Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون منزل


نکته های طلایی در مورد دکوراسیون داخلی  منزل

چگونگی یک دکوراسیون منزل و زیبایی و جذابیت آه به عوامل مختلف بستگی دارد که مهترین آنها فرهنگ یک جامعه و زیبایی شناسی افراد می باشد .طراحان دکوراسیون داخلی با توجه به این دو موضوع مهم در طراحی های خود بهتر است موارد زیر را رعایت نمایند :
  •  علایق فردی به رنگ ها و فرم ها
  •  نیازهای یک خانواده از فضای منزل خود
  •   بودجه بندی و مسائل اقتصادی 

 

دکوراسیون منزل


دکوراسیون منزل ،ایده های خلاقانه

خلاقیت در دکوراسیون خانه باید در تمامی بخشهای خانه باشد :خلاقیت در تزیین خانه ،ایده های خلاقانه برای دکوراسیون اتاق خواب ،خلاقیت در منزل با وسایل ساده ،ایده های جالب برای تزیین خانه حتی خلاقیت در خانه با وسایل دورریختنی خلاقیت در خانه با وسایل بی مصرف، خلاقیت و ایده پردازی در تغییر دکوراسیون منزل باعث می شود هم تغییرات مهم را در فضای مسکونی و خانه و کاشانه ایجاد کنیم و هم دکوراسیون متفاوت را خلق کنیم .

مثال هایدکوراسیون مسکونی 

مثلا می توانیم تزییناتی ساده و دکوراتیو داشته باشیم مثل تزیین خانه با شمع یا استفاده از گبه و گلیم در کف اتاق ها و بریدن فرشهای قدیمی و خلق فرشهای پازلی و تکه ای برای خلق یک دکوراسیون خاص باید حوصله ودقت و عشق لازم را داشت آنوقت خالق خوبی در دکوراسیون داخلی منزل می شویم .

دکوراسیون خانه


دکوراسیون منزل ایرانی

همانطور که در بخش فوقانی توضیح داده شد فرهنگ و زیبایی شناسی در چگونگی دکوراسیون داخلی اهیمت بالایی داردندودر خانه ایرانی روح ایرانی بودن ،طراوت و شادابی اهمیت بالایی دارد .
قبل از پرداختن به جزییات دکوراسیون داخلی منزل ایرانی معماری داخلی خانه ایرانی را بررسی می کنیم .در معماری خانه ایرانی متناسب با فرهنگ ایرن تفکیک فضاهای عمومی و خصوصی صورت می گیرد وحفظ حریم خصوصی مانند اتاق خوابها بخوبی صورت می گیرد .
آشپزخانه که محل هنر نمایی کد بانوی ایرانی است هم بخش مهم ی در معماری داخلی و نیاز های خانواده می باشد و هم در دکوراسیون خانه نقش بسزایی را بازی می کند .
در دکوراسیون منزل ایرانی ،استفاده از رنگها در خانه ایرانی بسیار ملایم و محتاط است .استفاده از فضاهای سبز و گیاهان نیز جایگاه ویژه ای در خانه ایرانی دارد .
استفاده از مبلمانهای متناسب با هر بخش بر اساس نیاز های مهمانها ،و افراد خانواده تعیین می شود .

دکوراسیون آشپزخانه


دکوراسیون منزل کوچک

امروزه به دلیل افزایش هزینه های خانه بخصوص در شهر های بزرگ مانند تهران زندگی در خانه های بزرگ امکان کمتری دارد .دکوراسیون منزل می تواند کمک بزرگی کند تا در خانه های کوچک نیز راحتر زندگی کرد و کم بودن فضا و مساحت محدودیتی در ایجاد فضاهای متناسب برای زندگی نباشد .
و در تمامی دنیا استفاده از مبلمانهای چند عملکردی ،دکوراسیون چند منظوره و استفاده از فضا های خانه بصورت چند عملکردی راهکارهای مناسب در خانه های کوچک است .
در دکوراسوین منزل کوچک هوشمندی بالایی نیاز است تا بتوان بهترنی بهره برداری را از خانه داشت .به طور مثال استفاده اس تخت ها و مبلمانهای تاشو ،میزهای جمع شو از مواردی است که در خانه های کوچک کاربرد دارد.

دیزاین منزل


زیباترین دکوراسیون منزل

برای دکوراسیون نمی توان یک الگو تعرف کرد و آنرا زیباترین دانست دکوراسیونی زیباترین است که :
  • با الگوهای زیبایی شناسی خانواده همخوانی داشته باشد 
  • جذابیت های فضایی داشته باشد
  • با اصول معماری داخلی و هنری طراحی شده باشد 
  • متریالهای مناسب و به روز در اجرای دکوراسیون بکار رفته باشد .

دکوراسیون خانه ایرانی


دکوراسیون منزل سنتی

در دکوراسیون های سنتی از المانهای سنتی با تلفیق دکوراسیون مدرن می توان فضاهای جذاب خلق کرد .در دکوراسیون سنتی استفاده از رنگهای سنتی ،کاشی ،آجرهای مناسب فضای داخلی و همین طور مبلمانهای سنتی مانند تخت ،فرشهای دست باف ،گلیم و جاجیم ،پارچه های سنتی و...استفاده کرد .
 

مطالب مشابه

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب