Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » جدیدترین دکوراسیون رستوران شیک و مدرن

جدیدترین دکوراسیون رستوران شیک و مدرن

دکوراسیون داخلی رستوران ایرانی

در هرنوع دکوراسیون رستوانی شیک بودن منحصر به فرد بوده ،کاربردی و اقتصادی بودن مهم است واصول طراحی داخلی رستوران در آن رعایت شده باشد .درجدیدترین دکوراسیون های رستوران دردنیا رویکرد طراحان دکوراسیون داخلی به سمت سادگی اما منحصر بفرد بودن است .اتفاقات و خلاقیتهای ساده اما خاص باعث می شود تا دکوراسیون داخلی رستوران نیز به رشد و شهرت آن کمک کند .

طراحی نمای رستوران

طراحی نمای یک رستوران شیک و مدرن ،همانند فضای داخلی و معماری داخلی رستوران باید شیک و مدرن باشد .نمای یک رستوران اولین قدم در جلب نظر مشتریان است حتی یک نمای خلاقانه میتواند اولین انگیزه و کشش در حضور در رستوران را ایجاد کند .

دکوراسیون رستوران


هزینه دکوراسیون رستوران

هزینه دکوراسیون شیک و مدرن میتواند بسیار اقتصادی باشد چرا که اصول و رویکر طراحی بسیار ساده است و طرفدار سادگی و شیکی است . در درکوراسیون رستوران مدرن تجملات و هزینه های اضافی جایی ندارد .

دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی(طراحی داخلی رستوران ایتالیایی)

رستوران ایتالیایی همگام با هنر ایتالیایی

ایتالیا مهد هنر و تمدن در اروپاست و صاحب هنر و معماری غنی و با قدمت بالا همینطور صاحب غذاهای سنتی و شناخته شده در سطح جهان میباشند در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ایتایاییباید بیانگر فرهنگ غذایی ایتالیایی باشد و حس نشستن در ایتالیا و یا مرکزروم را به مشتریان القا کند.

سبک دکوراسیون ایتالیایی

سبک دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی میتواند به سبک سنتی هنر معماری داخلی و طراحی داخلی ایتالیایی باشد و یا به سبک مدرن ،در طراحی دکوراسیون داخلی رستورانایتالیای باید به سبک های معماری داخلی و طراحی داخلی کشور ایتالیا توجه ویژه شود .

دکوراسیون داخلی رستوران فرانسوی(طراحی داخلی رستوران فرانسوی)

رستوران فرانسوی ،دکوراسیون ویژه ،غذای ویژه

فرانسه مهد غذا در اروپا محسوب می شود غذاها و چاشنی ها معروف و دیزاینهای خاص در غذاها شهره هستند پس اگر قصد افتتاح یک رستوران فرانسوی دارید باید به دکوراسیون داخلی رستوران و معماری داخلی آن توجه ویژه داشته باشد .مشتریان یک رستوران فرانسوی باید احساس کنند که در قسمتی از جنوب فرانسه یا مرکز پاریس نشسته اند و غذای فرانسوی میل می کندد.

طراحی و ساخت دکوراسیون رستوران

در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی رستوران فرانسوی میتوان از تصاویر معروف و شناخته شده از فرانسه ،تابلوهایی از تصاویر هنرمندان فرانسه ،ایجاد فضایی از هنر فرانسه مثل آرت دکو ایجاد کرد استفاده از معماری سنتی فرانسوی و تلفیق آن با عناصر دیگر دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران فرانسوی میتواند جذاب باشد.

تعریف دکوراسیون لاکچری 

دکوراسیون داخلی لاکچری دکوراسیون داخلی رستوارن است که در طراحی دکوراسیون داخلی آن ایده های خاص وجود دارد این خاص بودن در نوع طراحی داخلی ،متریالهای کاربردی و کاملا خلاقانه ،نورپردازی خاص  می باشد .

بخش های پر هزینه دکوراسیون رستوران شیک و لاکچری

نمیتوان برای تمامی رستورانهای لاکچری یک بخش خاص را پر هزینه دانست ،اما لزوما لاکچری بودن به دلیل گران بودن دکوراسیون داخلی یک رستوران نیست .در دکوراسیون داخلی یک رستوران بخش های مبلمان ،چیدمان و بخش نورپردازی و چراغها میتواند بخش پر هزینه باشد .البته در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران بخش های پرهزینه و کم هزینه اجرای دکوراسیون رستوران مشخص می شود .

خلاقیت در دکوراسیون داخلی رستوران

گام های مهم در شهرت یک رستوران با طراحی داخلی مناسب 
دکوراسیون داخلی یک رستوران می بایست با موارد زیر همخوانی داشته باشد :

موضوع رستوران

 (دکوراسیون رستوران سنتی،طراحی داخلی رستوران مدرن،رستوران ایتالیایی ،رستوران چینی و...)

اهداف تجاری و بلند مدت رستوران 

در طراحی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی رستورانهایی که اهداف برندینگ را پیش رو دارند طراحی باید به صورتی باشد که در نمایندگی های مختلف رستوران قابل اجرا باشد و رنگ سازمانی ،نماد ها و ...در دکوراسیون داخلی رستوران مشهود باشد که لازمه آن یک طراحی خلاقانه رستوران می باشد .

همخوانی همه عناصر معماری رستوران 

در هر متراژی (دکوراسیون رستوران کوچک،دکوراسیون رستوران مدرن و..) نمای داخلی رستوران ونمای بیرونی رستوران وطراحی پلان رستوران همگی باید از یک سبک و روش طراحی و اجرا تبعیت داشته 

بهترین دکوراسیون داخلی رستوران ایرانی

مدل های مختلف رستوران ایرانی 

دکوراسیون داخلی یک رستوران ایرانی دو حالت دارد یکی رستوران ایرانی که میخواهد دکوراسیون داخلی آن حالت رستوران سنتی را داشته باشد و یا رستوران ایرانی که میتواند دکوراسیون داخلی رستوران به شکل مدرن ایجاد شود و درآن فقط غذاهای ایرانی سرو میشود اما بهتر است در هر نوع رستوران چه رستوران ایرانی ،رستوران ایتالیایی ،رستوران فرانسوی ورستوران چینی ،رستوران عربی و...

طراحی داخلی رستوران نمایش فرهنگ غذایی

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی هم نمایشی از فرهنگ آن منطقه باشد و دکوراسیون داخلی رستوران ایرانی هم نمایش دهنده فرهنگ غذایی ایرانی و نشان دهنده هنر و معماری ایرانی باشد .شرکت دکوراسیون داخلی رستوران زانا

معماری رستوران در تهران

عموامل تاثیر گذار در معماری رستوران

معماری یک رستوران بستگی به موقعیت  محلی و شهری یک رستوران دارد.نوع رستوران عامل مهمی در طراحی معماری آن دارد .انتخاب سبک معماری رستوران هم مهم است به طور مثال طراحی معماری یک رستوران سنتی با طراحی معماری یک رستوران ملل و یک رستوران ایتالیایی متفاوت خواهد بود .معماری رستوران به نحوه و نوع غداهای سرو شده و سرویسها به مشتریان نیز بستگی دارد.

معماری رستوران و استاندارد های فضایی

معماری یک رستوران باید همراه با استانداردهای فضایی باشد استانداردهای مربوط به فضای سرو غذا ،آشپزخانه رستوران،سرویسهای بهداشتی رستوران ،دسترسی های رستوران و...

طراحی داخلی رستوران مدرن در تهران

دکوراسیون داخلی و موفقیت در بیزینس

طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی رستوران در موفقیت بیزینس رستوران داری بسیار اهمیت دارد.در تهران یکی از تفریحات مردم رستوران رفتن است پس یک آیتم مهم در جذب مشتریها برای یک رستوران، طراحی داخلی رستوران مدرن و دکوراسیون مناسب برای یک رستوران میباشد .

طراحی داخلی مناسب ،افزایش کیفیت فضایی

طراحی داخلی رستوران کمک می کند تا کیفیت فضایی آن ارتقا پیدا کند و مشتریها در کنار دریافت سرویس غذایی مناسب از طراحی داخلی رستوران و دکوراسیون آن لذت ببرند .شرکت های موفق در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران به تمامی موارد تبلیغاتی و بیزینس رستوران داری باید آشنایی داشته باشند تا بتوانند رستورانهای مدرن شکیل را طراحی و اجرا کنند .
مطالب مشابه

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های انجام شده شرکت زانا

0

پروژه های در حال اجرا

0

پروژه های ویلا و مسکونی

0

محوطه سازی و معماری

0

پروژه های رستوران و کافه