دکوراسیون داخلی در رسانه های دنیا

دکوراسیون و طراحی داخلی در رسانه ها ی جهان

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی به موضوع نمایش های تلویزیونی  تبدیل شده است . در بریتانیا (انگلستان)، برنامه های طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی محبوب شامل 60 دقیقه قبل (ITV)، تغییر اتاقها  (بی بی سی) و فروش خانه ها (کانال 4) است.

 طراحان دکوراسیون داخلی معروف در دنیا

 
طراحان داخلی و طراحان دکوراسیون داخلی مشهور که کار خود را در این برنامه ها برجسته تر  می کنند شامل لیندا بارکر و لورنس لوئولین بون میباشند. در ایالات متحده، شبکه TLC یک برنامه محبوب به نام "تجارت فضاهای"، یک نمایش بر اساس برنامه بریتانیا "تغییر اتاق"، پخش کرد. علاوه بر این، هر دو خانه و باغ تلویزیون (HGTV) و شبکه های Home Discovery Home نیز برنامه های بسیاری در مورد طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی را پخش می کنند که کارهای مختلف طراحان داخلی، دکوراتورها و کارشناسان خانه سازی را در تعداد زیادی پروژه های دکوراسیون داخلی و ساختمانی  انجام می دهد.

برنامه های دکوراسیون داخلی

توضیحات بعضی از برنامه های دکوراسیون داخلی :تزئینات داخلی ،تزئینی شامل خواهران Sugarbaker در طراحی داخلی توسطزنان و Grace Adler در Will & Grace است. نمایش دیگری نیز به نام Home MADE وجود دارد. طبق گفته تماشاگران، دو تیم و دو خانه وجود دارد و هر کس طراحی دکوراسیون  کرده و بدترین دکوراسیون داخلی اتاق را انجام داده، حذف می شود.
نمایش دیگری در شبکه سبک، hosted by Niecy Nash، Clean House است که آنها خانه های کثیف و فرسوده رامجددا طراحی دکوراسیون داخلی منزل انجام داده و بازسازی خانه را انجام میدهند .
برندگان این نمایش در نهایت می توانند نمایش های تلویزیونی خود را به نمایش بگذارند، که Color Splash میزبانی شده توسط دیوید برمستاد، Myles of Style میزبان Kim Myles، Paint-Over! میزبانی شده توسط جنیفر برانت، درمان آنتونیو میزبان آنتونیو Ballatore، و در نهایت اسرار از یک استایلست میزبان توسط امیلی هندرسون. Bravo همچنین دارای نمایش های مختلفی است که زندگی طراحان داخلی و طراحان دکوراسیون داخلی را کشف می کند.
این شامل Flipping Out است که زندگی جف لوئیس و تیم طراحان دکوراسیون  را بررسی می کند؛ تزئینات میلیون دلاری به زندگی طراحان داخلی و طراحان دکوراسیون داخلی  ناتان ترنر، جفری آلن مارکس، مری مک دونالد، کاترین ایرلند و مارتین لارنس بولارد می پردازد.

دکوراسیون داخلی و برنامه رادیویی

  طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی  نیز به موضوع نمایش های رادیویی تبدیل شده است. در ایالات متحده آمریکا، نمایشگاه های محلی و شیوه زندگی محبوب، شامل مارتا استوارت زندگی و زندگی بزرگ Karen Mills است. طراحان داخلی مشهورو دکوراسیون کارهای بزرگ  که کار خود را بر روی این برنامه ها برجسته کرده اند شامل بانی ویلیامز، باربارا بری و کتی ایرلند و دیگران است.

مجلات دکوراسیون داخلی

  بسیاری از مجلات طراحی داخلی و مجلات دکوراسیون منزل برای مشاوره در مورد پالت رنگ، مبلمان، هنر و سایر عناصر تاثیر گزار در دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی وجود دارد. این مجله اغلب در موضوعات مرتبط به منظور جلب مخاطبان خاص تر تمرکز می کند.
به عنوان مثال، معماری به عنوان یک جنبه اصلی Dwell، در حالی که Veranda به عنوان یک مجله لوکس دکوراسیون داخلی شناخته شده است.

 شرکت دکوراسیون داخلی زانا

مهندس زهرا رستمی

 

اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها