خانه ویلایی در استرالیا

در سرتاسر فضا های خانه حس انبساط و فشرده‌سازی خاصی ایجاد شده است  - از ناهارخوری گرم و صمیمی گرفته تا سقف مرتفعی که روی دیواری از آثار هنری دستچین شده معلق خود نمایی می کند . چیدمان مجدد فضاها از خانه اصلی به این معنی است که آشپزخانه و غذاخوری اکنون به باغ فصلی و خوراکی خود باز است، جایی که خانه های همسایه دیده نمی شوند، اما درختان بالغ آنها، از جمله نخل و جاکاراندا، بخشی از تجربه گذشته در خانه را یاد آوری میکند. مطابق با فلسفه طراحی معماران، این یک خانه در نظر گرفته شده و ساخته شده است که زندگی مشتریان را ده برابر بهبود می بخشد.

خانه های ویلا در دنیا


اما برنامه فیزیکی خانه :در طبقه همکف، اتاق جلویی یک طبقه به عنوان اتاق نشیمن، مطالعه و اتاق خواب مهمان عمل می کند. لباس‌شویی و حمام در مرکز پلان قرار دارند و یک حیاط کوچک خدماتی امکان تماشای مناظر و هوا اززیر دوش حمام  را فراهم می‌کند. دسترسی مستقیم به باغ و نور شمالی از آشپزخانه و فضای ناهارخوری امکان پذیر است. فرصت استراحت در این فضا نیز از طریق یک فرم داربه دست می آید.

خانه ویلایی


 
این خانه از خنک کننده و تهویه غیرفعال برای به حداقل رساندن استفاده از تهویه مطبوع و نور مصنوعی استفاده می کند. کارفرما  با کمال میل روی پانل های خورشیدی، مخازن آب برای آبیاری باغ و همچنین فرصتی برای ارتقای مشخصات عایق دیوار و سقف سرمایه گذاری کرد که خانه را در دمای بسیار پایدار در تمام فصول نگه می دارد. نورگیرهای قابل باز شدن بالای پله در تابستان هوای گرم را خارج می کنند و اتاق خواب های بالایی از گرمای افزایش یافته از طبقه پایین در زمستان بهره می برند

اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها