Toll Free 1800.899.900

معماری

» » معماری داخلی ساختمان

معماری داخلی ساختمان

معماری داخلی ساختمان دانشی است که لازمه آن دانسته های بسیاری در مورد فضا ،رنگ ،فرم ،زیبایی شناسی افراد و...می باشد .شرکتهای طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی در دپارتمانهای طراحی داخلی تیم های تخصصدارن که متشکل از تخصص های مختلف مثل مهندسین معمار ،مهندسین طراحی صنعتی و کارشناسان طراحی داخلی و هنر می باشند .
طراحی داخلی یک فضا تابع خواسته های افراد استفاده کننده از ان فضا ،کاربری و ابعاد و... می باشد به طور مثال در طراحی داخلی یک فروشگاه لباس کودک معیارها هایی در طراحی داخلی ساختمان مد نظر می باشد که درطراحی داخلی ساختمان مسکونی وجود ندارد .معماری داخلی یک ساختمان بخش مهمی از ساختار و ارزشهای فضایی یک ساختمان محسوب می شود که باید با دقت و تخصص ویژه انجام شود .
مشاهده گالری تصاویر .

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه