Toll Free 1800.899.900

معماری

هزینه نمای ساختمان

طراحی نما هزینه نمای ساختمان را مشخص میکند
در تعریف انواع نمای ساختمان (انواع نمای سنگی ساختمان ،انواع مصالح نمای ساختمان،انواع نمای ساختمان مسکونی،انواع متریال نمای ساختمان، انواع نمای سیمانی ساختمان ،نمای بایرامیکس و....همه این موارد علاوه بر تعریف انوع نما طبقات نما نیز موثر خواهند بود .سبک طراحی نما در برآورد هزینه آن نیز بی تاثیر نخواهد بود .
ارزانترین نمای ساختمان

ارزانترین نوع نماهای ساختمانی بستگی به میزان فرمال بودن نما و نوع متریالهای مصرفی و همینطور میزان دستمزد برای اجرای نما دارد .مثلا یک نمای آجری ساده ارزانتر از اجرای نمای آجری با گره چینی های مختلف می باشد .نماهای سیمانکاری و ساده ارزانترین نماهای ساختمانی هستند .

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه