Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » هزینه های دکوراسیون داخلی ،نشیمن و پذیرایی

هزینه های دکوراسیون داخلی ،نشیمن و پذیرایی

نور پردازی :در طراحی دکوراسیون داخلی منزل و دکوراسیون فضاهای دیگر طراحی نور پردازی مقوله تاثیر گذار در احیا و سرزندگی یک دکوراسیون داخلی و بازسازی دارد .در طراحی دکوراسیون داخلی خانه و بازسازی منزل استفاده از نورهای متناسب و تجهیزات نورپردازی متناسب با دکوراسیون داخلی باید طراحی و مقدار نور و نوع آنها مشخص شود .
هزینه دکوراسیون داخلی
هزینه این بخش بستگی به نوع نورپردازی و مساحت و تعداد تجهیزات نور پردازی داشته ،تجهیزات مورد استفاده در این بخش شامل نورها مخفی (شلنگی)نورهای دیواری و پنل های سقفی ،هالوژن ها و...دارد.در طراحی دکوراسیون در بخش نورپردازی فضاهای داخلی باید لوکس و شدت نور محاسبه شود تا تاثیر مناسب برفضا داشته باشد.در کل هزینه بخش نورپردازی در دکوراسیون داخلی بسیار متغیر بوده وبا کمترین هزینه و بیشترین هزینه ها نتایج قابل قبولی در دکوراسیون داخلی خواهد داشت .
دکوراسیون تی وی روم
 بخش نمایش و یا همان قسمتی که تلویزیون :هزینه های بخش تی وی روم در دکوراسیون داخلی منزل بستگی به نوع طراحی دکوراسیون داخلی منزل داشته ولی معمولا بخش کم هزینه ایست .
هزینه های دکوراسیون داخلی این بخش جدا از تجهیزات صوتی و تصویری شامل :نور پردازی ،طراحی میز و دکور مربوطه و...می باشد .ولی با کمترین هزینه ها نیز در باز سازی منزل و دکوراسیون داخلی میتوان این بخش را احیا و طراحی و اجرای دکوراسیون انجام داد .
مبلمان و چیدمان در دکوراسیون
مبلمان و چیدمان: در بخش های قبل در مورد دکوراسیون منزل توضیح داده شد که انتخاب و متناسب بودن مبلمان داخلی منزل با نوع فضای داخلی خانه بسیار مهم هست و تمام عملیات دکوراسیون داخلی منزل و بازسازی خانه را تحت الشعاع قرار میدهد.هزینه یان بخش بستگی به مساحت نشمین و پذیرایی خانه داشته و برای نظم بهتر دکوراسیون داخلی بهتر است نوع و رنگ انها توسط طرلح دکوراسیون داخلی منزل طراحی و مرد تایید کارفرما جهت خرید برای دکوراسیون منزل قرار گیرد .
 

مطالب مشابه

ساخت و مدیریت پروژه


دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند:
اخذ جواز
ساخت پروژه های ساختمانی در تهران بصورت مشارکت
ساخت پروژه ها بصورت مدیرت پیمان
مشاوره به سازنگان

معماری و ویلاسازی


معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه معماری شامل:
معماری مسکونی ،تجاری ،خدماتی و...(ضوابط و جواز )
طراحی نما
معماری و ویلاسازی به طور تخصصی
معماری سبز ([محوطه سازی ،روف گاردن ،دیوار سیز و...)
طراحی شهری (شهرسازی و معماری محیطی )
اجرای پروژه های معماری
 

طراحی دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی تهران ، شرکت دکوراسیون داخلی لواسان، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

دکوراسیون و بازسازی


دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند. خدمات شرکت زانا در این زمینه:
تغییر دکوراسیون کلیه فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و..
بازسازی و نوسازی
طراحی و اجرای چیدمان و مبلمان
نورپردازی و هوشمند سازی 

هوشمند سازی


هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی امری ملزم در ساختمان و فضاهای داخلی محسوب می شود.
علاوه بر کنترل مصرف انرژی در ساختمان به کمک هوشمند سازی میتوان کارایی فضاها را افزایش داده و جنبه های زیبایی ساختمان را بطور بهینه افزود.