Toll Free 1800.899.900

ویلاسازی

» » طراحی ویلا وقتی باتجربه ها طراحی کنند

طراحی ویلا وقتی باتجربه ها طراحی کنند

 

ویلا سازی مدرن

همه ما هر روزه در شهر های سلوغ با استرس فراوان روزگار می گذرانیم .به همین دلیل ساکنین شهر های بزرگ بیشترین متقاضی ویلاسازی هستند .اما در پشت این تقاضا اهدافی پنهان شده است .
طراحی ویلا پروژه مهمی است چرا که اهداف خواص ،ساخته می شوند .مهترین اهداف :
  • گذراندن  اوقات فراغت .
  • یافتن مکانی امن و به دور از شلوغی شهر ها .
  • پناه بردن به دامان طبیعت .


طراحی ویلای لاکچری


 

طراحی و اجرای ویلا

چگونه طراحی ویلا ی موفقی صورت میگیرد ؟
با در نظر گرفتن اهداف طراحی ویلا ،معماران وشرکت های طراحی ویلایی میتوانند موفق شوند که :
اطلاعات کافی از طراحی ویلا و برنامه فیزیکی آن داشته باشند .
به محوطه سازی و زیبایی شناسی محیط ویلا تسلط کافی داشته باشند .
بتواندد خواسته ها ی کارفرما و شرایط محوطه و زمین ویلا را با هم تطبیق دهند .
حداقل چند طرح ویلا را خود اجرا و یا مدیریت کرده باشند .روند طراحی خانه ویلایی

با تجربه ها در طراحی ویلا چه میکنند ؟ طراحی ویلا وقتی باتجربه ها طراحی کنند ......
  • آنها تجربه لازم و کافی در مورد استاندارد طراحی ویلا را دارند .
  • خلاقند و بخوبی پتانسیل های موجود را بررسی میکنند .
  • آنها حداقل چند طرح عالی را معرفی میکنند که انتخاب بین آنها مشکل خواهد بود .
  • با تجربه ها کل مجموعه ویلا و محوطه را طراحی میکنند.
  • شما در طراحی ویلا ،طراحی نما ،طراحی دکوراسیون داخلی و...هماهنگی کامل مشاهده میکنید.
  • فقط با تجربه ها می توانند بهترین طراحی ویلا با بهترین لحظات را خلق کنند

ایده های طراحی ویلا

در طراحی و ساخت ویلا مهندسین با تجربه می دانند چگونه از دل خواسته های شما ،پتانسیل های محیطی ،شرایط اقلیمی ، تکنیک های هنری و خلاقانه ،بهترین ایده های طراحی ویلا را استخراج کنند .این عین واقعیت است و چیزی جز این نمی تواند باشد که طراحی ویلا وقتی باتجربه ها طراحی کنند خلاقانه و سرشار از ایده های ناب خواهد بود .

ویلای لاکچری 

طراحی محوطه باغ ویلا

معماران با تجربه معتقد هستند که ساختمان از زمینه خود نباید جدا باشد .اما معنی این جمله چیست ؟؟؟؟؟
بنای ویلا با ید بگونه ای هماهنگ با محوطه خود طراحی شود که کاملا با محیط خود همخوانی داشته باشد و از جدا نباشد .به اصطلاح عامیانه ویلا ساز خود را نزند و محوطه ساز خود را.بهتر است طراحی محوطه باغ ویلا و طراحی ویلا از یک سبک پیروی کنند .خطوط و فرم های بکار رفته در بنا در محوطه نیز دیده شوند و یک هماهنگی در طراحی ساختمان و یلا و محوطه دیده شود .
 

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

حیطه فعالیت شرکت زانا در زمینه معماری سبز

افزایش قیمت زمین و ملاحضات اقتصادی باعث به وجود آمدن رویکردهای جدید در صنعت ساختمان شده ،هدف امروزه استفاده بهینه و حداکثری از پتانسیل های ساختمان است یکی از این پتانسیل ها و فضاهایی که در گذشته کاربردی نبوده پشت بام ها و محوطه ساختمانها و حتی دیوارهای عمودی ساختمانها می باشد که میتوانند با رویکرد معماری سبز طراحی شوند .روف گاردن یک فضای بسار مهم در ساختمانهای امروزی است که با طراحی معماری سبز میتواند یک فضای کاملا کاربردی و مفرح برای ساختمان باشد ،محوطه با طراحی محوطه سبز و معماری سبز مناسب می تواند در افزایش کیفیت محیطی نقش مهمی بازی می کند .دیوارهای سبز با طراحی معماری سبز میتواند نتنها به عنوان عضو جداکننده عمل کند میتواند به عنوان یک دیوار سبز به ارزشهای معماری فضا افزوده و کیفیات زیست محیطی ساختمان را افزایش دهد .

مطالب مشابه

ویلاسازی

محوطه ویلا

محوطه سازی ویلا بخش مهمی از پروژه طراحی و اجرای ویلا می باشد. محوطه ویلا باید بر اساس اصول معماری منظر و با توجه به اقلیم منطقه ،مساحت زمین ویلا ،مسائل گیاه شناسی و اصول زیبایی شناسی منظر صورت بگیرد. فضاهای قرار گرفته در محوطه ویلا شامل: بافت و گونه های گیاهای مختلف ،فضاهای ورزشی ،استخر و آبنما ،فضای استراحت و آلاچیق و...می باشد .بخش اول در پروژه محوطه ویلا ،طراحی ویلا می باشد سپس اجرای صحیح و اصولی محوطه و باغ ویلا. اما بخش مهمتر نگه داری و حفاظت می باشد که لازم به بخش هوشمند سازی محوطه ویلا می باشد.

محوطه سازی، محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا

هوشمند سازی ویلا

بیشتر ویلاها در خارج از شهر و یا روستا ها قرار دارند و صاحبان ویلاها در آخر هفته ها و یا تعطیلات به ویلاهای خود سر میزنند. از جمله مشکلات ویلاداران : سرایداری ،حفاظت از ویلا ،آبیاری و نگه داری محوطه ،آماده سازی ویلا از نظر گرمایش و سرمایش قبل از حضور در ویلا ، هوشمند سازی مخصوص ویلا واضافه کردن گزینه های، های تکنولوژی در ساخت ویلا میتواند تمامی این مشکلات و دردسر ها را حل کند .به طور مثال با هوشمند سازی ویلا میتوانیم قبل از حضور در ویلا سیستم گرمایش را روشن کنیم .یا اینکه هر ورز در یک ساعت مشخص از راه دور باغ ویلای خود را آبیاری کنید.

 محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا، محوطه سازی حیاط، محوطه سازی باغ، ساخت و ساز ساختمانی، شرکت ساختمانی، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا در دوبخش ویلا هایی با اقامت دائمی و ویلا با اقامت موقت تقسیم می شوند. در ویلاهای دائمی طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت بیشتری دارد و فضاهای داخلی ویلا عملکرد کاملتری خواهند داشت. در نوع سبک دکوراسیون داخلی، سبک کلی طراحی معماری ویلا اهمیت بالایی دارد. در ویلاهایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند در صورت دوبلکس بودن بهتر است طبقه همکف نیز کلاسیک باشد و طبقات دیگر در سبک مدرن چیدمان فضایی ،نور پردازی ،مبلمان از عناصر قابل توجه دردکوراسیون داخلی ویلا می باشند.

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana