمتر نگه داری و حفاظت می باشد که لازم به بخش هوشمند سازی محوطه ویلا می باشد.

محوطه سازی، محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا

هوشمند سازی ویلا

بیشتر ویلاها در خارج از شهر و یا روستا ها قرار دارند و صاحبان ویلاها در آخر هفته ها و یا تعطیلات به ویلاهای خود سر میزنند. از جمله مشکلات ویلاداران : سرایداری ،حفاظت از ویلا ،آبیاری و نگه داری محوطه ،آماده سازی ویلا از نظر گرمایش و سرمایش قبل از حضور در ویلا ، هوشمند سازی مخصوص ویلا واضافه کردن گزینه های، های تکنولوژی در ساخت ویلا میتواند تمامی این مشکلات و دردسر ها را حل کند .به طور مثال با هوشمند سازی ویلا میتوانیم قبل از حضور در ویلا سیستم گرمایش را روشن کنیم .یا اینکه هر ورز در یک ساعت مشخص از راه دور باغ ویلای خود را آبیاری کنید.

 محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا، محوطه سازی حیاط، محوطه سازی باغ، ساخت و ساز ساختمانی، شرکت ساختمانی، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا در دوبخش ویلا هایی با اقامت دائمی و ویلا با اقامت موقت تقسیم می شوند. در ویلاهای دائمی طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت بیشتری دارد و فضاهای داخلی ویلا عملکرد کاملتری خواهند داشت. در نوع سبک دکوراسیون داخلی، سبک کلی طراحی معماری ویلا اهمیت بالایی دارد. در ویلاهایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند در صورت دوبلکس بودن بهتر است طبقه همکف نیز کلاسیک باشد و طبقات دیگر در سبک مدرن چیدمان فضایی ،نور پردازی ،مبلمان از عناصر قابل توجه دردکوراسیون داخلی ویلا می باشند.

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana