نکته های طلایی در مورد خانه مدرن ((دکوراسیون منزل مدرن ))بخش اول

 خانه مدرن با دکوراسیون مدرن چه خانه است ؟در خانه مدرن و دکوراسیون داخلی Hن از بیهودگی پرهیز می شود .
وسایل و چیدمان منزل در عین سادگی با خلاقیت طراحی و اجرا شده اند بهتر است اگر میخواهیم خانه مدرن داشته باشیم به نکات زیر توجه کنیم :
1-بر اساس تفکر قدیمی ست بودن وسایل و مبلمان منزل را نتخاب نکنیم :(همه چیز کرم و قهوه ای )در مورد رنگها آگاهی پیدا کنیم و از چند رنگ مکمل در چیدمان منزل استفاده کنیم (آبی ،نارنجی ،لیمویی)(سبز،قرمز،سفید )از رنگها نترسید و از زیبایی آنها در شادابی روحیه افراد خانه استفاده کنید .
 
2-از وسایل و مبلمانهای کاربردی و چند عملکردی استفاده کنیم. مثلا در اتاق خواب کودکان از وسایل کم جا و تاشو استفاده کنیم تا درروز کودکان فضایی برای تحرک و بازی داشته باشند .مبلمان سالن پذیرایی جمع شو و قالبلیت تغییر عملکرد داشته باشند مثلا میز نهارخوری4 نفره که با میز کشویی و قفسه های مخفی درزیر میز برای قراردان وسایل سرو غذا ،که در هنگام پذیرایی از مهمانها و سرو غذا میز بصورت کشویی و یا باز شو به میز 8 نفره یا 10 نفره تبدیل شود.

نکته های طلایی در مورد  خانه مدرن ((دکوراسیون منزل مدرن ))بخش اول

3-در انتخاب پرده ها و پوشش های روی سطوح نور گیر دقت کنید و خانه را از نعمت نور طبیعی محروم نکنید.

4-از گیاهان سبز با چیدمانی دکوراتیو در منزل حتما استفاده کنید .درطراحی داخلی و دکوراسیون منزل محلی جذاب با تفکری خلاقانه برای گیاهان درنظر بگیرید ،گیاهان سبز به خانه روحی تازه می بخشد .
مهندس زهرا رستمی

نکته های طلایی در مورد  خانه مدرن ((دکوراسیون منزل مدرن ))بخش اول

نکته های طلایی در مورد  خانه مدرن ((دکوراسیون منزل مدرن ))بخش اول

 

اشتراک گذاری
مشاهده تمامی پروژه ها