بازسازی و طراحی داخلی ویلای انگلیسی،جادویی در میانه شهر

معرفی پروژه بازسازی و طراحی داخلی
3Midtown Glamour

دکتر دانا دیویس از تریسی هانینگتون درخواست میکند تا طراحی داخلی خانه تالوس او را انجام دهد.
او از معمار خود خواست تا بازسازی و طراحی واخلی خانه ویلایی را با نگاهی معاصر، و با حفظ هویت خانه انگلیسی انجام دهد .
او اهل سفر است و روحیه ماجراجویانه دارد و درجستجوی چیزهای جدید ،خلاقانه و جادویی است . معمار این خانه ویلایی انگلیسی با یک روحیه ماجراجویانه مواجه شد و باید خلاقانه عمل میکرد وشگفتی می افرید .

بازسازی و طراحی داخلی ویلای انگلیسی،جادویی در میانه شهر

 


موقعیت خانه ویلایی انگلیسی

خانه ویلایی انگلیسی در یکی از محله های تاریخی مرکز شهر تالس واقع شده است. خانه های دو طبقه ای که خیابان های درختی را پر می کنند.
تاریخ خانه به سال 1930 بر میگردد .
تریسی می گوید: "چالش واقعی من این بود که با یک طراحی معاصر کامل داخل خانه را متحویل کنم ، این تحول با ریشه های سبک معماری 1930 همخوانی ندارد." "
دانا همچنین می خواست یک نگرش زیبا، با شکوه و پر زرق و برق داشته به بازسازی و طراحی داخلی خانه ویلایی داشته باشم."
 

بازسازی و طراحی داخلی ویلای انگلیسی،جادویی در میانه شهر

 


متریالهای مورد استفاده در بازسازی و طراحی داخلی خانه ویلایی

برای اتاق نمشیمن رسمی خانه ویلایی :

دیواری از کاشی های فلزی سیاه و سفید کوچک ،شومینه از چوب غلتکی شیشه. مبلمان خاکستری راحتی و و فرش کف از قالی کاموایی مکمل طراحی شده است.تریسی می گوید: «من یک قطعه کوچکی از کاشی سیاه را به دانا نشان دادم و این سفر جادویی در طراحی داخلی خانه ویلایی را آغاز کردم.
مجاور اتاق نشیمن:
یک اتاق موسیقی کوچک است، یک پیانو بزرگ ، یک نقاشی غیر معمول، یک لوستر و یک صندلی راحتی. نورپردازی لوستر و سقف آرام حس عاشقانه را به فضای اتاق القا می کند .
 

بازسازی و طراحی داخلی ویلای انگلیسی،جادویی در میانه شهر

 


نزدیک اتاق نشیمن:
اتاق آفتاب پاسیو و گنجه ها قرار دارند ، قابل توجه با یک تصویر زمینه سیاه و سفید و نقره ای متالیک و یک توالت منحنی و آینه accenting طراحی تصویر زمینه ساخته شده است. اتاق آفتاب | پاسیو مشرف به حیاط زیبا و استخر، بازسازی شده توسط Tulsan مادری کورت بارون می باشد .
اتاق ناهار خوری:
با مشرف به چمن کاری های جلوی خانه ویلایی ، نشان دهنده این تنظیم جذاب در بازسازی و طزرتحی داخلی خانه ویلایی است، مناسب برای غذا خوردن توسط نور شمع. میز گرد بزرگ با صندلی های چرمی سیاه و سفید با پشتی پوشانده شده است .
 

بازسازی و طراحی داخلی ویلای انگلیسی،جادویی در میانه شهر

 


که در یک چیدمان سیاه و سفید با ابعاد هندسی پوشانده شده است. یک لوستر ،این یک دایره از نیکل جلا و نایلون سیاه است که ضخامت آن به صورت ارگانیک از طریق مرکز ثابت است.
لامپ های ادیسونی طول دوره را افزایش می دهد و چشم های دینرها را به شمشیرهای مجسمه سازی معاصر نقره شباهت به تنه های درخت کوچک در مرکز میز هدایت میکند .
مجسمه های دیواری بزرگ فلزی جز آثار هنری خانه ویلایی ،همانطور که آثار هنری دیگری هم در خانه اجرا قراردارند. یک دیوار یک نقاشی مدرن را به نمایش می گذارد.
یکی دیگر از میزبانان قاب عکس معماری. پارچه ناهار خوری و اتاق نشیمن اتاق نشیمن رنگ طرح با ترکیبی از پارچه های خاکستری و چرم مصنوعی سیاه میباشد.
مجاورت اتاق ناهارخوری یک آشپزخانه بزرگ و لوکس که در بازسازی و طراحی داخلی خانه ویلایی ایجاد شده است .
منطقه خصوصی و کوچک خانه ویلایی یک چشمه، نیمکت بتونی، سنگ قبر شیشه ای،پرشده از یک گل بسکتبال، گل سرخ، گل سرخ و گل های فصلی است.
 

بازسازی و طراحی داخلی ویلای انگلیسی،جادویی در میانه شهر

 

 

بازسازی و طراحی داخلی ویلای انگلیسی،جادویی در میانه شهر

 


بارون می گوید: "این یک حیاط منحصر به فرد سه طرفه است که از استخرآن استفاده می کند."
بیگودی شامل یک لوستر غیر معمول و یک دیوار از درهای شیشه ای که منجر به حیاط می شود. همچنین ورودی به خانه استخر فضایی و راه پله دایره ای است که منجر به سوئیت مهمان در طبقه بالا می شود.
 

بازسازی و طراحی داخلی ویلای انگلیسی،جادویی در میانه شهر

 


آیا معمار پروژه موفق به انجام رضایت بخش بازسازی و طراحی داخلی خانه ویلایی شده است ؟

بارون می گوید: "این یکی از آن پروژه های" وو! "از روز اول بود.
تریسی می گوید: "بله من فکر می کنم زمانی که مهمانان از در درب ورودی حرکت می کنند احساس خوشحالی و راحتی می کنند، شاید هم شگفت زده شوند. این زنانه و پر زرق و برق است اما واضح است. طراحی لازم نیست منحصر به فرد باشد فکر می کنم دوستان دانا احساس می کنند که می توانند اینجا زندگی کنند. "
 ترجمه و نگارش :مهندس زهرا رستمی
 
 
نگارش :مهندس زهرارستمی 
 

اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها