Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » هزینه های دکوراسیون داخلی منزل ،پذیرایی و نشیمن

هزینه های دکوراسیون داخلی منزل ،پذیرایی و نشیمن

تغییر کف :در دکوراسیون داخلی تغییرات کف و کفپوشها تاثیر زیادی در بهبود کیفیت فضایی دارد در تغییر دکوراسیون منزل و بازسازی در بخش تغییرات کف باید چند سوال پاسخ داده شود .چرا باید کف پوش عوض شود ؟تغییر آن چقدر فضا را تغییر خواهد داد؟بودجه درنظر گرفته شده برا ی این امر چقدر است ؟آبا تغییرات در نظر گرفته شده با سبک دکوراسیون منزل هماهنگی دارد ؟چقدر زمان برای مدت بازسازی وجود دارد؟
در پاسخ به این سوالات باید از طراحان دکوراسیون و کارشناسان بازسازی منزل کمک بگیرید.اگر کف پوش خانه رنگ تیره دارد قطعا تغییر آن به رنگهای روشن فضا را وسیعتر و بزرگتر خواهد کرد درسبک های دکوراسیون لاکچری و دکوراسیون کلاسیک بهتر است از کفپوشهای سنگ ویا سرامیک طرح سنگ از نوع بدون بند کشی استفاده کرد.
کف پوش های پارکت و لمینت در دکوراسیون داخلی
اما استفاده از کف پوش پارکت و لمینت مزایای بشتری دارد: سهولت در اجرا و سرعت اجرا در انتخاب این متریال در بازسازی خانه و دکوراسیون وجود دارد.برا سلامتی و دردهای مفصلی و استخوانها متریالهای کف پوش چوبی مناسبتر است .
هزینه های لمینت در درکوراسیون داخلی منزل
هزینه کف پوشهای لمینت در هر متر مربع تهیه آن در پروژه های دکوراسیون و بازسازی در جنس های ایرانی متری 32هزار تومان ودرجنسهای غیر ایرانی حداقل قیمت 38هزار تومان  می باشد. هزینه نصب و فوم سایلنت در هر متر مربع بین 6تا 8 هزار تومان هزینه برداراست.در تهیه و انتخاب نوع کف پوش از راهنمایی و مشاوره گروها و شرکت های معتبر دکوراسیون بهره مندشوید .برای انتخاب نوع رنگ و بافت کف پوشهای چوب ،سنگی و...
وظایف طراح در دکوراسیون داخلی منزل
حتما از طراح دکوراسیون خود بخواهید تا متریالهای انتخاب شما و پیشنهادات خود طراح دکوراسیون داخلی منزل در نرم افزارهای طراحی دکوراسیون منزل امتحان و تصویر برداری شود و از بین تصاویر مطمعن شوید که بهترین انتخاب راانجام داده اید .طراحی دکوراسیون داخلی به شما کمک خواهد کرد تا قبل از هزینه کردن برای دکوراسیون داخلی منزل و باز سازی خانه خود از نتیجه انتخاب مطمعن شوید.
 

مطالب مشابه

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب