Toll Free 1800.899.900

معماری

معماری یک ساختمان به بخشهای مختلفی تقسیم می شود و با توجه به موضوعات و کاربری ساختمان های مختلف معماری بناها نیز تخصص های مختلف معماری ساختمان را می طلبد.
به طور مثال معماری ساختمان یک بیمارستان را می بایست یک معمار و طراح معماری  متخصص در زمینه طراحی و معماری ساختمان بیمارستان انجام دهد. تخصص های مختلف در زمینه معماری ساختمان در شرکت های مختلف مشاورو شرکت های ساختمانی مختلف تعریف شده است .
در بخش معماری ویلا و ویلاسازی به طور تخصصی تعریف شده است و متخصصین و مهندسین معمار در زمینه طراحی ویلا ،معماری داخلی ویلا ،نقشه و پلانهای ویلا ،محوطه سازی باغ ویلا و... فعالیت دارند. یکی از بخشهای معماری ساختمان طراحی نماست. طراحی نمای یک ساختمان بخشی ازهویت یک ساختمان است . شرکت معماری و دکوراسیون زانا بنا براین این هویت بخشی باید با تخصص و توان دانش معماری بالایی و توسط تیم ها و شرکت های معماری ساختمان انجام شود.

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه