Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » دکوراسیون داخلی (گذری بر تاریخ دکوراسیون داخلی )

دکوراسیون داخلی (گذری بر تاریخ دکوراسیون داخلی )

تاریخ دکوراسیون داخلی
به نوبه خود از قرن بیستم، مشاوران دکوراسوین داخلی و نشریات آماتوردکوراسوین داخلی  به طور فزاینده ای به انحصار شرکت های بزرگ خرده فروشی در طراحی داخلی و دکوراسوین داخلی  پرداختند. نویسنده فمینیست انگلیسی مری هاوئیس مجموعه ای از مقالات به طور گسترده ای  در دهه 1880 را نوشت، که در آن او را با اشتیاق فراوان به مبارزه می دانستند که افراد طبقه متوسط ​​مشتاق هستند خانه های خود را با توجه به مدل های دکوراسیون داخلی  ارائه شده توسط خرده فروشان مبادله می کردند. او از پذیرش فردی از سبک خاصی دکوراسوین داخلی که به نیازهای فردی و ترجیحات مشتری در زمینه تغییرات دکوراسیون داخلی ساخته شده است، حمایت می کند:
((یکی از قوی ترین اعتقادات من و یکی از اولین قنات های طعم خوب این است که خانه های ما، مانند پوسته ماهی و لانه پرنده، باید نماد طعم و عادات فردی ما باشد.))
دکوراسیون داخلی حرفه ای
حرکت به سمت دکوراسیون به عنوان یک حرفه هنری جداگانه که به تولیدکنندگان و خرده فروشان مربوط نیست، انگیزه ای برای شکل گیری موسسه تزئینات بریتانیا در سال 1899 داشت؛ با John Dibblee Crace به عنوان رئيس جمهور آن تقریبا 200 دکوراتورو طراح دکوراسوین داخلی  در سراسر کشور را نشان داد. تا سال 1915، فهرست لندن 127 نفر را به عنوان دکوراتورهای داخلی و طراحان دکوراسوین داخلی  خریداری کرد که 10 زن بودند. رودا و آگنس گرت اولین زنان بودند که در سال 1874 به طور حرفه ای به عنوان طراحان دکوراسیون خانه آموزش دادند. اهمیت کار آنها در طراحی در آن زمان به همان نسبت با ویلیام موریس مورد توجه قرار گرفت.
در سال 1876، کار آنها - پیشنهادات برای دکوراسیون منزل (خانه )در نقاشی خانه، چوب و مبلمان - ایده های دکوراسوین داخلی خود را در مورد طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی هنری به یک مخاطب متوسط ​​طبقه متوسط ​​گسترش داد. در آمریکا، Candace Wheeler یکی از اولین طراحان داخلی و طراحان دکوراسیون داخلی  زن بود و به ایجاد سبک جدید طراحی داخلی و دکوراسوین داخلی آمریکایی کمک کرد. او در توسعه دوره های هنردکوراسیون داخلی  برای زنان در تعدادی از شهرهای بزرگ آمریکا نقش مهمی ایفا کرد و به عنوان یک مقام ملی در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی شناخته شد. تأثیر وی به عنوان یک طراح دکوراسیون داخلی تاثیرمهمی در حرفه جدید، دکوراسیون خانه و طراحی دکوراسیون منزل داشته است ، وی یک کتابچه راهنمای طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل توسط ادیت وارتون با معمار اوگدن کدممن در سال 1897 در آمریکا منتشر کرد. در این کتاب، نویسندگان طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی، به خصوص اتاق هایی که با پرده های سنگین پنجره تزئین شده بودند، دکوراسیون پنجره های ویکتوریا، مبلمان ویفر بریک و brac و پر از سفال را محکوم کردند. آنها استدلال کردند که چنین اتاق هایی بر روی مبل های فضای برنامه ریزی مناسب و طراحی معماری و دکوراسیون تاکید می کنند و بنابراین ناراحت کننده و به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند. این کتاب دکوراسیون داخلی کار منحصر به فردی است و موفقیت آن منجر به ظهور دکوراتورهای حرفه ای شد که به شیوه ای که توسط نویسندگان آن، مخصوصا السی د وولف، حمایت می شد.
دوولف در انگلستان، سیری مابین یک طراح داخلی افسانه ای شد که اولین طراحی اتاق سفید را به خود اختصاص داد. در اوایل دهه 1910 کار خود را شروع کرد، شهرت بین المللی او به زودی رشد کرد؛ او بعدا کسب و کار خود را به شهر نیویورک و شیکاگو گسترش داد. او در دوره عصر ویکتوریا متولد شده است، زمانی که رنگ های تیره  فضاهای کوچک را در دکوراسیون داخلی مشخص می کند، او به جای اتاق های پر از نور و در سایه های مختلف از صفحات سفید و آینه ای طراحی شده است. علاوه بر صفحه نمایش های آینه، قطعات علامت تجاری او عبارتند از: کتاب های تحت پوشش در دایره سفید، کارد و چنگال با دستگیره های چینی سفید، جداول کنسول با کف دست ساز پلاستیکی، پوسته، یا پایگاه های دلفین، تخت خواب های سفارشی و فرفری، فرش های پشمی، صندلی های ناهار خوری در چرم سفید و لامپ های توپ شیشه ای فارغ التحصیلی و تاج های گل.
 
 
 

مطالب مشابه

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب