Toll Free 1800.899.900

طراحی دکوراسیون

دکوراسیون داخلی اداری

دکوراسیون اداری و نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی

در دکوراسیون داخلی اداری نوع کاربری ،برنامه فیزیکی فضا بسیار اهمیت دارد. نوع دکوراسیون داخلی اداری هم باید کاملا کاربردی باشد و هم در بیزینس و تجارت کمک کننده باشد.
در طراحی دکوراسیون داخلی فضای اداری موارد زیر صورت میگیرد:
 • بررسی نیاز های شرکت و یا اداره از فضای خود و طراحی مناسب معماری داخلی اداری
 • طراحی دکوراسیون داخلی متناسب با بیزینس شرکت و اداره مربوطه 
 • تعریف بودجه مناسب و هزینه دکوراسیون اداری
 • برنامه زمانبندی مناسب برای اجرای دکوراسیون داخلی اداری 

دکوراسیون اداری

تعریف دکوراسیون اداری مدرن

دکوراسیون اداری متفاوت از دکوراسیون مسکونی و دکوراسیون تجاری می باشد .مهمترین مسئله در دکوراسیون و معماری داخلی اداری کاربردی بودن آن است .در دکوراسیون سبک مدرن تجملات و عناصر بیهوده وجود ندارد مبلمان اداری ساده ،شیک و کاملا کاربردی است فضاها بدور از تجملات و با استفاده از متریالهای مناسب فضای اداری طراحی و اجرا می شوند.

تفاوت دکوراسیون اداری مدرن با دکوراسیون اداری کلاسیک

همانطور که توضیح داده شد سادگی و کاربردی بودن از خصوصیات مهم دکوراسیون اداری مدرن است در حالی که در دکوراسیون اداری کلاسیک شیک بودن،تجملی و فاخر بودن در اصل قرار می گیرد .

دکوراسیون اداری مدرن برای چه فضاهایی مناسب است ؟

برای هر نوع فضای اداری سبک مدرن در صورتی که طراحی دکوراسیون مناسب صورت بگیرد ،سبک مدرن مناسب خواهد بود .با سبک مدرن میتوان دکوراسیون اداری شیک داشت ودکوراسیون اداری و دفتر کار مناسب در خور نوع بیزینس و فعالیت یک شرکت ایجاد کرد .اجرای دکوراسیون اداری در سبک مدرن سهلتر از سبکهای دیگر می باشد.شرکت طراح دکوراسیون اداری با تجربه در هر متراژ و مساحتی میتواند یک مجموعه اداری مناسب طراحی و اجرا نماید .

دیزاین اداری مدرن

در دیزاین فضای اداری مدرن نیز باید به اص.ل معماری مدرن که همان سادگی و پرهیز از تجملات است پرهیز کرد علاوه بر معماری داخلی کلی نوع مبلمانها و چیدمان نیز باید بصورت مدرن ساده و شیک صورت گیرد .

دکوراسیون اتاق کار اداری

در دکوراسیون اتاق کار اداری به موارد زیر توسط طراحان دکوراسیون داخلی و شرکت های دکوراسیون داخلی اداری توجه می شود :
 • توجه به مساحت و متراژ اتاق های اداری و دفاتر اداری
 • توجه به نور پردازی رنگ و فرم های متناسب با نوع بیزینس شرکت
 • توجه به مبلمان و چیدمانهای متناسب برای فضای اداری
 • نور پردازی فضای اداری

دکوراسیون اداری اتاق مدیریت

 دکوراسیون داخلی اتاق و دفتر مدیریت نیز بخش بسیار مهمی در طراحی داخلی محسوب می شود که در زیر به نکات کلیدی در طراحی دکوراسیون داخلی آن می پردازیم :


اجرای دکوراسیون اداری 

در اجرای دکوراسیون های اداری شیک طراحی دکوراسیون اداری وطراحی داخلی دفتر اداری با استفاده از متریالهای لاکچری و جدید ،مدیریت خوب اجرای دکوراسیون اداری اهمیت بالایی دارد.همین طور در اجرای دکوراسیون اداری مدرن،ظاهرا طراحی های دکوراسوین داخلی ساده است اما اجرای فنی و صحیح ودقیق آن یک دکوراسیون شیک و امروزی را خلق کرد .اجرای دکوراسیون اداری مدرن برای دکوراسیون اداری و دفتر کاربدون یک تیم حرفه ای اجرای دکوراسیون امکان پذیر نیست .
 دکوراسیون اتاق کار اداری
در دکوراسیون اتاق کار اداری به موارد زیر توسط طراحان دکوراسیون داخلی و شرکت های دکوراسیون داخلی اداری توجه می شود :

 • توجه به مساحت و متراژ اتاق های اداری و دفاتر اداری
 • توجه به نور پردازی رنگ و فرم های متناسب با نوع بیزینس شرکت
 • توجه به مبلمان و چیدمانهای متناسب برای فضای اداری
 • نور پردازی فضای اداری

دکوراسیون اداری

هزینه دکوراسیون اداری 

هزینه دکوراسیون اداری در دو بخش تعریف می شود :
 • هزینه طراحی دکوراسیون اداری
 • هزینه اجرا ی دکوراسیون اداری 

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی اداری و شرکت ها 

هزینه طراحی بنابر متراژ و سبک طراحی تعیین می شود با تماس به بخش دکوراسیون اداری می تواندی مشاوره رایگان دریافت کرده و هزینه دقیق طراحی با توجه به خواسته هایتان از فضای اداری را مشخص کنید 

هزینه اجرای دکوراسیون اداری 

بعداز مشخص شدن طراحی به کمک آرشیتکت و کارشناس طراحی متره برآورد دقیق صورت گرفته و می توان براورد درستی از میزان هزینه اجرای دکوراسیون اداری و مدت زمان اجرای پروژه بدست آورد به طرو معمول کمترین زمان اجرای یک پروژه اداری 25 روز کاری می باشد .

اجرای دکوراسیون اداری شیک و لاکچری 

در اجرای دکوراسیون های اداری شیک طراحی دکوراسیون اداری وطراحی داخلی دفتر اداری استفاده از متریالهای لاکچری و جدید ،مدیریت خوب اجرای دکوراسیون اداری اهمیت بالایی دارد.

اجرای دکوراسیون اداری مدرن

در طراحی دکوراسیون اداری مدرن ظاهرا طراحی های دکوراسوین داخلی ساده است اما اجرای فنی و صحیح ودقیق آن یک دکوراسیون شیک و امروزی را خلق کرد .اجرای دکوراسیون اداری مدرن برای دکوراسیون اداری و دفتر کار بدون یک تیم حرفه ای اجرای دکوراسیون امکان پذیر نیست .

مبلمان اتاق اداری و چیدمان فضای اداری

در تهیه مبلمان اداری توجه به مساحت ،نیازهای یک فضای اداری و نوع هزینه مورد نظر اهمیت زیادی دارد .هر مبلمان اداری مناسب فضای اداری نیست .رنگ ،فرم و میزان کارایی مبایست مورد بررسی قرارگیرد .

دکوراسیون اداری 2020

بهترین دکوراسیون های اداری در سال 2020

رویکردها در دکوراسیون داخلی در دنیا دستخوش تغییر و تحول بسیاری شده است .محسوس ترین تغییرات مربوط به چیدمان و مبلمان های اداری است .در مدل های جدید دکوراسیون اداری 2020با مبلمانهای اداری با طراحی خاص مواجه می شویم که چند عملکردی هستند و با تغییرات در فرم شان از یک فضای اداری در چند شکل متفاوت میتوان استفاده کرد.

رنگ و فرم های متفاوت در دکوراسیون های اداری 2020

دکوراسیون اداری خلاقانه در 2020 بیشتر مشاهده شده دکوراسیون اداری شیک با سبک دکوراسیون اداری مدرنبا ترکیب رنگهایی که قبلا مرسوم نبوده مثل رنگ زرد و استفاده از بتن و متریال های خاص که تا بحال استفاده از آنها در طراحی داخلی اداری و دکوراسیون اداری مرسوم نبوده .

اجرای دکوراسیون اداری در تهران

تهران شهر بزرگی است که هزینه ها نیز به وسعت تهران چشمگیر و نسبت به شهر های دیگر بسیار زیاد می باشند.هزینه های ملک های اداری و ملک هایی با کاربری اداری بیشتر از ملک های مسکونی می باشد  پی بهرت است با توجه به هزینه های بالا در دکوراسیون های اداری در شهر تهران دقت بیشتری داشت .
 • بهتر است قبل از هر اقدامی طراحی دکوراسیون داخلی اداری صورت بگیرد .
 • در طراحی دکوراسیون اداری رویکرد دکوراسیون اداری مدرن داشته باشد .
 • تمامی تدابیر و خلاقیت های طراحی منجر به دکوراسیون اداری شیک شود .
 • بر اساس طراحی دکوراسیون اداری هزینه اجرای دکوراسیون اداری مشخص شود .

شرکت های مجری دکوراسیون اداری در تهران 

شرکت های با تجربه در زمینه اجرای دکوراسیون اداری تخصص لازم در دکوراسیون اداری و دفتر کار،طراحی داخلی دفتر اداری،طراحی دکوراسیون اداری و اجرا،دکوراسیون داخلی ساختمان اداری ،دکوراسیون دفتر کار کوچک ،اجرای دکوراسیون دفاتر اداری ،اجرا وطراحی داخلی دفتر اداری ،اجرای دکوراسیون دفتر کار کوچک دارند .

چه شرکتها و دفاتری دکوراسیون داخلی برای آنها مهمتر است ؟

     این سئوال مهمی است تا بدانیم که دکوراسیون داخلی برای چه دفاتر اداری و شرکتهایی مهم است به نسبت اهمیت کار و خدمت ارائه شده و همچنین میزان حضور ارباب رجوع و طبقه اجتماعی ارباب رجوعان دکوراسوین داخلی فضای اداری نیز مهم خواهد بود در ادامه به بعشی از انها اشاره خواهد شد .

1-دکوراسیون داخلی شرکت های هولدینگ

شرکت های بزرگ که اصطلاحا به آنها هولدینگ می گوییم اهمیت زیادی دارد چراکه از نظر عام مردم شرکتهایی هستند که توانایی مالی بالایی دارند و این سرمایه باید به گونه ای در دکوراسوین داخلی و ظاهر دفاتر اداری هلدینگ ها مشخص باشد و از نظر طراحی دکوراسیون جز طراحی های لاکچری اداری قرار می گیرند .

2-دکوراسیون داخلی شرکت های بین المللی 

 شرکت های بین المللی به دلیل نوع فعالیت و خدمات بین المللی از نظر وجه و اعتبار شرکت نیاز به دکوراسوین های اداری شیک دارند و غفلت از این مسئله آسیب زیادی به اعتبار آنها وارد می کند .در صورتی که شرکت بین المللی نمایندیگی از یک کشور دیگر باشد در طراحی دکوراسوین داخلی آن باید به الگوهای طراحی شرکت اصلی توجه شود .

3-دکوراسیون داخلی کلینیک های خدماتی و مشاوره روانشناسی

دکوراسیون دفاترمشاوره و کلینیک های در مانی روانشناسی به دلیل نوع خدمتی که ارائه می دهند باید توجه ویژه ای به نوع و سبک دکوراسوین خود داشته باشند .از نظر رنگ فرم و چیدمان جز دکوراسیون های اداری تخصصی و حساس می باشند .

4-دکوراسیون اداری دفاتر رسمی و قانونی 

 دکوراسیون فضاهایی همچون دفاتر اسناد رسمی ،دفاتر حقوق دانها و وکلا و موسسات حقوقی و داوری در این دسته بندی قرار میگیرند که بهتر است در طراحی دکوراسیون داخلی دقت زیادی شود چرا که باید رسمیت و قانون مندی در دکوراسیون داخلی آنها نمود داشته باشد همنچنین فضا باید به مراجعه کنندگان حس اعتماد و امنیت را القا کند .

4-دکوراسیون داخلی شرکت های کوچک 

 دکوراسیون اداری برای شرکت های کوچک از چند نظر باید بررسی شود :

 1. فضای شرکت و معماری داخلی بگونه ای طراحی شود که فضا کاملا کاربردی باشد و از پرت فضایی پرهیز شود 
 2. دکوراسیون داخلی باید متنایب با خدمت شرکت و هزینه های مناسب در نظر گرفته شود 
 3. دکوراسیون قابلیت تغییر و جابجایی داشته باشد بدون صرف هزینه های زیاد .

دکوراسیون داخلی ادارات دولتی 

در طرحی دکوراسیون اداری دولتی و غیر خصوصی باید به موارد زیر توجه شود :
 • دکوراسیون داخلی با سیاست های دولتی و داخلی آن اداره هماهنگ باشد 
 • بخش هزینه اجرای پروزه با بودجه تعیین شده هماهنگ باشد .
 • از دکوراسیون های لاکچری و تجملی پرهیز شود .
 • با ضوابط و مقررات اجرایی بخش فنی ان اداره هماهنگی صورت گیرد .

دکوراسیون اداری لاکچری
دكوراسيون اداري شيك
دکوراسیون اداری کلاسیک
دکوراسیون اداری اتاق مدیریت

دکوراسیون اداری مدرن
طراحی داخلی واحد اداری
خرید دکوراسیون اداریجواز ساخت ، محوطه سازی ، محوطه سازی باغ ، محوطه سازی ویلا ، روف گاردن ، طراحی روف گاردن ، روف گاردن ، هزینه طراحی
مشاهده تمامی پروژه ها