Toll Free 1800.899.900

معماری

ساخت و ساز ساختمان

صنعت ساخت و ساز ساختمانی در ایران بعداز صنعت نفت مهمترین و کاربردی ترین صنعت محسوب میشود. در ساخت و ساز ساختمانی در ایران در این سالها بی برنامگی و مشغول بودن افراد نا کارآمد باعث لطمه شدید به این صنعت شده است .
برای خرید یک ساختمان و یک آپارتمان باید هزینه زیادی را پرداخت کرد و زمانی احساس میشود که یک خرید موفق صورت گرفته است که در یک ساختمان استاندارد و مناسب ساکن شوید .در ساخت و ساز ساختمانی موفق باید تیم مهندسی متخصص طراحی و اجرای ساختمان را برعهده بگیرند .
در شرکت معماری و دکوراسیون زانا با وجود مهندسین متخصص در امر ساخت و ساز ساختمانی منجر به ایجاد پروژه های موفق ساختمانی شده است .در امر ساخت و ساز ساختمانی تیم زانا از اولین مراحل تا نهایی ترین مرحله ساخت و ساز ساختمانی افراد زبده را در اختیار پروژه های ساختمانی گمارده و همراهان خوبی را برای کافرمایان ایجاد کرده است .هزینه ساخت و ساز ساختمانی در شرکت زانا بصورت قراردادهای مدیریت پیمان ساخت و ساز ساختمانی  صورت می گیرد.

-->

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه