Toll Free 1800.899.900

معماری

شرکت طراحی فضای سبز

شرکت طراحی فضای سبز علاوه بر طراحی باید بر تخصص های چون :آشنایی با گونه های گیاهی ،آشنایی با برنامه فیزیکی های محوطه سازی:آشنایی با اجرای محوطه سبز ،آشنایی با تاسیسات وزیر ساخت های ساختمانی داشته باشند . در طراحی فضای سبز علاوه برطراحی زیبا با گونه های گیاهی مختلف و ایجاد سبزینگی در محوطه ها فضاهای تفریحی و نشاط آور نیز در محوطه فضای سبز طراحی می شود .
توانایی های شرکت طراحی و اجرای فضای سبز
شرکت طراحی فضای سبز باید توانایی طراحی فضاهای سبز و باغ و حیاط سبز را داشته باشد که با تکنولوژی های رایحج در ایران و بودجه بندی کارفرما طرح محوطه سبز را بتوان اجرا کرد .

خدمات شرکت زانا

معماری |  بازسازی

بازسازی

بازسازی امری کاملا تخصصی در صنعت ساختمان محسوب می شود که باید توسط تیم حرفه ای صورت پذیرد .…

ادامه مطلب

طراحی ویلا و محوطه

شلوغی و آلودگی شهرهای بزرگ مارا به دامان طبعت سوق میدهد . در دامان طبعت نیاز به ویلاهایی است که در…

ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ومعماری داخلی ترکیبی از هنر و فن است در راستای بهینه ساختن فضاهای ساختمان ها…

ادامه مطلب

طراحی نما

طراحی نما اولین بخش از معرفی ساختمان است که تاثیر زیادی در ارزش بنا و همینطور چهره شهری داشته…

ادامه مطلب


پروژه های معماری

طراحی معماری ساختمانهای معمولی

این نوع ساختمان ها معمول ترین سفارشات طراحی معماری به شرکت زانا می باشد که با کسب دستور نقشه از شهرداری و درخواست کسب جوازمعماری و طراحی معماری منطبق بر قوانین ساختمان انجام می شود.

معماری ساختمانهای ویژه

این نوع طراحی معماری ها معمولا از طریق مسابقات معماری و یا در خواست کتبی طراحی معماری انجام می شود.طراحی معماری این نوع ساختمانها کاملا با کانسپ های ویژه معماری و خلاقیت بالای گروه مهندسین معمار انجام می شود.

طراحی معماری ویلا

از جمله طراحی های ویژه معماری ،طراحی ویلا می باشد که توسط تیم تخصصی معماری زانا طراحی می شود .سفارش طراحی معماری مربوط به ویلاهای لواسانات ،ویلای دماوند و یلاهای شمال و...می باشد .طراحی معما ی ویلا همراه با خلاقیت و کانسپتهای معماری همینطور ضوابط ملی ساختمان انجام می شود .

مطالب مشابه