یک ویلای مدرن ساده و خاص

HOUSES

AMOREIRA, PORTUGAL
Architects: Fragmentos
Area :
600 m²
Year :
2010

طراحی ویلا


این ویلای مجزا 4 خوابه که در پرایا دل ری، اوبیدوس واقع شده است، دارای دو طبقه است که در اطراف یک نیم طبقه ساخته شده اند. از موقعیت مرکزی نیم طبقه می توان به پویایی فضاهای مختلف اطراف پی برد. پیوندهای محکمی بین خانه، باغ و استخر ایجاد شده است – فضاهای خانه در فضای باز به وضوح از داخل از طریق پنجره های بزرگ رو به غرب قابل مشاهده است. راهروها خانه احاطه کرده اند.
 

پلان ویلا

 

طراحی پلان ویلا

مناطق تفریحی در فضای باز اطراف استخر شنا و استخر انعکاس، احاطه شده توسط چمن های وسیع، درختان میوه و درختچه ها.
اتاق نشیمن اصلی، با ناهارخوری و سالن سینما، دارای یک شومینه بزرگ به عنوان ویژگی مرکزی خانه  است. همچنین در طبقه همکف، رو به استخر و باغ، دو اتاق وجود دارد: یک اتاق بازی و یک اتاق چند منظوره.

دکوراسیون ویلا


این اتاق‌ها فقط از باغ قابل دسترسی هستند و هر کدام دارای امکانات دستشویی مخصوص به خود هستند، این اتاق‌ها به‌عنوان اتاق‌های بازی/تفریحی برای نوجوانان و جوانان مناسب هستند.
به استثنای سه اتاق با چشم انداز، کل طبقه همکف با تخته های چوبی افقی پوشیده شده است. این "استتار" اجازه ورود نور و تهویه را می دهد و در عین حال حریم خصوصی فضاهای داخلی مانند آشپزخانه و دستشویی را حفظ می کند.

طراحی ویلا

طراحی ویلا


 
دسترسی به سوئیت های طبقه اول از طریق پلکانی است که در دو بخش مجزا طراحی شده اند. نیمه پایینی یک سازه محکم ساخته شده از سنگ تراشی است که قبل از تبدیل شدن به بخش بالایی از پله های چوبی شناور به یک فرود کوچک ختم می شود.

اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها