Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » مشاوره دکوراسیون داخلی منزل

مشاوره دکوراسیون داخلی منزل

مشاوره دکوراسیون داخلی توسط متخصصین زانا

مشاوره دکوراسیون داخلی منزل توسط متخصصین دکوراسیون داخلی انجام می شود. مشاوره دکوراسیون داخلی در زمینه طراحی خانه  دکوراسیون اتاق خواب و دیزاین خانه همچنین دکوراسیون اتاق کودک وطراحی داخلی منزل دکوراسیون خانه ودکوراسیون داخلی پذیرایی همچنین دکوراسیون داخلی منزل ایرانی و طراحی آشپزخانه و اصول دکوراسیون منزل ودکوراسیون جدید خانه مشاوره و راهنمایی می نمایند .

مشاوره رایگان دکوراسیون منزل


چگونه یک مشاوره خوب برای دکوراسیون منزل خود داشته باشیم ؟ 

اولین قدم ،خواسته ها ی خود را بشناسید :

اول بدانید خودتان چه چیزی نیاز دارید و چه تغییراتی برای شما ضرورت دارد اگر خودتان بدانید دقیقا چه چیزی می خواهید و چه انتظاراتی در مورد دکوراسیون و دیزاین منزل دارید مشاورین و کارشناسان دکوراسیون بهتر می توانند شما را راهنمایی کنند پس فراموش نکنید که اطلاعات درست ارائه دهید تا راهنمایی دقیق دریافت کنید .

قدم دو :نیاز های خود را اولویت بندی کنید :

برای ایجاد تغییرات دکوراسیون منزل بعضی قسمتها مربوط به تغییرات معماری فضا می بادش که معمو لا هزینه بردار و زمان بر خواهد بود مثل تخریب دیوار ،تغییرات کابینت ها و...بخش دیگر مربوط به مبلمان و تجهیزات خانه می باشد .حالا مشخص کنید با توجه به زمان و بودجه هر بخش از تغییرات چه اولویت بندی برای شما دارند .شاید با توجه به بودجه و زمانتان تا رسیدن به یک دکوراسیون مطلوب کمی باید صبر کنید و همه تغییرات را با هم انجام ندهید .

قدم سوم :زمان مناسب برای گرفتن مشاوره دکوراسیون منزل 

تجربه نشان داده بسیاری از خانواده ها بعداز کلی خرید و انجام کاریها گوناگون و گاها اشتباه تازه به این فکر میکنن که بهتر است یک مشاوره بگیرند .بهتر است حداقل از یک کارشناس از یک شرکت معتبر دعوت کنید تا حضوری از فضای منزل شما دیدن کنند و بعداز شنیدن نظرات شما و قبلا از هر اقدامی به شما بهترین راهکارها و مشاوره را ارائه دهد.

قدم چهارم :سلیقه شما مهترین بخض دکوراسیون منزل 

هیچ مشاور و آرشیتکتی حق ندارد نظرش را به شما تحمیل کند .شما در خانه خود زندگی می کنید و سلیقه و زیبایی شما باید در خانه ای که دوست داردی نمود داشته باشد .پس مشاوره به این معنی نیست که یک نفر سلیقه خود را به شما تحمیل کند بلکه باید به سلیقه و خواسته های شما سروسامان دهد و از دید علم دکوراسیون داخلی راهنمایی های لازم را به شما داشته باشد.

ده تکنیک های طلایی در مورد دکوراسیون و معماری داخلی منزل

1-چگونه در نظر دیگران خانه ما جلوه گری کند 

امروزه بسیاری از مالکان خانه دوست دارند از طریق طراحی داخلی قیمت خانه خود را بسیار بالاتر بگیرند. با این حال ، بسیاری از افراد در تزئینات داخلی مهارت چندانی ندارند. خوشبختانه برای شما ، در مقاله زیر نکات طراحی ساده ای را برای شما ارائه می دهیم که می توانید از آنها استفاده کنید تا ارزش خانه خود را دو جندان کنید

2-از پول و بودجه در تغییرات دکوراسیون داخلی آگاه باشیم 

وقتی می خواهید طراحی داخلی خانه خود را تغییر دهید ، مطمئن شوید که بودجه دارید. به راحتی می توانید با پارچه های زرق و برق دار و وسایل تزئینی که در مجلات خانگی و اینستگرام و سایتهای تبلیغاتی مشاهده می کنید ، دور شوید. قطعا شما  نمی خواهید برای بهتر جلوه دادن خانه خود به  سراغ بدهی های بزرگی بروید.

3-نور پردازی همانند روح دادن به خانه است 

از لامپ ها استفاده کنید. گذشته از اینکه به راحتی به خانه نگاه کنید ، لامپ ها راهی عالی برای ایجاد فضایی آرامش بخش در منزل شما هستند. لامپ ها  ی جدید و ال ای دی هم زیبا تر هستند و نیز می توانند کمی در هزینه برق شما صرفه جویی کنند.حتم ا از یک کارشناس برق و روشنایی کمک بگیرید  و یا سری به بازار چراغ و تزیینات برقی یزنید .

4-جادوگران کوچک و سبزرا در خانه فراموش نکنید 

سعی کنید گیاهان را به اتاق خود اضافه کنید. بعداز مدتی که گیاهان زیبا را در فضای خانه اضافه کرده اید از سرزنده تر و در عین حال آرام بخش  شدن فضای خانه تعجب خواهید کرد. یک اتاق فقط با اضافه کردن یک گیاه ساده به اتاق تبدیل می شود. یک گیاه منفرد که به طور صحیح قرار گرفته است ، واقعاً می تواند روحیه را تنظیم کند . فقط فراموش نکنید که آب آن را آب کنید!

5-رقصنده های روی دیوار قابها ی عکس و نقاشی ها ی دیواری 

قابهای عکس و تابلوهای فرش و نقاشی   خود را در سطح چشم آویزان کنید. آثار هنری آویزان بیش از حد بالا  از نظر بصری ، احساس کوتاهی دیوار و نزدیکی سقف به سطح کف را ایجاد می کند . نگه داشتن فریم در سطح پایین نیز باعث می شود که آنها نمایان تر شوند و بازدیدکنندگان را از دیدن هنر زیبای شما باز می دارد.

6-شومینه در دکوراسیون داخلی منزل نقشی تاکیدی دارد

اگر اتاق شما دارای شومینه است ، تزئین صحیح در اطراف آن منطقه از اهمیت بسیاری برخوردار است. این کار را می توان با قرار دادن صحیح همه اشیاء بر روی گوشته انجام داد تا آنها به درستی متعادل شوند. یک بخش متعادل می تواند اتاق  و نمشیمن منزل شما را زیباتر جلوه داده و به قسمت چشمگیر اتاق توجه کند. در واقع با این کار نقاط تاکییدی در خانه ایجاد می کنیم .
 با خواندن مطالب بالا متوجه شدید دشوار نیست که خانه خود را جالب  و بروز کنید . با کمبی دقت و حوصله کم کم خانه شما تبدیل به همان خانه ای می شود که در خواب دیده اید .

7-فرشها بهشت های مجازی زیر پایمان هستند 

انتخاب فرش مناسب و نقش مناسب بسیار بسیار بیش از انچه که فکرش را بکنید در دکوراسیون منزل تاثیر گزار هستند .فرشها در واقع زمینه را تعریف می کنند و نقش و رنگ ان باید در هماهنگی با بخش های دیگر دکوراسیون منزل باشد .

8-مبلمانها ی خانه در دکوراسیون داخلی 

اشتباه بزرگ اینست که میرویم فروشگاه و مبلمانی که نمایشگاه چشم نوازی کرده را انتخاب می کنیم بدون آنکه چند مورد را در نظر بگیریم 
الف:آیا ابعاد ان با فضای خانه ما مناسب است 
ب:رنگ و سبک ان مناسب فضای خانه ما هست 
ج:میزان کاربردی و راحتی مبلمان چگونه است 

9-نور پردازی طبیعی و ورود نور آفتای به خانه 

پردهای ضخیم انتخاب نکنید بگذارید نور طبیعی به خانه بتابد نور آفتاب تاثیر زیادی در روحیه و همچنین بهداشت محیطی دارد 

10-اکسسری  ها را در اخرین مرحله دکوراسوین داخلی انتخاب کنید 

همه خانه را بچینید در واقع از کل به جز شروع کنید در ابتدا سراغ اکسسری ها نروید بعداز چیده شدن کامل خانه حالا ببیند کجا باید گلدان بگذارید فکجا ساعت مناسب لازم است و...

مشاوره دکوراسیون داخلی ،حضوری . آنلاین 

شرکت زانا به صورت آنلاین کاملا رایگان مشاوره های دکوراسیون منزل را انجام می هد و در صورت درخواست حضوری با تعیین وقت قبلی و هماهنگی با مدیریت شرکت آرشیتکت و متخصص دکوراسیون منزل حضور پیدا کرده و مشاوره بصورت حضوری و با بررسی فضای منزل شما بهترین راهکارها ارائه می شود .

مطالب مشابه

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب