Toll Free 1800.899.900

ویلاسازی

» » طراحی معاری ویلا به سبک مدرن

طراحی معاری ویلا به سبک مدرن

ویلاهای مدرن

در دنیای مدرن امروز زندگی مدرن ،ویلاهای مدرن نیز خواهان بیشتری خواهند داشت .ساختمانهای بت ظاهر ساده و بدور از تجملات اما طراحی شده با تکنولوژی روز و فضاهای کاربردی .
شرکت  معماری زانا دارای دپارتمان مستقل در طراحی ویلاهای مدرن و ساخت ویلا می باشد .در طراحی ویلا مدرن اصول و استانداردهای معماری ویلای مدرن باید رعایت شود .استاندارها بر اساس ضوابط ،تجربه و تخصص معماران بدست می آید .

الگوهای مدرن معماری

بهتر است ،در طراحی معماری ویلا الگو گیری از طراحی های معماری ویلا در جهان صورت میگیرد.طراحی معماری ویلای مدرن در چندفاز صورت میگیرد .در هر نوع طراحی برنامه فیزیکی ویلا مهم است .ارتباط بین فضاها ،استاندارد فضاها و مهمتر از همه نیاز های کار فرما از ویلای خود .

طراحی ویلای مدرن


فازهای طراحی ویلای مدرن

فاز ها عبارتند از :معماری داخلی  ،دکوراسیون داخلی ،طراحی نمای  ،طراحی محوطه .طراحان با تجربه و شرکت های معتبر معماری با تخصص و تجربه در طراحی ویلا و با دقت این فازهای را انجام می دهند. همگی فازها با طراحی معماری ویلا هماهنگ خواهند بود .ترتیب فازهای طراحی با مدیریت معمارن و گروه معماری صورت میگیرد .

طراحی محوطه ویلای مدرن

در طراحی محوطه ویلا یکی بودن سبک های طراحی معماری ویلا و محوطه اصل مهمی است .به طور مثال اگر طراحی ویلا سبک کلاسیک است ،بهتر است سبک محوطه و با غ ویلا نیز کلاسیک باشد .

محوطه ویلای بهشت کوچک

ویلای در کنار محوطه خود دلپذیر خواهد شد .محوطه با سبزینگی و گونه های گیاهای متنوع و هماهنگی طراحی محوطه با طبیعت اطراف خود ،بهشت کوچی خواهد بود برای گذارن لحظات خوش .
 

محوطه ویلا


بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

حیطه فعالیت شرکت زانا در زمینه معماری سبز

افزایش قیمت زمین و ملاحضات اقتصادی باعث به وجود آمدن رویکردهای جدید در صنعت ساختمان شده ،هدف امروزه استفاده بهینه و حداکثری از پتانسیل های ساختمان است یکی از این پتانسیل ها و فضاهایی که در گذشته کاربردی نبوده پشت بام ها و محوطه ساختمانها و حتی دیوارهای عمودی ساختمانها می باشد که میتوانند با رویکرد معماری سبز طراحی شوند .روف گاردن یک فضای بسار مهم در ساختمانهای امروزی است که با طراحی معماری سبز میتواند یک فضای کاملا کاربردی و مفرح برای ساختمان باشد ،محوطه با طراحی محوطه سبز و معماری سبز مناسب می تواند در افزایش کیفیت محیطی نقش مهمی بازی می کند .دیوارهای سبز با طراحی معماری سبز میتواند نتنها به عنوان عضو جداکننده عمل کند میتواند به عنوان یک دیوار سبز به ارزشهای معماری فضا افزوده و کیفیات زیست محیطی ساختمان را افزایش دهد .

مطالب مشابه

ویلاسازی

محوطه ویلا

محوطه سازی ویلا بخش مهمی از پروژه طراحی و اجرای ویلا می باشد. محوطه ویلا باید بر اساس اصول معماری منظر و با توجه به اقلیم منطقه ،مساحت زمین ویلا ،مسائل گیاه شناسی و اصول زیبایی شناسی منظر صورت بگیرد. فضاهای قرار گرفته در محوطه ویلا شامل: بافت و گونه های گیاهای مختلف ،فضاهای ورزشی ،استخر و آبنما ،فضای استراحت و آلاچیق و...می باشد .بخش اول در پروژه محوطه ویلا ،طراحی ویلا می باشد سپس اجرای صحیح و اصولی محوطه و باغ ویلا. اما بخش مهمتر نگه داری و حفاظت می باشد که لازم به بخش هوشمند سازی محوطه ویلا می باشد.

محوطه سازی، محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا

هوشمند سازی ویلا

بیشتر ویلاها در خارج از شهر و یا روستا ها قرار دارند و صاحبان ویلاها در آخر هفته ها و یا تعطیلات به ویلاهای خود سر میزنند. از جمله مشکلات ویلاداران : سرایداری ،حفاظت از ویلا ،آبیاری و نگه داری محوطه ،آماده سازی ویلا از نظر گرمایش و سرمایش قبل از حضور در ویلا ، هوشمند سازی مخصوص ویلا واضافه کردن گزینه های، های تکنولوژی در ساخت ویلا میتواند تمامی این مشکلات و دردسر ها را حل کند .به طور مثال با هوشمند سازی ویلا میتوانیم قبل از حضور در ویلا سیستم گرمایش را روشن کنیم .یا اینکه هر ورز در یک ساعت مشخص از راه دور باغ ویلای خود را آبیاری کنید.

 محوطه سازی فضای سبز، ساخت فضای سبز، محوطه سازی ویلا، محوطه سازی حیاط، محوطه سازی باغ، ساخت و ساز ساختمانی، شرکت ساختمانی، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

دکوراسیون داخلی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا در دوبخش ویلا هایی با اقامت دائمی و ویلا با اقامت موقت تقسیم می شوند. در ویلاهای دائمی طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت بیشتری دارد و فضاهای داخلی ویلا عملکرد کاملتری خواهند داشت. در نوع سبک دکوراسیون داخلی، سبک کلی طراحی معماری ویلا اهمیت بالایی دارد. در ویلاهایی که به سبک کلاسیک طراحی شده اند در صورت دوبلکس بودن بهتر است طبقه همکف نیز کلاسیک باشد و طبقات دیگر در سبک مدرن چیدمان فضایی ،نور پردازی ،مبلمان از عناصر قابل توجه دردکوراسیون داخلی ویلا می باشند.

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana