Toll Free 1800.899.900

معماری

نمای ساختمان مسکونی

نمای ساختمان مسکونی باید بگونه ای طراحی نما شود که کاربری خود را نشان دهد .بسته به اینکه ساختمان در کدام موقعیت محلی قرار گرفته است نمای ساختمان مسکونی متفاوت طراحی نما خواهد شد  .
تاثیر طبقات در طراحی نمای ساختمان
تعداد طبقات یک ساختمان مسکونی در طراحی نمای ساختمان مسکونی تاثیر گذاراست. نمای ساختمان مسکونی 10 طبقه با یک نمای ساختمان مسکونی  4 طبقه متفاوت خواهد بود . نمای ساختمان مسکونی که کاربری آن اداری خواهد بود هم با نمای ساختمان مسکونی با کاربری دقیقا مسکونی باید تفاوت داشته باشد .
مصالح مصرفی در نمای ساختمان میبایست به ارزشهای نمای ساختمان مسکونی بیافزاید لزوما این امر در نمای ساختمان مسکونی با متریالهای گران قیمت ماثر نخواهد بود بلکه با طراحی نمای ساختمان مسکونی مناسب و تعریف و جایگزینی صحیح متریالهای ساختمانی این امر در نمای ساختمان مسکونی  ایجاد خواهد شد .

-->

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه