Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » بهترین های دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی

بهترین های دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی

طراحی داخلی هنر و علم فضای داخلی است، گاهی اوقات هدف از دکوراسیون داخلی و معماری داخلی اینست که  یک محیط داخلی را و یا یک فضا از ساختمان را به یک محیط  سالمتر و زیباتر و البته جذابتربتبدیل کنیم .طراح داخلی و طراح دکوراسیون داخلی کسی است که این پروژه ها(پروژه های دکوراسیون منزل ،دکوراسیون فروشگاهی ،دکوراسیون مطب و...) را برنامه ریزی، تحقیق، هماهنگی و مدیریت می کند.
طراحی داخلی یک حرفه چند وجهی است که شامل توسعه مفهومی، برنامه ریزی فضا، بازرسی های سایت، برنامه نویسی، تحقیق، برقراری ارتباط با ذینفعان از یک پروژه، مدیریت ساخت و ساز، و اجرای دکوراسیون داخلی است .
فضای داخلی در گذشته
در گذشته، فضای داخلی و دکوراسیون داخلی به صورت غریزی به عنوان بخشی از فرآیند ساخت و ساز ساختمان  محسوب میشد .  حرفه طراحی داخلی منجر به توسعه جامعه و معماری پیچیده ای شده است که منجر به توسعه فرایندهای صنعتی شده است. پیگیری استفاده موثر از فضا، رضایت کاربراز دکوراسوین داخلی  و طراحی عملکردی با طراحی اصولی دکوراسیون داخلی ، به توسعه حرفه ای طراحی داخلی معاصر کمک کرده است. حرفه طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی جدا و متمایز از نقش Decorator داخلی است، اصطلاح که معمولا در ایالات متحده استفاده می شود. این اصطلاح در انگلستان کمتر رایج است، زیرا حرفه طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی هنوز کنترل نشده است و به همین علت، به طور رسمی حرفه ای نیست.
 
 

مطالب مشابه

ساخت و مدیریت پروژه


دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند:
اخذ جواز
ساخت پروژه های ساختمانی در تهران بصورت مشارکت
ساخت پروژه ها بصورت مدیرت پیمان
مشاوره به سازنگان

معماری و ویلاسازی


معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه معماری شامل:
معماری مسکونی ،تجاری ،خدماتی و...(ضوابط و جواز )
طراحی نما
معماری و ویلاسازی به طور تخصصی
معماری سبز ([محوطه سازی ،روف گاردن ،دیوار سیز و...)
طراحی شهری (شهرسازی و معماری محیطی )
اجرای پروژه های معماری
 

طراحی دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی ، شرکت دکوراسیون داخلی تهران ، شرکت دکوراسیون داخلی لواسان، شرکت زانا ، شرکت zana، archzana

دکوراسیون و بازسازی


دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند. خدمات شرکت زانا در این زمینه:
تغییر دکوراسیون کلیه فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و..
بازسازی و نوسازی
طراحی و اجرای چیدمان و مبلمان
نورپردازی و هوشمند سازی 

هوشمند سازی


هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی امری ملزم در ساختمان و فضاهای داخلی محسوب می شود.
علاوه بر کنترل مصرف انرژی در ساختمان به کمک هوشمند سازی میتوان کارایی فضاها را افزایش داده و جنبه های زیبایی ساختمان را بطور بهینه افزود.