Toll Free 1800.899.900

معماری

طراحی نمای خلاقانه

طراحی نما ی خلاقانه ساختمان جز بخش های مهم از طراحی معماری ساختمان است که طراحان معمار و طراحان نما باید نسبت به ان با دقت و تخصص ویژه طراحی انجام دهند .
طراحی نمای خلاقانه ،طراحی نمای ساختمان محسوب میشود که درآن فرم های طراحی نما ،متریالهای طراحی نما ،نور پردازی و کلیه ایده های طراحی نمای ساختمان خاص و همراه با ابتکار نو آوری در طراحی نمای ساختمان باشد.هر طراحی نمای ساختمانی طراحی نمای خلاقانه محسوب نمیشود .طراحی نمای خلاقانه میتواند ضمیمه یک معماری ساختمان خلاقانه باشد .
ساختمانی که در کلیت طراحی معماری آن خلاقیت وهنر معماری بخوبی انجام نشده باشد با یک نمای خلاقانه نمیتواند یک ساختمان ویژه و با امتیاز بالا باشد

-->

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه