Toll Free 1800.899.900

بازسازی

» » چگونه بازسازی آپارتمان با هزینه کم انجام دهیم ؟

چگونه بازسازی آپارتمان با هزینه کم انجام دهیم ؟

چگونه با  هزینه کم بازسازی انجام دهیم ؟
چگونه مدیریت مالی در بازسازی انجام دهیم ؟بهتر است قبل از انجام بازسازی یک طرح کلی از میزان تغییرات در بازسازی  انجام شود.
برای اینکه طرح کلی بدرستی انجام شود بهتر است از کارشناسان طراحی داخلی و یا مشاوره رایگان بازسازی شرکت های معماری و شرکت های بازسازی  بهره مند شوید.میزان و حجم تغییرات در بازسازی  را دسته بندی و اولویت بندی کنیم.
نتیجه بررسی ها در بازسازی ساختمان
به طور مثال  در بازسازی  یک آپارتمان نتیجه بررسی ها اینگونه بوده است .:
1-     بازسازی سرویس های بهداشتی در حد تغییر کاشی و سرامیک
2-     قدیمی بودن کابینت های آشپزخانه و تغییر کاشی و سرامیک های آن
3-     تخریب اوپن قدیمی آشپزخانه و تغییر دکوراسیون آشپزخانه
4-     ایجا د باربیکیو در تراس
5-     کاغذ دیواری
اولویت بندی و مدیریت در بازسازی ساختمان
خوب بهتر است در ابتدا مدیریت و اولویت بندی را شروع کنیم :
فضاهایی که لازم به تغییر کاشی و سرامیک دارن را شروع کنید و سعی کنید یک مدل کاشی و سرامیک برای همه آنها و یک طرح انتخاب کنید.تنوع در انتخاب هزینه را افزایش میدهد .
با افزایش متراژ تخفیف بیشتر گرفته می شود و همینطور از پرتی ها و اضافات در یک فضا در فضای دیگر استفاده می شود .
تخریب ها اگر حجم کمی دارند در یک روز مناسب با کارگرهای ارزان  انجام شود .
بعداز اینکه بخش بنایی و خاک از آپارتمان تمام شد قسمت کم هزینه بعدی کاغذ دیواری میتواند باشد.کاغذ دیواری های که در بخش های کم تردد و کم آسیب ده هستند را میتوان از کاغذ دیواری های ارزانتر استفاده کرد و برای قسمتهایی که دید بیشتری دارن و در تغییر دکوراسیون و بازسازی  چشم گیر هستند مثل دیوارهای پذیرایی و یا دیوار پشت تی وی ،از کاغذ دیواری های فاخرتر استفاده کرد.
بجای بنایی و ساخت باربیکیو میتوان از مدل های ساده و آماده استفاده کرد .
مدیریت صحیح بازسازی و کاهش هزینه بازسازی
در کل مدیریت صحیح در بازسازی قطعا زمان و هزینه در بازسازی را کنترل خواهد کرد و این امر را افراد متخصص و با تجربه در بازسازی به خوبی انجام می دهند .

خدمات ما در شرکت معماری و دکوراسیون زانا

با بهترین کیفیت

با زیباترین طرح ها

با تنوع بسیار

-->

خدمات شرکت زانا

ساخت و مدیریت پروژه


دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند:
اخذ جواز
ساخت پروژه های ساختمانی در تهران بصورت مشارکت
ساخت پروژه ها بصورت مدیرت پیمان
مشاوره به سازنگان

معماری و ویلاسازی


معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه معماری شامل:
معماری مسکونی ،تجاری ،خدماتی و...(ضوابط و جواز )
طراحی نما
معماری و ویلاسازی به طور تخصصی
معماری سبز ([محوطه سازی ،روف گاردن ،دیوار سیز و...)
طراحی شهری (شهرسازی و معماری محیطی )
اجرای پروژه های معماری
 

طراحی دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی تهران ، شرکت دکوراسیون داخلی لواسان، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

دکوراسیون و بازسازی


دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند. خدمات شرکت زانا در این زمینه:
تغییر دکوراسیون کلیه فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و..
بازسازی و نوسازی
طراحی و اجرای چیدمان و مبلمان
نورپردازی و هوشمند سازی 

هوشمند سازی


هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی امری ملزم در ساختمان و فضاهای داخلی محسوب می شود.
علاوه بر کنترل مصرف انرژی در ساختمان به کمک هوشمند سازی میتوان کارایی فضاها را افزایش داده و جنبه های زیبایی ساختمان را بطور بهینه افزود.دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

بازسازی

یک تفاوت مهم شرکت معماری و دکوراسیون زانا دپارتمان اجراست .فعالیت دپارتمان اجرابه دلیل هماهنگی کامل با طراحی دکوراسیون و طراحی معماری کاملا اصولی انجام می شود ،سابقه بازسازی شرکت زانا در پروژه های : بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون داخلی منزل، بازسازی ویلا (لواسانات ،شمال و..)، بازسازی رستوران و تغییر دکوراسیون رستوران، بازسازی سالن های زیبایی، بازسازی هتل ها و مهمانسراها، باز سازی تجاری و باز سازی فروشگاهی بازسازی اصولی باید با بررسی اولیه منازل و پروژه های ساختمانی صورت بگیرد ،شناسایی پتانسیل های مهم فضا و تاثیر گزار در بازسازی ،کنترل هزینه بازسازی ،برنامه ریزی صحیح جهت اجرای پروژه بازسازی منزل،توجه به تاسیسات وزیرساخت های ساختمان که بسیار باید در امر بازسازی به آنها توجه کرد.

بیشترین بازسازی ها

بازسازی فضاهای خدماتی

دومین رتبه بازسازی مروبط به فضاهای خدماتی است به ترتیب در خواست کارفرماها عبارتند از :بازسازی رستوران ، بازسازی رستوران سنتی ، بازسازی تالار ، بازسازی کافی شاپ ، بازسازی سالن زیبایی وآرایشی ،بازسازی مطب ، بازسازی کلینیک ، بازسازی کلینیک دندانپزشکی

طراحی ویلا، طراحی باغ ویلا، طراحی حیاط ویلا، طراحی نمای ساختمان، بازسازی آپارتمان، بازسازی ساختمان، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

بازسازی اداری

به دلیل محدودیت ادارجات و شرکتها در تهیه فضای بزرگی برای ساماندهی و تفکیک فضایی اداری پرسنل خود ،بازسازی فضاهای اداری هم جز پرطرفدارترینهاست ،با نقل مکان از یک ساختمان به ساختمان دیگر ادارجات و شرکتها نیاز به بازسازی پیدا می کنند همچنین قرار گیری بسیاری از دفاتر اداری درساختمانهای فرسوده نیاز به بازسازی آفیسها و ادارجات و بازسازی دفاتر اداری ،مثل بازسازی دفتر وکلا ، بازسازی فضاهای آموزشی و اداری ، بازسازی اتاق مدیریت ، بازسازی اتاق جلسات و...

بازسازی منزل، بازسازی ویلا ، محوطه سازی، محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا، محوطه سازی حیاط، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

بازسازی منزل

بازسازی منزل جز پرطرف دارترین بازسازی هاست .با افزایش قیمت مسکن و کاهش ریسک خرید فروش ساختمانها و جهت ایجاد تنوع و زندگی در فضاهایی با دکوراسیون ویژه بازسازی منزل بهترین انتخاب با طراحی دکوراسیون داخلی و تغییر معماری داخلی است.

دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، معماری ساختمان، معماری ویلا، معماری محوطه، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

مطالب مشابه

آخرین اخبار

  •    مشخصات خانه آجری…

  • سخنرانی و داوری مسابقه دکوراسیون داخلی…

  •   Project Name: 580 George…

تماس با ما

021-26711689 : تلفن 09125081981 : تلفن : ایمیل archzana.com : وب سایت

درباره شرکت زانا


شرکت معماری و دکوراسیون زانا با سه دپارتمان اصلی :معماری ،دکوراسیون داخلی و طراحی شهری با سالها تجربه مشغول به فعالیت می باشد .عمده فعالیتهای شرکت در زمینه های :طراحی معماری ویلا و طراحی معماری طراحي ، بازسازی و نوسازی ساختمانها با متد ها ی مختلف،معماری ودکوراسیون داخلی(طراحی و اجرا) فضاهاي تجاري -اداري –درمانی - رستوران و کافه و...طراحی ویلا در سبکهای مختلف و اجرای پروژه بصورت مدیریت پیمان ، هوشمند سازی وسناریو نویسی برای فضاهای داخلی و نمای ساختمان ، طراحی نما ، معماری منظر و محوطه سازی و روف گاردن (طراحی و اجرا )طراحی شهری (تفکیک زمین و آماده سازی زمین )

طراحی سایت و بهینه سازی توسط رهام وب