Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی،بخش سوم

طراحی داخلی و مدیریت داخلی تجاری

در اواسط تا اواخر قرن نوزدهم، خدمات طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی به میزان قابل توجهی افزایش یافت، به این ترتیب که طبقه متوسط ​​در کشورهای صنعتی رشد و شکوفایی داشت و تمایلات داخلی وطراحی دکوراسیون داخلی برای بدست آوردن ثروت بیشتر ایجاد شد . شرکت های مبلمان بزرگ شروع به طراحی داخلی و مدیریت داخلی کردند، ارائه مبلمان کامل در سبک های مختلف.
این مدل کسب و کار از اواسط قرن تا 1914، زمانی که این نقش به طور فزاینده ای توسط طراحان داخلی و طراحان دکوراسیون داخلی مستقل، اغلب آماتور، رونق گرفت. این راه را برای ظهور طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی حرفه ای در اواسط قرن بیستم فراهم کرد.

روحانیون و دکوراسیون

در دهه های 1950 و 1960، روحانیون مشاغل خود را گسترش دادند. آنها کسب و کار خود را به طور وسیع تر و به صورت هنری تعریف کردند و شروع به تبلیغ مبلمان (دکوراسیون داخلی منازل روحانیون) خود به مردم کردند. 

دکوراسیون منزل


پاسخگویی به تقاضا ها

پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای کارهای داخلی و دکوراسیون داخلی  قرارداد در پروژه هایی مانند دکوراسیون دفاتر، دکوراسیون هتل ها و دکوراسیون ساختمان های عمومی، این کسب و کار ها بسیار بزرگتر و پیچیده تر شدند، با استفاده از سازندگان، پیمانکاران، گچ کاران ، طراحان پارچه، طراحان مبلمان و مهندسان و تکنسین ها برای انجام کارپروژه های جدید شروع شد. شرکت ها شروع به انتشار و توزیع کاتالوگ برای سبک های مختلف با شکوه برای جلب توجه مشتریان در زمینه دکوراسیون داخلی و معماری داخلی .
شرکت معماری و دکوراسیون داخلی زانا
مهندس زهرا رستمی

مطالب مشابه

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب