Toll Free 1800.899.900

معماری

» » نمای آجر و سنگ تراورتن انتخابی مناسب برای نمای ساختمان

نمای آجر و سنگ تراورتن انتخابی مناسب برای نمای ساختمان

بخشی مهم از طراحی نما انتخاب مناسب متریالهاست با توجه به خواست اکثریت کارفرماهاو پیمانکاران ساختمان و ایجاد محدودیت توسط شهرداری ها بخوصوص در شهرداری تهران متریال آجر و سنگ از انتخاب های رایج در طراحی و اجرای نمای ساختمان شده است.
اما چه سنگی برای نما مناسب است ؟ و چه آجری برای اجرای نمای ساختمان بهتر است ؟. سنگ‌ نما برای ماندگاری در نما در برابر عوامل جوی مقاومت استانداردی باید داشته باشد همینطور مقاومت لازم در برابررطوبت، سرما و اشعه UV خورشید ،نمای سنگ تراورتن ، گرانیت، چینی و سنداستون از لحاظ فنی و استاندارد مصالح نما  به ترتیب مناسبترین نوع سنگ های نما می باشند.نمای ساختمان ترکیب سنگ و آجرترکیب مناسبی است که طراحان حرفه ای نمای ساختمان طرح های خلاقانه نما را میتوانند باآنها خلق کنند .
نمای فقط آجری میتواند به صورت نمای آجری مدرن با گره چینی های جذاب و آجرکاری سنتی  با آجر نسوز و آجر سنتی دستی اجرا شود و نمای آجری زیبا را خلق کند .
نمای سنگی
نمای سنگ هم میتواند به صورت تک متریالی درنمای سنگ ساختمان یک طبقه،نمای سنگی ساختمان مسکونی،نمای سنگ ساختمان دو طبقه به صورت نمای مدرن و نمای سنگی رومی و ترکیبی نمای سنگ و آجر طراحی نما و اجرای نما شود .

خدمات ما در شرکت معماری و دکوراسیون زانا

با بهترین کیفیت

با زیباترین طرح ها

با تنوع بسیار

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب


دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

طراحی معماری

در این سالها دپارتمان معماری داخلی شرکت زانا دربخش های زیر فعالیت داشته است : طراحی معماری ساختمانها، طراحی نما و کسب تاییده از شهرداری، طراحی معماری ویلا لواسانات، طراحی معماری ویلا شمال و...، طراحی معماری تجاری و اداری، طراحی معماری تالارو رستوران و.. طراحی معماری که در واقع قسمت مهمی از شروع یک پروژه ساختمانی می باشد .طراحی معماری شامل برنامه فیزیکی مناسب معماری،چیدمان صحیح فضاهای معماری،ارتباط صحیح ببین فضاهاست و...طراح معمار باید با هوشمندی و با داشتن تخصص بالای معماری بتواند طراحی معماری صحیحی انجام دهد .طراح معماری موفق خواهد بود که هم از دانش آکادمیک بالایی در مورد معماری ساختمان با موضوعات مختلف برخوردار باشد و هم تجربه لازم در امر معماری داشته باشد.

پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آرایشگاه، دکوراسیون مطب، دکوراسیون کلینیک، دکوراسیون رستوران، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

دکوراسیون رستوران، معماری ساختمان، معماری ویلا، معماری محوطه، طراحی ویلا، طراحی باغ ویلا، طراحی حیاط ویلا، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

طراحی نمای ساختمان، بازسازی آپارتمان، بازسازی ساختمان، بازسازی منزل، بازسازی ویلا، شرکت زانا، شرکت zana، archzana

مطالب مشابه

معماری

بخش های معماری معماری یک ساختمان به بخشهای مختلفی تقسیم می شود و با توجه به موضوعات و کاربری…

نمای ساختمان

بخش مهم طراحی معماری ،نمای ساختمان نمای ساختمان buldingو طراحی نمای ساختمان جزیی مهم از طراحی…

نمای ساختمان سنگ

نمای سنگی ساختمان مسکونی در ساختمان مسکونی بیشترین متریال پر کاربرد سنگ میباشد .سنگ به دلیل…

طراحی نما در ساختمان

بخش مهم از طراحی معماری ساختمان ،طراحی نما طراحی نمای یک ساختمان بخش مهم هویت بخشی یک…

طراحی نمای ساختمان …

چه نمایی مناسب ساختمان است ؟ هر طراحی نمایی مناسب هر ساختمانی نیست نماهایی مناسب هستند که در…

روف گادرن یا بام…

نمونه موردی :استخر بی نهایت در Sands Sky Park، Marina Bay Sands Hotel، سنگاپور باغ های سقف اغلب…