Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » مشاوره دکوراسیون داخلی منزل

مشاوره دکوراسیون داخلی منزل

مشاوره دکوراسیون داخلی توسط متخصصین زانا

مشاوره دکوراسیون داخلی منزل توسط متخصصین دکوراسیون داخلی انجام می شود. مشاوره دکوراسیون داخلی در زمینه طراحی خانه  دکوراسیون اتاق خواب و دیزاین خانه همچنین دکوراسیون اتاق کودک وطراحی داخلی منزل دکوراسیون خانه ودکوراسیون داخلی پذیرایی همچنین دکوراسیون داخلی منزل ایرانی و طراحی آشپزخانه و اصول دکوراسیون منزل ودکوراسیون جدید خانه مشاوره و راهنمایی می نمایند .

مشاوره رایگان دکوراسیون منزل


چگونه یک مشاوره خوب برای دکوراسیون منزل خود داشته باشیم ؟ 

اولین قدم ،خواسته ها ی خود را بشناسید :

اول بدانید خودتان چه چیزی نیاز دارید و چه تغییراتی برای شما ضرورت دارد اگر خودتان بدانید دقیقا چه چیزی می خواهید و چه انتظاراتی در مورد دکوراسیون و دیزاین منزل دارید مشاورین و کارشناسان دکوراسیون بهتر می توانند شما را راهنمایی کنند پس فراموش نکنید که اطلاعات درست ارائه دهید تا راهنمایی دقیق دریافت کنید .

قدم دو :نیاز های خود را اولویت بندی کنید :

برای ایجاد تغییرات دکوراسیون منزل بعضی قسمتها مربوط به تغییرات معماری فضا می بادش که معمو لا هزینه بردار و زمان بر خواهد بود مثل تخریب دیوار ،تغییرات کابینت ها و...بخش دیگر مربوط به مبلمان و تجهیزات خانه می باشد .حالا مشخص کنید با توجه به زمان و بودجه هر بخش از تغییرات چه اولویت بندی برای شما دارند .شاید با توجه به بودجه و زمانتان تا رسیدن به یک دکوراسیون مطلوب کمی باید صبر کنید و همه تغییرات را با هم انجام ندهید .

قدم سوم :زمان مناسب برای گرفتن مشاوره دکوراسیون منزل 

تجربه نشان داده بسیاری از خانواده ها بعداز کلی خرید و انجام کاریها گوناگون و گاها اشتباه تازه به این فکر میکنن که بهتر است یک مشاوره بگیرند .بهتر است حداقل از یک کارشناس از یک شرکت معتبر دعوت کنید تا حضوری از فضای منزل شما دیدن کنند و بعداز شنیدن نظرات شما و قبلا از هر اقدامی به شما بهترین راهکارها و مشاوره را ارائه دهد.

قدم چهارم :سلیقه شما مهترین بخض دکوراسیون منزل 

هیچ مشاور و آرشیتکتی حق ندارد نظرش را به شما تحمیل کند .شما در خانه خود زندگی می کنید و سلیقه و زیبایی شما باید در خانه ای که دوست داردی نمود داشته باشد .پس مشاوره به این معنی نیست که یک نفر سلیقه خود را به شما تحمیل کند بلکه باید به سلیقه و خواسته های شما سروسامان دهد و از دید علم دکوراسیون داخلی راهنمایی های لازم را به شما داشته باشد.

مشاوره دکوراسیون داخلی ،حضوری . آنلاین 

شرکت زانا به صورت آنلاین کاملا رایگان مشاوره های دکوراسیون منزل را انجام می هد و در صورت درخواست حضوری با تعیین وقت قبلی و هماهنگی با مدیریت شرکت آرشیتکت و متخصص دکوراسیون منزل حضور پیدا کرده و مشاوره بصورت حضوری و با بررسی فضای منزل شما بهترین راهکارها ارائه می شود .

مطالب مشابه

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب