Toll Free 1800.899.900

معماری

شرکت معماری معتبر

شرکت معتبر معماری ؟؟

شرکت معماری معتبر چه شرکتی است ؟ شرکت معماری معتبر شرکت معماری است که از نظر قانونی دارای هویت است .همچنین چه در فضای واقعی و چه در فضای مجازی معرفی کاملی از آن راب توان یافت .امروزه شرکتهای بسیار در زمینه معماری و معماری داخلی فعالیت دارند که به کمک فضای مجازی و بررسی سایتهای اطلاعاتی در مورد افراد و شرکتها اطلاعات رسمی آنها را بدست آورد .همچنین در مورد اعضا و گروه مهندسی آنها می توان بدرستی کسب اطلاع کرد .

موفقیتهای یک شرکت معتبر معماری

شرکت معماری معتبر شرکت معماری است که با پروژه های موفق معماری خود را معرفی کرده و توانمندی های خود را به اثبات رسانیده است. شرکت معماری معتبر با انگیزه و توانمند  در مسیر و اهداف خود حرکت می کند و برای مطرح کردن خود در عرصه حرفه ای معماری ساختمان با تشکیل دادن تیم های حرفه ای معماری تلاش بسیار میکند .متاسفانه بسیار از شرکتها با داشتن مهارت در ایجاد شو در رسانه های جمعی و فضای مجازی تونسته اند به خود اعتبار ببخشند اما شما باید هوشیار باشید و به کمک بررسی دقیق صحت این تبلیغات و شو ها را بیابید .

-->

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه