چگونه دکوراسیون منزل خود را عوض کنیم

 

چگونه دکوراسیون منزل خود را عوض کنیم .

آیا تاکنون از خانه ای خیره کننده بازدید کرده اید و فکر کرده اید راز آن همه جذابیت خانه چیست؟
جواب را من به شما می  گویم : طراحی داخلی خوب.
 هنگامی که  تلاش می کنید برای تزئین خانه خود ، می توانید یک خانه خالی و کسل کننده در نظر بگیرید و توضر کنید چگونه می توان  آنرا سرزنده و جذاب کرد .
در ادامه بخوانید تا بدانید که چه کاری می توانید انجام دهید تا خانه شما بهتر از همیشه بنظر بیاید.  

معجزه آینه کاری در دیزاین و دکوراسیون منزل

هرکسی که در حال انجام یک پروژه طراحی داخلی است  ،خود شما و یا  کارشناس دکوراسیون داخلی ، بهتر است  که جایی مناسب برای آینه ها  یا آینه کاری های شکسته و مدرن در اتاق بیابد .
آینه ها برای هر اتاقی که در آن قرار دارند دو فواید عمده دارند. :
اول این که به نظر می رسد اتاق بزرگتر است  و دوم اینکه آنها نور را منعکس می کنند و باعث می شود اتاق شما روشن تر شود.

چگونه اتاق دلپذیر برای  کودک دلبند خود دیزاین کنیم

هنگامی که شما اتاق کودکان خود را تزیین می کنید ، سعی کنید از منظر و دید کودکان اتاق و خواسته های آنها از اتاقشان را بررسی کنید. دکوراسیون موجود در اتاق آنها باید کاربردی و متناسب با سن  آنهاباشد. اگر فرزندان خردسالی دارید ، دیدتان را پایین بیاورید و اصطلاحا کمی کوچکتر شوید و چیزهایی را که در سطح چشمشان است نگاه کنید. این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که چگونه از فضای بیشتر اتاق خود استفاده کنید این امر مهم است که کودکان به اتاق و فضای خواب خود علاقه مند باشند پس به نظرات و خواسته هایشان اهمیت دهید.

با دوستان و نزدیکان در مورد دیزاین خانه صحبت کنید

قبل از شروع یک پروژه با دوستان یا خانواده خود صحبت کنید. این به شما کمک می کند تا ایده هایی را بیابید که شاید به آنها فکر نکرده اید، که می توانید در پروژه خود بکاربرید. همچنین ، این به شما کمک می کند تا احتمال بروز خطا را کاهش دهید زیرا ممکن است شخص دیگری بتواند آن را تشخیص دهد.

دیزاین خانه برای آنها که تازه بچه دار می شوند

اگر قصد بچه دار شدن دارید ، سعی کنید اتاقی را در نزدیکی اتاق خود برای نگه داشتن فرزند خود در نظر بگیرید در واقع نزدیکترین اتاق به اتاق مستر  این مهم است زیرا شما نمی خواهید مجبور شوید راه طولانی را برای رسیدن به کودک خود در نیمه شب هنگام گریه کردن داشته باشید.

دیزاین منزل


با رنگها در دیزاین خانه  چه کنیم

هنگام استفاده از بیش از یک  رنگ  در یک اتاق ، ترکیب رنگ ها را در یک خانواده حفظ کنید. به عبارت دیگر ، یک قرمز می تواند با یک نارنجی کمرنگ یا آبی با یک بنفش زیبا جفت شود. رنگ هایی که از نزدیک روی رنگین کمان قرار گرفته اند ، واقعاً یکدیگر را تکمیل می کنند ، نه اینکه با هم برخورد کنند و تضاد ایجاد کنند. در مورد رنگهای هم خانوده و مکمل اطلاعات کسب کنید .

بافت و متریالهای مختلف در دیزاین خانه

از اهمیت بافت و الگوی در ایجاد یک پروژه جالب در طراحی داخلی غافل نشوید. این دو عنصر در تقویت و برجسته سازی هر نوع ویژگی جذاب طراحی اتاق و اضافه کردن یک لمس بی نظیر به فضای شما کاربرد خواهند داشت . آنها همچنین می توانند به تعادل بسیاری از سطوح مسطح ، مانند چوب و شیشه ، که به طور معمول در هر اتاق وجود دارد ، کمک کنند.به کار گیری متریالهای طبیعی حس بهتری به فضای خانه خواهند داد.

چه رنگی برای اتاق خواب مناسب است

هنگامی که فکر می کنید چه رنگی را برای رنگ آمیزی اتاق خواب خود انتخاب کنید ، به یاد داشته باشید که اتاق خواب محلی برای آرامش و آرامش است. رنگ های روشن ، مانند بنفش ، احساس آرامش را به شما نمی دهند. درعوض ، باید سعی کنید به رنگهای خنثی تر ، لیموی  ، رنگهایی که به سفید نزدیکترن ، خاکستریها و قهوه ای های سبک بچسبید.

گیاهان در دیزاین خانه فراموش نشوند

گیاهانی را در خانه خود داشته باشید. می توانید از گل های تازه ، سرخس ها یا حتی قلمه هایی از برخی درختان کوچک استفاده کنید. گیاهان باعث می شوند یک خانه احساس حیات بیشتری پیدا کند و به نظر می رسد فضای بیرون را به داخل خانه می آورد. گیاهان تأثیر آرامش بخش برای اکثر افراد دارند و می توانند نوع بافتهایی را فراهم کنند که یک اتاق را جالب تر جلوه دهند.

دکوراسیون منزل


بگذارید نسیم در خانه بوزد و روح تازه به خانه بدهد

وقتی هنر طراحی داخلی را فرا گرفتید ، انگار که طراوت یک نسیم به خانه  وزیده است . مهارت های خوب طراحی داخلی حتی می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند. در حالی که برخی از مردم ممکن است میلیون ها تومان  برای صرف هزینه های جدید در نوسازی هزینه کنند ، می توانید نحوه تهیه اتاق را با بودجه  مناسب تشخیص دهید. امیدوارم این نکات به شما کمک کند یک طراح داخلی عالی باشید.
 
مهندس زهرا رستمی 

اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها