Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » هزینه های دکوراسیون داخلی منزل ،پذیرایی و نشیمن

هزینه های دکوراسیون داخلی منزل ،پذیرایی و نشیمن

تغییر کف در دکوراسیون منزل

تغییر کف :در دکوراسیون داخلی تغییرات کف و کفپوشها تاثیر زیادی در بهبود کیفیت فضایی دارد در تغییر دکوراسیون منزل و بازسازی در بخش تغییرات کف باید چند سوال پاسخ داده شود .چرا باید کف پوش عوض شود ؟تغییر آن چقدر فضا را تغییر خواهد داد؟بودجه درنظر گرفته شده برا ی این امر چقدر است ؟آبا تغییرات در نظر گرفته شده با سبک دکوراسیون منزل هماهنگی دارد ؟چقدر زمان برای مدت بازسازی وجود دارد؟
در پاسخ به این سوالات باید از طراحان دکوراسیون و کارشناسان بازسازی منزل کمک بگیرید.اگر کف پوش خانه رنگ تیره دارد قطعا تغییر آن به رنگهای روشن فضا را وسیعتر و بزرگتر خواهد کرد درسبک های دکوراسیون لاکچری و دکوراسیون کلاسیک بهتر است از کفپوشهای سنگ ویا سرامیک طرح سنگ از نوع بدون بند کشی استفاده کرد.

کف پوش های پارکت و لمینت در دکوراسیون داخلی

اما استفاده از کف پوش پارکت و لمینت مزایای بشتری دارد: سهولت در اجرا و سرعت اجرا در انتخاب این متریال در بازسازی خانه و دکوراسیون وجود دارد.برا سلامتی و دردهای مفصلی و استخوانها متریالهای کف پوش چوبی مناسبتر است .

دکوراسیون سالن پذیرایی


هزینه های لمینت در درکوراسیون داخلی منزل

هزینه کف پوشهای لمینت در هر متر مربع تهیه آن در پروژه های دکوراسیون و بازسازی در جنس های ایرانی متری 32هزار تومان ودرجنسهای غیر ایرانی حداقل قیمت 38هزار تومان  می باشد. هزینه نصب و فوم سایلنت در هر متر مربع بین 6تا 8 هزار تومان هزینه برداراست.در تهیه و انتخاب نوع کف پوش از راهنمایی و مشاوره گروها و شرکت های معتبر دکوراسیون بهره مندشوید .برای انتخاب نوع رنگ و بافت کف پوشهای چوب ،سنگی و...

وظایف طراح در دکوراسیون داخلی منزل

حتما از طراح دکوراسیون خود بخواهید تا متریالهای انتخاب شما و پیشنهادات خود طراح دکوراسیون داخلی منزل در نرم افزارهای طراحی دکوراسیون منزل امتحان و تصویر برداری شود و از بین تصاویر مطمعن شوید که بهترین انتخاب راانجام داده اید .طراحی دکوراسیون داخلی به شما کمک خواهد کرد تا قبل از هزینه کردن برای دکوراسیون داخلی منزل و باز سازی خانه خود از نتیجه انتخاب مطمعن شوید.
 

مطالب مشابه

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب