Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » سبک های دکوراسیون داخلی –سبک آرت دکور Art Deco

سبک های دکوراسیون داخلی –سبک آرت دکور Art Deco

طراحی دکوراسیون کریسمس آفتابگیر در بالای درهای جلو ساختمان ساختمان شرقی کلمبیا در لس آنجلس؛ 1930 ساخته شد.
سبک هنر دکو در سالهای اولیه قرن بیستم با کاهش نوآوری در اروپا آغاز شد. اصطلاح "هنر دکو" از نمایشگاه بین المللی هنر ادبیات و هنرهای تجسمی مدرن گرفته شد، نمایشگاه جهانی در پاریس در سال 1925 برگزار شد.  هنر دکو سبک دکوراسیون بسیاری از تاثیرات کلاسیک سنتی را به نفع شکل های هندسی ساده تر و رنگ های فلزی رد کرد.(دکوراسیون و طراحی داخلی ) سبک هنری دکو بر تمامی زمینه های طراحی، به ویژه طراحی داخلی(دکوراسیون داخلی)، تأثیر گذاشت، چرا که اولین سبک دکوراسیون داخلی بود تا فناوری های جدید و مواد مورد توجه قرارداد.سبک هنر دکو اساسا بر اساس شکل هندسی وساده سازیت است. این شیوه یک نگاه تیزبینانه به زندگی مکانیکی را کاملا با هر چیزی که در گذشته پیش آمد، ارائه داد.
هنر دکور
هنر دکو رویکردهای  هنر سنتی دکوراسیون و طراحی داخلی را رد کرد و به جای استفاده از مواد غیر معمول تر مانند کروم، شیشه، فولاد ضد زنگ، پارچه های براق، آینه، آلومینیوم، لاک، چوب تزئینی، کوسه ها و پوست گورخر استفاده کرد. استفاده از مواد سخت تر و سخت تر در این سبک دستگاه انتخاب شد. این مواد منعکس کننده سحر آمیز دوره مدرن است که پس از پایان جنگ جهانی اول آغاز شد. ترکیبی نوآورانه از این مواد مخالفهایی بود که در آن زمان بسیار محبوب بودند - مثلا مخلوط کردن با چوب بسیار جلا داده شده و لاک سیاه با ساتن و خزداردر دکوراسیون داخلی. فروشگاه سلمانی در فروشگاه آستین رید در لندن توسط P. J. Westwood طراحی شده است. به علت استفاده از مواد فلزی در دکوراسیون داخلی به مشهورترین  فروشگاه سلمانی در بریتانیا شناخته شد. تم های رنگی  Art Deco شامل رنگ فلزی، رنگ خنثی، رنگ روشن و سیاه و سفید در دکوراسیون داخلی بود. در طراحی داخلی، و دکوراسیون داخلی رنگ های فلزی سرد از جمله نقره، طلا، آبی فلزی، خاکستری زغال چوب و پلاتین تمایل داشتند غالب شوند. سرخ چرمایف، طراح انگلیسی بریتانیایی بریتانیا، استفاده گسترده ای از رنگ های فلزی سرد و سطوح لوکس در طرح های اتاق خود کرد. طراحی سالن نمایش سال 1930 برای یک شرکت لباس کاری بریتانیایی، دارای پس زمینه نقره ای خاکستری و پانل های دیواری آینه ای سیاه در دکوراسیون داخلی بود. سیاه و سفید نیز در طول 1920s و 1930s رنگ بسیار محبوبی در درکواسیون و طراحی داخلی این سبک  بود. کاشی ها، کف و تصاویر پس زمینه سیاه و سفید در آن زمان در دکوراسیون داخلی بسیار مرسوم بود.
سبک دکوراسیون داخلی 
به عنوان سبک دکوراسیون داخلی توسعه یافته، رنگ های پر جنب و جوش روشن نیز در دکوراسیون داخلی محبوب شد. مبلمان و دکوراسیون داخلی هنری Deco دارای ظاهر براق و لوکس با استفاده از چوب تزئینی و پوشش های بازتابنده در دکوراسیون داخلی بود. قطعات مبلمان معمولا لبه های خمیده، اشکال هندسی و خطوط تمیز در سبک دکوداشتند. وسایل روشنایی هنر Deco تمایل دارند از الگوهای هندسی انباشته استفاده کنند.
شرکت دکوراسیون داخلی زانا

مطالب مشابه

ساخت و مدیریت پروژه


دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند:
اخذ جواز
ساخت پروژه های ساختمانی در تهران بصورت مشارکت
ساخت پروژه ها بصورت مدیرت پیمان
مشاوره به سازنگان

معماری و ویلاسازی


معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه معماری شامل:
معماری مسکونی ،تجاری ،خدماتی و...(ضوابط و جواز )
طراحی نما
معماری و ویلاسازی به طور تخصصی
معماری سبز ([محوطه سازی ،روف گاردن ،دیوار سیز و...)
طراحی شهری (شهرسازی و معماری محیطی )
اجرای پروژه های معماری
 

طراحی دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی تهران ، شرکت دکوراسیون داخلی لواسان، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

دکوراسیون و بازسازی


دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند. خدمات شرکت زانا در این زمینه:
تغییر دکوراسیون کلیه فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و..
بازسازی و نوسازی
طراحی و اجرای چیدمان و مبلمان
نورپردازی و هوشمند سازی 

هوشمند سازی


هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی امری ملزم در ساختمان و فضاهای داخلی محسوب می شود.
علاوه بر کنترل مصرف انرژی در ساختمان به کمک هوشمند سازی میتوان کارایی فضاها را افزایش داده و جنبه های زیبایی ساختمان را بطور بهینه افزود.پروژه های انجام شده شرکت زانا

0

پروژه های در حال اجرا

0

پروژه های ویلا و مسکونی

0

محوطه سازی و معماری

0

پروژه های رستوران و کافه