Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » به کمک دکوراسیون داخلی خانه رویایی بسازیم

به کمک دکوراسیون داخلی خانه رویایی بسازیم

 

چگونه خانه خود را در نظر دیگران زیباتر جلوه دهیم

امروزه بسیاری از مالکان خانه دوست دارند از طریق طراحی داخلی قیمت خانه خود را بسیار بالاتر بگیرند. با این حال ، بسیاری از افراد در تزئینات داخلی مهارت چندانی ندارند. خوشبختانه برای شما ، در مقاله زیر نکات طراحی ساده ای را برای شما ارائه می دهیم که می توانید از آنها استفاده کنید تا ارزش خانه خود را دو جندان کنید
از پول و بودجعه خود در دکوراسیون داخلی مطلع باشید
وقتی می خواهید طراحی داخلی خانه خود را تغییر دهید ، مطمئن شوید که بودجه دارید. به راحتی می توانید با پارچه های زرق و برق دار و وسایل تزئینی که در مجلات خانگی و اینستگرام و سایتهای تبلیغاتی مشاهده می کنید ، دور شوید. قطعا شما  نمی خواهید برای بهتر جلوه دادن خانه خود به  سراغ بدهی های بزرگی بروید.
 

شومینه در دیزاین منزل


لامپ ها و چراغ ها

از لامپ ها استفاده کنید. گذشته از اینکه به راحتی به خانه نگاه کنید ، لامپ ها راهی عالی برای ایجاد فضایی آرامش بخش در منزل شما هستند. لامپ ها  ی جدید و ال ای دی هم زیبا تر هستند و نیز می توانند کمی در هزینه برق شما صرفه جویی کنند.حتم ا از یک کارشناس برق و روشنایی کمک بگیرید  و یا سری به بازار چراغ و تزیینات برقی یزنید .

معجزه گیاهان در دکوراسیون داخلی

سعی کنید گیاهان را به اتاق خود اضافه کنید. بعداز مدتی که گیاهان زیبا را در فضای خانه اضافه کرده اید از سرزنده تر و در عین حال آرام بخش  شدن فضای خانه تعجب خواهید کرد. یک اتاق فقط با اضافه کردن یک گیاه ساده به اتاق تبدیل می شود. یک گیاه منفرد که به طور صحیح قرار گرفته است ، واقعاً می تواند روحیه را تنظیم کند . فقط فراموش نکنید که آب آن را آب کنید!

گیاهان در دکوراسیون منزل


روشنایی اتاق ها

مطمئن باشید که هر اتاق دارای روشنایی عالی است. نورپردازی با کیفیت به شما کمک می کند تا خانه خود را به نمایش بگذارید و حتی می توانید به یک اتاق احساس بزرگتر بودن  دهید. اگر اتاقی در خانه شما وجود دارد که حتی با روشن بودن چراغ ها گوشه های تیره دارد ، روی یک لامپ جدید شیک سرمایه گذاری کنید. این باعث می شود کل اتاق بهتر به نظر برسد. البته به میزان مصرف برق چراغها در موقع خرید دقت کنید.

قاب  عکس ها و نقاشی ها

قابهای عکس و تابلوهای فرش و نقاشی   خود را در سطح چشم آویزان کنید. آثار هنری آویزان بیش از حد بالا  از نظر بصری ، احساس کوتاهی دیوار و نزدیکی سقف به سطح کف را ایجاد می کند . نگه داشتن فریم در سطح پایین نیز باعث می شود که آنها نمایان تر شوند و بازدیدکنندگان را از دیدن هنر زیبای شما باز می دارد.

شومینه در دکوراسیون داخلی منزل

اگر اتاق شما دارای شومینه است ، تزئین صحیح در اطراف آن منطقه از اهمیت بسیاری برخوردار است. این کار را می توان با قرار دادن صحیح همه اشیاء بر روی گوشته انجام داد تا آنها به درستی متعادل شوند. یک بخش متعادل می تواند اتاق  و نمشیمن منزل شما را زیباتر جلوه داده و به قسمت چشمگیر اتاق توجه کند. در واقع با این کار نقاط تاکییدی در خانه ایجاد می کنیم .

اتاق کودک

هنگام طراحی اتاق کودک خود در قد و اندازه بچه هاشوید . پایین بروید و از منظر آنها به طرح طراحی نگاه کنید. این کار به شما کمک می کند که قفسه ها یا قلاب ها را برای استفاده از آنها آویزان کنید. شما نمی خواهید این وسایل را آنقدر زیاد قرار دهید که فرزند شما نتواند از آنها استفاده کند.
 
 با خواندن مطالب بالا متوجه شدید دشوار نیست که خانه خود را جالب  و بروز کنید . با کمبی دقت و حوصله کم کم خانه شما تبدیل به همان خانه ای می شود که در خواب دیده اید .
مهندس زهرا رستمی 
 zahra rostami

مطالب مشابه

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب