خانه ویلایی یا جواهری درخشان

 طراحی خانه های ویلایی 

در بخش های مختلف از سایت شرکت معماری زانا مطالب مختلفی در مورد ویلا ویلاسازی تدوین و نگارش شده است .در این بخش به معرفی یک طراحی ویلای منحصز بفرد و خاص پرداخته ایم .

معرفی پروژه  خانه ویلایی  The Brooksider:

"The Brooksider" خانه ویلایی که توسط معمار برجسته ی تولسا طراحی شده و ساخته شده است، خانه ی فوق العاده معاصر در سه طبقه می باشد . که بسیار مورد توجه قرارگرفته است .سبک معماری آن کلاسیک و معماری مدرن، Brookside یک جواهر درخشان است که با ظرافت در میان خانه های سنتی سبک در این محله قرار گرفته است.
 
 

خانه ویلایی یا جواهری درخشان


برنامه فیزیکی و معماری داخلی ویلا

طبقه همکف خانه ویلایی شامل:
گاراژ، دفتر، اتاق چند منظوره مشرف به استخرو حیاط و یک آسانسورکه به تمامی سه طبقه دسترسی ایجاد می کند .
در طبقه اول : اتاق مستر و حمام از کنار استخر بیرون می آیند. این طبقه همچنین دارای یک مجموعه مهمان، اتاق تجهیزات ، دیوارهای اتاق نشیمن و حمام مهمان .
طبقه سوم بزرگ شامل بخش خصوصی و خانوادگی و ناهار خوری باز و آشپزخانه است. یک اتاق بزرگ بر روی یک عرشه در فضای باز، باز می شود که منظره ای با شکوه و دیدنی از بروکساید و مرکز شهر تولسا فراهم می کند. این مرکز به عنوان مرکز سرگرمی در خانه، به سرعت تبدیل به یک مکان محبوب برای رویدادهای خیریه و فرهنگی خانواده است.
 

خانه ویلایی یا جواهری درخشان

جواهر ی در خانه ویلایی  :

در خانه ویلایی راه پله همچنان به عنوان نقطه کانونی چشمگیر دراز همکف تا به بالا همچنان ادامه دارد ،راه پله جواهر طلای خیره کننده خانه است .
 

خانه ویلایی یا جواهری درخشان

 

سقف ها و نورپردازی خاص خانه ویلایی

سقف بلند خانه ویلایی  پایه ،نه پایه در سرتاسر خانه قرار دارد و هر یک از آنها در مقیاس انسانی قرار دارد. دیوارهای خنثی با نور با طراحی استثنایی برای هنر طراحی شده است.
هرمتریال از پله شیشه ای با چراغ های LED روشن می شود. به دلیل روشنایی و پنجره های گسترده،
 

Rusty (معمار)می گوید: "خانه در شب کاملا زیبا است."


خانه ویلایی یا جواهری درخشان

 

نظر معمار(تولسای) در مورد پروژه خانه ویلایی

او در مورد خانه ویلایی میگوید :من هرگز پروژه ای نداشته ام که چنین تحسین جهانی به همراه داشته باشد. فرم تابع عملکرد (شعار سبک مدرن ) و این خانه نمونه ای کامل از آن است، "جورج می گوید. "خانه کاملا مربوط به محیط شهری آن است.. برای من خانه کار هنری است - مجسمه سازی. "
 

 خانه ویلایی یا جواهری درخشان

 

نگارش :مهندس مرضیه حیدری 

اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها