بهترین دکوراسیون داخلی رستوران ،هویت یک رستوران

 دکوراسیون داخلی رستوران 

بهترین دکوراسیون داخلی رستوران ؟

دکوراسیون داخلی چگونه بیانگر هویت یک رستوران است ؟بیزینس رستوران داری از پر طرفدار ترن کسب و کارها در ایران است البته موفقیت دررستوران داری به مسایل مختلفی بستگی دارد: از جمله انتخاب مناسب نوع رستوران ،خدمات مناسب ،تبلیغات و ...معماری داخلی و دکوراسیون داخلی رستوران نیز از موارد مهم درامر رستوران داریست چرا که در ایران رستوران رفتن برای مردم یک تفریح مهم محسوب می شود و مردم به رستوران به چشم یک فضای تفریحی می نگرند . .

در این مقاله به موارد ی مهم در مورد دکوراسیون داخلی رستوران آشنا می شوید :

1-دکوراسیون داخلی  رستوران با منو ی رستوران همخوانی داشته باشد :

دکوراسیون رستوران میبایست بیانگر هویت یک رستوران باشد ،یک رستوران سنتی باید دکوراسیون سنتی داشته باشد ویا در طرای دکوراسیون یک رستوران فرانسوی به ریشه های هنر و معماری فرانسه توجه شود بگونه ای که افراد با ورود به رستوران کاملا حس کنند که در فرانسه برای آنها غذای فرانسوی سرو می شود و...

بهترین دکوراسیون داخلی رستوران ،هویت یک رستوران

2-از چیدمانهای چند عملکردی استفاده کنید :

چیدمان بگونه ای نباشد که اذدحام و شلوغی ایجاد کند در طراحی دکوراسیون رستوران از میزها و مبلمانهای چند عملکردی استفاده شود ، با کم شدن و زیاد شدن مراجعه کننده ها بتوان فضا را مدیرت کرد .

3-نقاط تاکید دردکوراسیون رستوران ایجاد شود :

در طراحی دکوراسیون داخلی با ایجاد نقاط تاکید و طراحی خاص برای هر کدام در عین هماهنگی و پرهیز از تکرار و شلوغی مراجعه کننده ها را ترغیب به حضور دوباره کنید تا دوست داشته باشند نشستن در تمامی آن نقاط خاص را تجربه کرده و لذت ببرند .

بهترین دکوراسیون داخلی رستوران ،هویت یک رستوران

4-با ترفند های خاص حس تغییر فضا و دکوراسیون را در مشتریان ایجاد کنید :

از طراح دکوراسیون داخلی رستوران خود بخواهید تا تفکر هوشمندانه در این زمینه داشته باشد .مثلا با طراحی نور پردازی خاص امکان تغییر نور پردازی با تم های مختلف ، و یا با تغییر ات ساده در دکوراسیون این حس را در مشتریان ایجاد کنید که هر بار با مراجعه به رستوران شما فضای جدیدی را تجربه خواهند کرد.
مهندس زهرا رستمی

بهترین دکوراسیون داخلی رستوران ،هویت یک رستوران

 

اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها