نکات طلایی طراحی ویلا و طراحی محوطه ویلا درافزایش قیمت ویلا

عوامل گسترش ویلاسازی

شلوغی و آلودگی هوا و استرس های شغلی در شهر های بزرگ بخصوص شهر تهران باعث آبادانی و افزایش قیمت ویلاها و زمین های حومه شهر های بزرگ وحومه شهر تهران شده است ،ویلاها  و باغ ویلاهای لواسان ،ویلاهای فشم ،ویلاهای کردان و...پرطرفدارترین نقاط برای مردم شهر تهران بوده است .پاسخ به این سوال می تواند راهکارهای مناسب در طراحی ویلا و طراحی محوطه ویلا پیش روی ما بگذارد :
مردم شهر های بزرگ بعداز فرار از شهر های خود در مناطق خوش آب و هوا و پناه به ویلاها دنبال چه چیزی هستند ؟مردم به دنبال طبعیت ،آسایش ،دیدن فضاهای متفاوت از فضاهای شهری ،تفریح و ورزش هستند بنابراین ویلاها ی آپارتمانی بدون محوطه مناسب و بدون فضاهای تفریحی از اقبال کمتری برخوردار هستند .

مهمترین بخش های طراحی ویلا

در طراحی معماری ویلا طراحی پلان ویلا از مهمترین بخش های ویلاست که باید تفکر و خلاقیت را به همراه داشته باشد ،همزمانی طراحی پلان با طراحی معماری داخلی ویلا و طراحی دکوراسیون ویلا از بهترین روشهاست که منجر به یک ویلای ایده آل می شود . طراحی باغ ویلا،طراحی حیاط ویلا،پلان محوطه سازی ویلا،یا طراحی فضای سبز حیاط ویلا بخش مهمتریست که بهتراست با معماری خود ویلا از یک سبک طراحی معماری طبعیت کنند .
 

نکات طلایی  طراحی ویلا و طراحی محوطه ویلا درافزایش قیمت ویلا

 

توجه به اصول و استانداردها در طراحی ویلا 

تمامی این بخش ها بهتراست با اصول محوطه سازی در معماری و استانداردها و نوع گیاهان مناسب ،استخر محوطه ،آبنما محوطه ونورپردازی محوطه و...در هماهنگی کامل باشند .
پس از بخش طراحی نحوه اجرای محوطه ویلا ،نحوه اجرای ویلاسازی بخش مهمی است که میتواند توسط تیم های حرفه ای و با تجربه صورت پذیرد.طراحی و اجرای مناسب ویلا قطعا در میزان فروش و افزایش قیمت ویلا بی تاثیر نخواهد بود حتی اگر موقعیت زمین ویلا در جای مناسب نباشد یک طراحی خاص و یژه ویلا میتواند فروش ومشتریان مناسب را بهمراه داشته باشد .

 

نکات طلایی  طراحی ویلا و طراحی محوطه ویلا درافزایش قیمت ویلا

 

 


اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها