Toll Free 1800.899.900

معماری

تعرفه طراحی ویلا

با مناسبترین هزینه زیباترین ویلا را داشته باشید

فکر داشتن یک ویلای رویایی بسیار شیرین و لذت بخش است اما فکر هزینه ها و مسائل اقتصادی تلخ و آزار دهنده است .دپارتمان تخصصی طراحی ویلا شرمت زانا این نگرانی از بین برده و برای شما همان شیرینی داشتن ویلای زیبا را برای شما به باقی گذاشته است .
هزینه های طراحی ویلا بخش ناچیزی در برابر هزینه های ساخت است ولی بخش مهمی که در آن میتوان تمامی ایده ها و نظرات را به نحو احسن ایجاد و مدیریت کرد .

توضیحات تعرفه طراحی ویلا از نظر کارشناسان زانا

هزینه طراحی معماری

 
  • تعرفه طراحی پلان معماری ویلا 
  • تعرفه طراحی نما
  • قیمت طراحی فاز 2 معماری
  • تعرفه طراحی محوطه ویلا و باغ ویلا 
  • تعرفه طراحی سازه ویلا 

نگران قیمت طراحی معماری ویلا نباشید.

نگران هزینه ها نباشید .کارشناسان شرکت زانا با تجربه و بشدت مشتری مدار هستن و حتما می توانند با بودجه مناسب شما بهترین طرح ها و ایده ها را برای شما فراهم کنند .
شرکت زانا در درپارتمان طراحی ویلا پکیج طراحی ویلا را در دو قالب تعریف کرده است در پکیج اول :
طراحی فاز یک معماری ،معماری داخلی ،طراحی نما ،طراحی وحوطه ویلا تعریف شده است که این پکیج در متراژ های مختلف متفاوت خواهد بود و از قیمت پایه 4 میلیون تومان درنظز گرفته شده است .

هزینه طراحی ویلاطراحی ویلا در پکیج دوم :

طراحی فاز یک و فاز دو طراحی معماری ویلا ،طراحی نما ،طراحی نور پردازی نما،طراحی دکوراسیون داخلی ،طراحی محوطه ویلا،طراحی سازه ویلا ،قیمت پایه در این پکیج هشت میلیون تومان تعریف شده است .

هزینه طراحی معماری

هزینه طراحی معماری مفصلا در بخش های فوقانی توضیح داده شد در ادامه سعی شده تا توضیحات کاملتری نگارش شود .طراحی معماری ویلا ها شامل بخش های مختلفی هستند از جمله طراحی پلان ویلاها ،طراحی نمای ویلا و طراحی معماری داخلی و دکوراسیون داخلی ویلا ها

 تعرفه طراحی نما ی ویلاها

در پروژه های طراحی ویلا چند مسئله بوجود می آید مثلا طراحی معماری صورت گرفته اما طراحی برای نما صورت نگرفته ویا کارفرما رضایتی از طراحی قبلی ندارد و یا ویلا در پروسه بازسازی قرار گرفته وو کارفما تقاضای طراحی جدید دارد .
در ویلاهایی که هنوز در مرحله ساخت است و یا شروع به ساخت شده بر اساس متراژو سبک مورد نظر طراحی نما صورت می گیرد اما در ویلاهایی که قرار است بازسازی صورت گیرد باید نقشه برداری از وضع موجود صورت گیرد و معمارا بتواند براساس ساختار فعلی طراحی نمای جدید صورت گیرد .
در این نوع طراحی نماها محدودیت وجود دارد چراکه ساختار و هسته اولیه ویلا شکل گرفته و نباید طراحی نما خیلی ساز مخالف با ساختار اصلی و معماری ذاتی بنا داشته باشد .تعرفه همه این موارد متفاوت هستند و با یک تماس کوتاه و ارائه توضیحات در مورد پروژه ویلای خود می تواندی قیمت دقیق را دریافت کنید .

    هزینه نقشه کشی زمین

این عنوان براساس تماس های تلفنی انتخاب شده هزینه نقشه کشی زمین دو منظور را میرساند ،برداشت ابعاد و شرایط زمین که باید توسط تیم نقشه برداری صورت گیرد اما برداشت دوم طراحی معماری و انجام نقشه کشی لازم طراحی معماری بنا می باشد .

هزنه طراحی ویلاهای کلاسیک


 

تعرفه هزینه طراحی ویلا در سبک های مختلف

شاید این سئوال پیش بیاید که مگر سبک ویلا در هزینه طراحی مئوثر است ؟؟؟
در بخش طراحی معماری در قسمت طراحی پلان فرقی ندارد که چه سبکی باشد البته سبک مدرن و کلاسیک رویکرد های مختلفی در طراحی معماری دارند اما بخش پر هزینه و و قت گیر در طراحی نما و طراحی داخلی است در کلاسیک وقت زیادی صرف طراحی می شود بنابراین طراحی ویلای کلاسیک هزینه بیشتری خواهد داشت
 

هزینه ساخت ویلای مدرن چقدر است؟؟

در قسمت بالا توضیح دایدم که سبک مدرن در قسمتهای نما و داخلی زحمات کمتری دارد و جزییات کمتری نسبت به سبک کلاسیک داشته بنابراین هزینه کمتری نسبت به ویلاهای کلاسیک در بخش طراحی خواهد داشت

هزینه ساخت ویلا شیشه ای

ویلاهای شیشه ای امروزه طرفدارن زیادی دارد قبل از اینکه تصمیم به اجرای و طراحی چنین ویلاهایی کنید به چند مورد داشته باشید .به دید و منظر محیطی توجه داشته باشید .آیا منطقه و لوکیشن از نظر امنیت کیفیت بالایی دارد چراکه ویلای شیشه ای به دلیل داشتن متریال شکننده دسترسی به فضاهای داخلی را سهل خواهد کرد .
مورد بعدی محرمیت و اشرافیت است چرا که متریال شیشه با عث می شود که دید به داخل فضاهای ویلایی زیاد باشد و مسله بعدی اقلیم است و همین طور نور اگر شما از نور زیاد خوشتان نمی آید نباید به سمت این نوع ویلاها بروید چراکه تابش زیاد نور به داخل فضا اذیت کننده خواهد بود اگر موارد ی که ذکر شد بررسی نشود .
ویلاهای شیشه ای همیشه باید با پرده و حفاظ های قوی پوشش داده شوند پس آن لذت واقعی و در بر نخواهد داشت .

طراحی ویلاهای شیشه ای

تعرفه طراحی ویلا در 1400

شرکت زانا سعی کرده با توجه به افزایش هزینه های ساخت و ساز در بخش طراحی افزایشی در بخش دستمز طراحی ویلا نداشته باشد بتواند خدمات با هزینه مناسب در زیمنه طراحی و یلا ارائه دهد .

نمونه طراحی ویلای مدرن

شرکت زانا در بخش های طراحی ویلای مدرن کوچک -طراحی ویلا مدرن دوبلکس -پلان ویلای مدرن -طرح ویلا کوچک
طراحی ویلا ایرانی -طراحی و ساخت ویلاها در سبک های مختلف -نمونه های با ارزشی داشته که اختصاصا به کارفرما هایی که جهت مشاوره تماس می گیرند ارائه می دهد حتی شرکت زانا زمینه بازدید حضوری از پروژه های انجام شده را فراهم کرده است و کارفرماهای محترم میتوانند به صورت حضوری و با همراهی گروه مهندسی و فنی شرکت پروژه ها را از نزدیک بازدید نمایند .
  

محاسبه آنلاین هزینه ساخت ساختمان

هزینه ها واقعا بخش مهمی از یک پروژه را تشکیل می دهند و این وضعیت با عدم ثبات هزینه ها در کشور ایران و شرایط کنونی بسیار سخت تر شده .شرکت زانا مدتهاست که بخش آنلاین و غیر حضوری خود را راه اندازی کرده و به مشتریان خود کمک می کند تا با دادن اطلاعات در مورد پروژه ویلا سازی خود و ساختمان سازی بصورت آنلاین و غیر حضوری براوردی از هزینه ساخت ساختمان خود را بدست آورند .پس یک تماس بگیرید و به کمک گروه فنی زانا براورد هزینه های خود را بدست آورید .
 
 
 


خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه