Toll Free 1800.899.900

معماری

» » معماری ساختمان،مهمترین گام در پروژه ساختمان

معماری ساختمان،مهمترین گام در پروژه ساختمان

مهمترین و اولین قدم معماری ساختمان چیست ؟

قبلا از ساخت یک ساختمان و هر اقدام مهم دیگر در امر ساختمان سازی باید به طراحی معماری ساختمان توجه شود در بسیاری از موارد هزینه ها و زمان ساخت زحمتی بیهوده خواهد بود چراکه معماری ساختمان بخوبی انجام نشده است .
گاها با زمینی مواجه میشویم که در موقعیت خوبی قرار نداردو زمین هندسه مناسب ندارد ولی به کمک طراحی معماری ساختمان می توان پتانسیل های مثبت برای ساختمان ایجاد کردونواقص ساختمان را با یک معماری ساختمان مناسب پنهان و یاحل کرد .یک طراحی معماری ساختمان باید پتانسیل های یک ساختمان را افزایش و نواقص را بخوبی مدیریت و حل کند .

معماری و ضوابط موارد مهم در معماری ساختمان 

همچنین در طراحی معماری ساختمان معماران و مهندسین نباید به مقررات ملی ساختمان و ضوابط شهرداری بی توجهی کنند . یک معماری ساختمان مناسب را یک تیم متخصص و حرفه ای امکان پذیر است .شرکت معماری و ساختمان زانا با بکار گیری نیروهای متخصص در امر طراحی و اجرای ساختمان سعی در ارائه خدمات مناسب و منحصر به فرد درزمینه معماری ساختمان داشته است .

معماری ساختمان


اهمیت معماری ساختمان بیشتر بدانید 

قبلا از ساخت یک ساختمان و هر اقدام مهم دیگر در امر ساختمان سازی باید به طراحی معماری ساختمان توجه شود در بسیاری از موارد هزینه ها و زمان ساخت زحمتی بیهوده خواهد بود چراکه معماری ساختمان بخوبی انجام نشده است . گاها با زمینی مواجه میشویم که در موقعیت خوبی قرار نداردو زمین هندسه مناسب ندارد ولی به کمک طراحی معماری ساختمان میتوان پتانسیل های مثبت برای ساختمان ایجاد کرد و نواقص ساختمان را با یک معماری ساختمان مناسب پنهان و یا حل کرد .

طرح معماری خوب


یک طرح معماری خوب چه نوع طرحیست ؟

یک طراحی معماری ساختمان باید پتانسیل های یک ساختمان را افزایش و نواقص را بخوبی مدیریت و حل کند .همچنین در طراحی معماری ساختمان معماران و مهندسین نباید به مقررات ملی ساختمان و ضوابط شهرداری بی توجهی کنند . یک معماری ساختمان مناسب را یک تیم متخصص و حرفه ای امکان پذیر است .
شرکت معماری و ساختمان زانا با بکار گیری نیروهای متخصص در امر طراحی و اجرای ساختمان سعی در ارائه خدمات مناسب و منحصر به فرد در زمینه معماری ساختمان داشته است.

-->

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه