Toll Free 1800.899.900

معماری

نمای ساختمان سنگی

نمای سنگی ساختمان مسکونی

در ساختمان مسکونی بیشترین متریال پر کاربرد سنگ میباشد .سنگ به دلیل مقاومت بالا در برابر عوامل جوی میتواند مناسبترین گزینه در نمای ساختمان باشد . نمای سنگ ساختمان دو طبقه، نمای سنگ ساختمان یک طبقه یا سه طبقه و یا بیشتر اجرا می شود .

نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید

متریال مناسبی در اجرای نمای سنگی ساختمان به دلیل مرغوبیت و ظاهر زیبا دارد .

نمای سنگی رومی

نماهای رومی نماهای پر طرفداری در ایران هستند که در اجرای آن میتوان از سنگ استفاده کرد جهت صرفه جویی در اجرا ی نما و کاهش هزینه اجرای نمای سنگی از سیمان کاری نما نیز میتوان استفاده کرد .

نمای ساختمان رومی


نمای کلاسیک ساختمان

نمای کلاسیک نیز همان نمای رومی است بهترین اجرای آن با سنگ انجام می شود .شکیل ترین نما به همراه نور پردازی نما ،نمای سنگی کلاسیک می باشد .

نمای ساختمان ترکیب سنگ و آجر

در سنگ کاری جلوی ساختمان بهتر است برای جلوگیری از یکنواختی ترکیب زیبایی برای نمای سنگی استفاده کنیم و یکی ار بهترین ترکیب ها در نما ترکیب سنگ و آجر می باشد .استفاده ازآجر در نمای سنگی باعث سبک سازی نما نیز می شود.

-->

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه