Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی،بخش سوم

طراحی داخلی و مدیریت داخلی تجاری

در اواسط تا اواخر قرن نوزدهم، خدمات طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی به میزان قابل توجهی افزایش یافت، به این ترتیب که طبقه متوسط ​​در کشورهای صنعتی رشد و شکوفایی داشت و تمایلات داخلی وطراحی دکوراسیون داخلی برای بدست آوردن ثروت بیشتر ایجاد شد . شرکت های مبلمان بزرگ شروع به طراحی داخلی و مدیریت داخلی کردند، ارائه مبلمان کامل در سبک های مختلف.
این مدل کسب و کار از اواسط قرن تا 1914، زمانی که این نقش به طور فزاینده ای توسط طراحان داخلی و طراحان دکوراسیون داخلی مستقل، اغلب آماتور، رونق گرفت. این راه را برای ظهور طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی حرفه ای در اواسط قرن بیستم فراهم کرد. در دهه های 1950 و 1960، روحانیون مشاغل خود را گسترش دادند. آنها کسب و کار خود را به طور وسیع تر و به صورت هنری تعریف کردند و شروع به تبلیغ مبلمان (دکوراسیون داخلی منازل روحانیون) خود به مردم کردند. 
پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای کارهای داخلی و دکوراسیون داخلی  قرارداد در پروژه هایی مانند دکوراسیون دفاتر، دکوراسیون هتل ها و دکوراسیون ساختمان های عمومی، این کسب و کار ها بسیار بزرگتر و پیچیده تر شدند، با استفاده از سازندگان، پیمانکاران، گچ کاران ، طراحان پارچه، طراحان مبلمان و مهندسان و تکنسین ها برای انجام کارپروژه های جدید شروع شد. شرکت ها شروع به انتشار و توزیع کاتالوگ برای سبک های مختلف با شکوه برای جلب توجه مشتریان در زمینه دکوراسیون داخلی و معماری داخلی .
شرکت معماری و دکوراسیون داخلی زانا
مهندس زهرا رستمی

مطالب مشابه

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب