طراحی ویلا در برزیل با تدبیرهای معمارانه

[23:06, 17/02/2022] Www.archzana.com: 

ALPHAVILLE, BRAZIL
Architects : TETRO Arquitetura
Area : 
455 m²
Year : 
2021
Photographs :Gustavo Xavier

Manufacturers :  Almaad Madeiras, Aço Forte, Beto Floricultura, COMEPE, Casa Ferreira Gonçalves, Catalão Acabamentos, Diego, Esmad, Forte Inox, Lagoa Parket, Loja elétrica, Preall, Projecon Alumínio, SH Formas, Stone Raja, TECNOSOLAR AQUEL, TOP MIX, TratMais Piscinas, Viegas Acabamentos, iluminar

ویلای مدرن


[23:14, 17/02/2022] Www.archzana.com: برای به حداقل رساندن سر و صدای بزرگراه و به بهترین شکل کاوش در منظره، یک دیوار چوبی جامد برای نمای اصلی طراحی شده است که در دو طرف حجم بازشو دارد. از حیاط مرکزی می توان جنگل و کوه را دید، اما دیگر نه می توان صدا را شنید و نه سوله های کارخانه را دید. همه اتاق ها به منظور ایجاد حریم خصوصی و بهترین چشم انداز رو به پاسیوهای داخلی کوچکی هستند.

طراحی ویلای لاکچری


 این خانه به گونه ای طراحی شده بود که تمام فضای نزدیک به مرز زمین را که توسط مقررات محلی مجاز است، اشغال کند. با این کار می توان فضای داخلی سایت را برای ایجاد بزرگترین حیاط مرکزی ممکن آزاد گذاشت. این پاسیو علاوه بر ایجاد فضایی خصوصی برای گذراندن اوقات فراغت، به موقعیت مکانی سایر فضاها نیز می پردازد و محل اصلی همزیستی است.
 

طراحی ویلا

در اطراف این خلاء، ما یک راهرو داریم که در تمام محیط های دیگر این ساختمان گردش می کند. خانه 7 پاسیو از سطح زمین بالا می رود و از طریق گذرگاهی بین دیوارهای گابیون قابل دسترسی است. از سطح خیابان، چیزی که می بینید خانه ای یک طبقه است که روی شیب هایی با پوشش گیاهی تکیه داده شده است. این استراتژی ها اثرات منفی را کاهش می دهند و به گسترش بهترین کیفیت سایت کمک می کنند.

پلان ویلا


اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها