Toll Free 1800.899.900

دکوراسیون داخلی

» » دکوراسیون داخلی منزل ،پذیرایی و نشیمن

دکوراسیون داخلی منزل ،پذیرایی و نشیمن

بخش های مهم دکوراسیون منزل
در طراحی دکوراسیون منزل و بازسازی مربوط به آن بعداز دکوراسیون آشپزخانه و باز سازی آن بخش مهم دیگر خانه سالن پذیرایی و نشیمن می باشد در خانه های بزرگ قسمت نهار خوری و قسمت نشیمن خصوصی نیز از اهمیت در درکوراسیون  منزل برخوردار است .در بازسازی و طراحی دکوراسیون منزل تغییرات نرمالی که برای نشیمن و پذیرایی انجام می شود شامل:
1-تخریب دیوارهای قدیمی که راهرو های پرت ایجاد کرده اند
2-تغییر رنگ و یا بافت دیوارهای سالن پذیرایی و یا کاغذ دیواری :
در کاغذ دیواری باید دقت شود در همه دیوارها ازکاغذ های طرح دار استفاده نشود از طراح دکوراسوین داخلی منزل بخواهید تا نقاط اصلی و تاکید فضایی خانه را برای شما بیابد و برای آنها رنگ خاص یا کاغذ دیواری طرح دار و یا طراحی فرمال خاص درنظر بگیرد.نقاز تاکید از مسائل مهم در طراحی دکوراسیون میباشد .
3-بخش شومینه
(میتوان شومینه های فرم قدیم را تخریب کرد و از شومینه های برقی ویا طرح دار مدرن استفاده کرد .شومینه های مردن میتوانند نقاط اصلی و خاص در فضا ایجاد کنند در طزاحی دکوراسیون و بخش شومینه متراژ و مساحت سالن مهم است .
4-تغییر کف
:اگر خانه با کف سرامیک های قدیمی و یا سنگ پوشیده شده در صورتی که کف لرزشی ندارد و پستی بلندی مشاهده نمیشود از گزینه های مناسب برای تغییر کف کف پوش های لمینت و پارکت میباشد اگر کف بسایر فرسوده شده اصلاحا در بخشهایی نشست پیدا کرده قبل از انجام پارکت و لمینت حتما باید زیر سازی مناسب انجام شود .
5-پرده ها:
واقعیت مهم در مورد دکوراسیون منزل و بخش نشیمن و پذیرایی اینست که نوع پارچه ورنگ آن و همخوانی پرده با قسمتهای دیگر دکوراسیون منزل بسیار مهم و تاثیر گذار در کلیت دکوراسیون خانه خواهد داشت.
استفاده از رنگهای مناسب نوری و چراغ های دکوراتیو تاثیرمهمی در تغییرات دکوراسیون منزل دارد.برای گرمتر شدن محیط میتوان از رنگهای نوری آفتابی استفاده کرد و برای بزرگتر نشان داه شدن خانه از رنگهای یخی و مهتابی استفاده کرد .درطراحی نور پردازی باید به نوع و سبک دکوراسیون داخلی منزل توجه شود .
همان قسمتی که تلویزیون قرار میگیرد باید در دکوراسوین منزل و دکوراسیون نشیمن و پذیرایی تعریف درستی داشته باشد و برای پشت و زمینه آن طراحی دکوراسوین مناسب انجام داد چراکه هیچ قسمتی در منزل هماندد این قسمت مورد توجه روزانه قرار نمی گیرد.
اگر تمامی گزینه های طراحی  دکوراسوین منزل  و اجرای آن بدرستی و اصولی انجام شود ولی مبلمان مناسبی انتخاب ،و چیدمان درستی در دکوراسیون داخلی انجام نشود تغییرات و هزینه ها به هدر رفته است. حتما قبل از خرید مبلمان و تجهیزات و حتی عناصر دکوراتیو مثل تابلو ،مجسمه،فرش و...با مشاور دکوراسیون منزل مشورت کنید و یا از آنها بخواهید تا در طراحی دکوراسوین خانه به این موضوع توجه ویژه نمایند در این بخش علایق و خواسته های شما باید در اولویت طراحی دکوراسوین منزل قرار بگیرد .
 
شرکت معماری و دکوراسیون زانا
مهندس زهرا رستمی

مطالب مشابه

ساخت و مدیریت پروژه

دپارتمان ساخت پروژه ها در عرصه های ذیل فعالیت می کند: اخذ جواز ساخت پروژه های ساختمانی در تهران…

ادامه مطلب

معماری و ویلاسازی

معماری حاصل هنر و فن است که کیفیت و ارزش را به فضاهای انسانی می بخشد و خدمات شرکت زانا در زمینه…

ادامه مطلب

دکوراسیون و بازسازی

دکوراسیون ومعماری داخلی هنر و فنی است که کیفیت فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری و.... را ایجاد میکند.…

ادامه مطلب

هوشمند سازی

هوشمندسازی در واقع ترکیبی از هنر،فن و خلاقیت می باشد.با افزایش ارزش و هزینه های انرژی هوشمند سازی…

ادامه مطلب