Toll Free 1800.899.900

معماری

نمای ساختمان ،بخش دم

نمای ساختمان ،ارتقا ارزشهای ساختمان
طراحی نمای ساختمان در هویت بخشی و ارتقا ارزش یک ساختمان نقش بخصوصی دارد .نمای ساختمان با طراحی نمای ساختمان مناسب می تواند حتی در فروش و مسایل اقتصادی مربوط به ساخت و ساز ساختمان متاثر باشد .نمای ساختمان در سبکها و طرحهای مختلف انجام می شد .نمای ساختمان باید به خوبی و دقت طراحی شود .
در طراحی نمای ساختمان نقشه های سه بعدی نمای ساختمان تهیه می شود .د رنمای ساختمان طراحان نمای ساختمان می بایست نور شب و نمای شب نمای ساختمان را نیز طراحی کنند همچنین شرکت های طراحی نما می بایست جزییات اجرایی نمای ساختمان و چگونگی اجرای نمای ساختمان و متره و برآورد هزینه نمای ساختمان را به کارفرمای سفارش دهنده نمای ساختمان ارائه دهند.

-->

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه