باغ ویلاهای لاکچری خواست مردم امروز

لاکچری بودن یعنی چه ؟

 برای یک ویلای لاکچری برنامه ریزی کنید

مفهوم ویلای لاکچری چیست ؟
لاکچری از دید شما چیست ؟

شما چه دیدگاهی نسبت به ویلای لاکچری و لوکس دارید ؟

در تجربه کاری خود در زمینه ویلاسازی متوجه شده ام که لوکس و خاص بودن از نظر افراد متفاوت است بیشتر عام مردم ویلاهایی در سبک کلاسیک و رومی را ویلای خاص ،تجملی و لاکچری می دانند این مربوط تصورات گذشته است همان تصویر های ذهنی که از کاخ های هخامنشی در ذهن مانده همان تصاویر ذهنی از کاخ های روم و یونان باستان و هنوز در تصورات مردم همان سبک ها می توانند بناهای خاص و لاکچری بیافرینند .
اما ویلای لاکچری فقط در سبک کلاسیک و رومی خلق نمی شود امروزه بناهای ویلاهای ساده اما مدرن همراه با تکنولوژی خاص جز لوکسترین ویلاها هستند.
توضیحات فوق جهت شفاف سازی مفهوم لاکچری داده شد ولی ان چیزی که در ذهن شما به عنوان لاکچری محسوب می شود مهم است و به کمک معمار پروژه خود می توانید ذهنیتتان را ساماندهی کنید و برای داشتن یک ویلای لاکچری و خاص برنامه ریزی کنید.

ویلای لاکچری


اما نکته مهم

نکته مهم اینست که برای داشتن ویلای خاص به جز برنامه ریزی مدیریت هزینه و همخوانی هزینه های ساخت ویلا با شرایط شما مهمتر است همچنین در گام بعدی مدیریت صحیح ساخت توسط یک تیم متخصص اهمیت بالایی دارد.

اما نکته مهمتر

همه چیز روی کاغذ و نرم افزار های تخصصی عالی است اما اگر تخصص صحیح و مدیریت پروژه موفقیت آمیز پیش نرود بازهم به نتیجه مطلوب برای داشتن یک ویلای لاکچری نخواهید رسید.

و حرف آخر

در برنامه ریزی برای ساخت ویلای خاص و لاکچری اولین گام انتخاب طراح و معماری مناسب می باشد و دومین و مهتر این گام انتخاب تیم سازنده که علاوه بر تخصص لازم بر مدیریت پروژه ویلاسازی تسلط کافی داشته باشند مهمتر است.

اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها